Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, fearless` каза:

Кога е казала, че е на 40? Наскоро я засичах някъде по телевизията по повод 50 годишният й рожден ден. 

В някакъв пост в Инстаграм. Реклама на козметични процедури. Вменяваше, че е на 40. Наскоро го коментирахме, в предната тема някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, VulkoIsTheBest каза:

На всяко зло отвърщам с усмивка

 

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Една истинска легенда не казва, че е на 40, а реално да е на 51.

Отделно, като й кажат, че е изкривила стената на някаква снимка с некадърен Фотошоп, една легенда не отговаря по този начин:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Да не бъркаме водачка на глутница вълчици от Кърджалийско с легенда. Много моля!

"Усмихната ме запомни" пее. Хем от Магдето е крала, хем усмивката на приятелката си споменава! Ма тя Еса си отпразнува 50-ия рожден ден, не крие годините, и пак си е над 40 :D Но нещо откачи, голяма лигния по снимки и интервюта... Тая песен в стил Хабиби не ме грабва, но клипът е я.к.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy не беше слушал "Проблем" на Софка и Коце.

Шокирах се. Но не задълго...

Минути по-късно научих, че не е слушал "GPS-a" на Лида и Десита.

Разтресох се. И тъкмо се успокоих....

... и научих, че не е слушал "Полудяваш" на Денис и Малката!

Имате ли лексотан???????????????????!!!!!!

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

В някакъв пост в Инстаграм. Реклама на козметични процедури. Вменяваше, че е на 40. Наскоро го коментирахме, в предната тема някъде.

Не беше баш така. Пък и все пак е реклама - той продуктът си е за 40+ очевидно, тя е в тая група до края на живота си реално :D А и на 50 изглежда по-добре, отколкото като беше на 30, хахаха

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Мен ме кефят бруталиите в характерите на Преслава, Джена и Андреа. Вероятно ако бяха добри и наивни, отдавна да съм ги сиктиросал. 

Преди се възхищавах на човечността и благодата на Деса, но към днешна дата виждам, че не черпи големи позитиви от това. А и е скучна. Рядко дава поводи да и се смейкаме😁

Щото не дава интервюта, не за друго. Дай и едно 2 часово интервю и ще роди бисери за цяла година. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

@Starboy не беше слушал "Проблем" на Софка и Коце.

Шокирах се. Но не задълго...

Минути по-късно научих, че не е слушал "GPS-a" на Лида и Десита.

Разтресох се. И тъкмо се успокоих....

... и научих, че не е слушал "Полудяваш" на Денис и Малката!

Имате ли лексотан???????????????????!!!!!!

Жалко за Коце и Софка, много е яка. Другите две искам и аз да не ги бях чувал...

  • Haha 3
  • Love 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не беше баш така. Пък и все пак е реклама - той продуктът си е за 40+ очевидно, тя е в тая група до края на живота си реално :D А и на 50 изглежда по-добре, отколкото като беше на 30, хахаха

Как ще не беше баш така бе човек?

Какво вменяваше поста, дай да го видим.

Тя кара 52-рата си година.

Все едно Лили Иванова да участва в реклама за крем против бръчки с лозунг "За да да си неотразима на 30+"

И пак си мисля, че май нямаше +

Дай да видим поста.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

@Starboy

Отказваш да го напуснеш.

Софка само това чака, да дойде да се навре вътре и да си живучкате:

 

Не ме изкефи особено, не е нищо интересно и модерно.

преди 3 минути, Blueberry каза:

@Starboy не беше слушал "Проблем" на Софка и Коце.

Шокирах се. Но не задълго...

Минути по-късно научих, че не е слушал "GPS-a" на Лида и Десита.

Разтресох се. И тъкмо се успокоих....

... и научих, че не е слушал "Полудяваш" на Денис и Малката!

Имате ли лексотан???????????????????!!!!!!

Е, помогна ми да наваксам за последния час, благодаря за което. Но сега се върнах на един истински хит – "Грация" на Моника Валериева.

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Как ще не беше баш така бе човек?

Какво вменяваше поста, дай да го видим.

Тя кара 52-рата си година.

Все едно Лили Иванова да участва в реклама за крем против бръчки с лозунг "За да да си неотразима на 30+"

И пак си мисля, че май нямаше +

Дай да видим поста.

 

Ми то не виждам вече голяма разлика между 40 и 50. Нямам идея на колко са Глора, Кама, Деса, Нелина, Рени, Ивана, всичките са на ръба някъде. Все тая дали ще се обявяват като 40, 40+, 40-50 или 45-55 :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

В някакъв пост в Инстаграм. Реклама на козметични процедури. Вменяваше, че е на 40. Наскоро го коментирахме, в предната тема някъде.

Стана ми интересно, защото много я харесвам и намерих въпросният пост. Според мен се е изразила грешно или просто за рекламата са й дали този текст, който да публикува. 

Ето част конкретния текст в поста

Да бъдеш красива над 40 е.... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ми то не виждам вече голяма разлика между 40 и 50. Нямам идея на колко са Глора, Кама, Деса, Нелина, Рени, Ивана, всичките са на ръба някъде. Все тая дали ще се обявяват като 40, 40+, 40-50 или 45-55 :D 

Добре.

Изнервям се, защото лъжат. Аз през януари навърших 18, тоя пубертет още ме тресе и се изнервям. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Добре.

Изнервям се, защото лъжат. Аз през януари навърших 18, тоя пубертет още ме тресе и се изнервям. :D

:P  Над 40 си е жената, няма грешка. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fearless` каза:

Стана ми интересно, защото много я харесвам и намерих въпросният пост. Според мен се е изразила грешно или просто за рекламата са й дали този текст, който да публикува. 

Да бъдеш красива над 40 е.... 

Да, сигурно си прав, че са й дали тоя текст от фирмата. Наистина не е чак толкова загубена.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Да, сигурно си прав, че са й дали тоя текст от фирмата. Наистина не е чак толкова загубена.

 

А и те самите може би не знаят на колко е, та предполагат някъде над 40... там :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

:P  Над 40 си е жената, няма грешка. 

 

Да, и ти си над 10.

Ще те уредим някоя вечер да потичаш в тяхната глутница, щом толкова я харесваш. Ще изберем нощ, в която ловуват сърнета. После ще виете на някоя поляна.

ИСКАМ ДА Я НАМРАЗИШ ВЕДНАГА!!!!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Да, и ти си над 10.

Ще те уредим някоя вечер да потичаш в тяхната глутница, щом толкова я харесваш. Ще изберем нощ, в която ловуват сърнета. После ще виете на някоя поляна.

ИСКАМ ДА Я НАМРАЗИШ ВЕДНАГА!!!!

Ма аз последните месеци много й се подигравам, пере я съчмата, а ми беше топ любимка. Чак да я намразя - никога. Просто жената ще се осафери след критическата и ще стане блага отново. 

Тука коментира 22-годишните 

 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ма аз последните месеци много й се подигравам, пере я съчмата, а ми беше топ любимка. Чак да я намразя - никога. Просто жената ще се осафери след критическата и ще стане блага отново. 

Тука коментира 22-годишните 

 

От възрастта е по всяка вероятност. Много е голям натиска върху по-известните във всяко отношение и самата идея, че се очаква да е безупречна, а е над 50 допълнителните бъгва. Те на 40 изкукундрясват нормалните домакини, дето никой не ги знае, та какво остава известна личност.

Надявам се в следващо интервю да я видим да прави това:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

От възрастта е по всяка вероятност. Много е голям натиска върху по-известните във всяко отношение и самата идея, че се очаква да е безупречна, а е над 50 допълнителните бъгва. Те на 40 изкукундрясват нормалните домакини, дето никой не ги знае, та какво остава известна личност.

Надявам се в следващо интервю да я видим да прави това:

 

Искам Гала в тая роля :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката ми ми писа, че 100 живота и е харесала много! Мисля да я скандализирам със санитарните подвизи на Галче. 🤭

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Runevski каза:

Двете най-дълго задържалите се добри приятелки във фолка! 

Screenshot_20200617-170711.jpg

Повече ме впечатли частта за Кати :D

Време е за дует Ресил! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Alter Ego каза:

Нещо подобно. :clap:

 

Човек, одеве тая песен ми излезе като предложение отстрани в тубата. Бях забравил, че е излизала, ххаа

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...