Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 29 минути, Гальо каза:

Лидия едва ще чукне 100К втория ден. Това май ще е по-голям флоп и от помията на Галин и Теди

Музика за очите ми. НЕКА Й НА ЛИДА, флоп след флоп.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин доста се е отчаял от флоповете май. Отложил е песента на Адам чак за септември средата, а уж щеше да е август началото. Така както е тръгнал да отлага, направо да не му пуска песен никога :D 

Радвам се за Десита - единствената Алфа с хит 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Галин доста се е отчаял от флоповете май. Отложил е песента на Адам чак за септември средата, а уж щеше да е август началото. Така както е тръгнал да отлага, направо да не му пуска песен никога :D 

Радвам се за Десита - единствената Алфа с хит 

Като се е вживял на композиторка, така ще е. Не може да предлагаш само едни и същи песни с различно заглавие и да очакваш хит, въпреки, че специално на песента на Лидия ме кефи.

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Starboy каза:

Като се е вживял на композиторка, така ще е. Не може да предлагаш само едни и същи песни с различно заглавие и да очакваш хит, въпреки, че специално на песента на Лидия ме кефи.

Това че добре свири, не означава й че добре пише. Едното е работа с устата, другото с умствената част на главата.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Галин доста се е отчаял от флоповете май. Отложил е песента на Адам чак за септември средата, а уж щеше да е август началото. Така както е тръгнал да отлага, направо да не му пуска песен никога :D 

Радвам се за Десита - единствената Алфа с хит 

Десита за последните 24 часа всъщност има над 100к защото от официално видео са малко над 80 а топика е направил близо 18к. :)  Лидия май е с по-малко. :D 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Галин е намекнал, че иска дует с Фики на стори. Дано Фики го отреже и него.

Вече с всеки е готов, за да види хит. Не бива да му бъде откликвано. 

  • Like 9

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

@Slavi

”Добре ли си” е над “Пиян” в нейбъла за снощи. Нещо да кажеш? :D  

Че Галя извади късмет, че кавърдисаха Феноменален, че покрайн нея и Добре ли си се върна в дневния топ. Това е заключението ми. 😝

  • Like 3
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 За Фики ли се лепна сега лицемерката, ужас! И на двамата им мина пика. Имената не биха помогнали, освен ако песента не е супер силна.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Че Галя извади късмет, че кавърдисаха Феноменален, че покрайн нея и Добре ли си се върна в дневния топ. Това е заключението ми. 😝

Феноменален не прави по 200к, че да има силата да качи почти двойно гледанията на Добре ли си. Правят си еднакви гледания и двете. Просто алгоритама вкара дуета обратно в играта, така както стана и с Акулата през зимата. 😝

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Kriminal каза:

Слаба си е

Слаба не е, но не е и това което я изкарват. Ще й дам мойте апчета за отслабване и с кардио за 2 месеца е станала фиданка.  Да ми пише!  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Nice! 😘❤️ Липсват ми Да-тата на Jenna! ❤️ 

А не трябва, сега имаме Ш-та ❤️ 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...