Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Willy каза:

Tijana eM next cover!

 

Да можеше тези песни да си стават хитове и извън пределите на България, без да се налага на подобни изпълнители да си градят кариерите на инструменталите им.. явно в България е много по-трудно да нацелиш хит, отколкото в Западните Балкани.

 

Изглежда колелото се е завъртяло и 20 години по-късно нашите песни са оригиналите, защото доколкото съм запознат едно 80% от хитовете в зората на фолка са сръбски/гръцки кавъри. Това само говори за това колко добре си вършат работата нашите композитори.

 

По този начин поне малко или много и оригиналите трупат популярност в тези страни,което е хубаво. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gadinata каза:

 

По този начин поне малко или много и оригиналите трупат популярност в тези страни,което е хубаво. 

Много малко трупат оригиналите, защото се забраняват коментарите свързани с оригиналите под кавърите.

  • Angry 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Трети ден номер едно в Spotify и единствената българска песен в топ 10 там.

2C0C6C80-924C-4E49-9D46-CE977C3BA54F.png

Ще се направим че не сме видяли к'во слушаш!!

  • Haha 9
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Много малко трупат оригиналите, защото се забраняват коментарите свързани с оригиналите под кавърите.

Само игуманията Сека блокира коментарите свързани с оригиналите

  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Само игуманията Сека блокира коментарите свързани с оригиналите

И Sharan. Написах няколко коментара относно оригинала, които само аз виждах. Проверих от друг профил и не излизат. Има филтриране на коментарите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Фенките на Теофиков и @Blueberry между тях.🥰

 

Откъде знаеш, че не съм всъщност някоя от тях :rolleyes:

за да не е спам: как ми липсва тая Преслава от "Пази се от приятелки" ерата :( ... :ba: 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Krislena с по-успешна първа седмица от всичко издадено от 100 живота и Проблем насам. Ако продължават с този staying power, може и да се добутат до топ 5/6 хитовете за годината до момента след Сърце мое, Валентина, ИТЩО, 100 живота и Проблем. Мисля че не изпускам нещо?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

@Krislena с по-успешна първа седмица от всичко издадено от 100 живота и Проблем насам. Ако продължават с този staying power, може и да се добутат до топ 5/6 хитовете за годината до момента след Сърце мое, Валентина, ИТЩО, 100 живота и Проблем. Мисля че не изпускам нещо?

Пропусна Живее ми се на Ариа. Потвърден хит от зайка и сина на фоксито.

  • Haha 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

@Krislena с по-успешна първа седмица от всичко издадено от 100 живота и Проблем насам. Ако продължават с този staying power, може и да се добутат до топ 5/6 хитовете за годината до момента след Сърце мое, Валентина, ИТЩО, 100 живота и Проблем. Мисля че не изпускам нещо?

ГПС-а

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Willy каза:

@Krislena с по-успешна първа седмица от всичко издадено от 100 живота и Проблем насам. Ако продължават с този staying power, може и да се добутат до топ 5/6 хитовете за годината до момента след Сърце мое, Валентина, ИТЩО, 100 живота и Проблем. Мисля че не изпускам нещо?

Сърце мое и Май на тати свети Валентин ще са забравени/изпреварени до края на годината :Vishenka_14:другите са си от хитовете на годината каквото и ще да излиза.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Много малко трупат оригиналите, защото се забраняват коментарите свързани с оригиналите под кавърите.

Абсолютен комунизъм. Много са мръсни сърбите. Да ме извиняват потребителите от такъв произход.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Откъде знаеш, че не съм всъщност някоя от тях :rolleyes:

за да не е спам: как ми липсва тая Преслава от "Пази се от приятелки" ерата :( ... :ba: 

Ти само чакай да видиш Зайка като си го наплюе какво ще става.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, PHILIPP PLEIN каза:

🤣🤣🤣

Искам гоооооо

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...