Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Само аз ли съм изненадан, че този сингъл задържа гледанията толкова дълго време? Вече мина над месец и още прави над 70к дневно. В началото стартира доста слабо и очаквах месец след премиерата да е паднала на 30-40к. :D 

  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

 

Това ме зариби.

Изравни рекорда на 100 живота за 4 поредни дни на първо място в стрийминг платформите. Ще видим утре дали ще го мине!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Само аз ли съм изненадан, че този сингъл задържа гледанията толкова дълго време? Вече мина над месец и още прави над 70к дневно. В началото стартира доста слабо и очаквах месец след премиерата да е паднала на 30-40к. :D 

Ами песента е мазничка и носи името Преслава. Не е любима на никой, но се слуша. Има много примери - Ламборгини, Да вдигнем шум, Гъзарка...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от много време не се сещам за песен на Преслава, която да съм си пускал по-малко. Изключае сръбския дует, от Не се изтриваш харесвам всичко, което пуска.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в началото не я слушах, напоследък си я пускам, зарибява. Особено в сравнение с последните седмици жалвания траааш. Джеси е напуснала Пайнер... да очакваме музика за слушане, или песни тип да вдигнем шум...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и без това от 2017 насам има един огромен хит в лицето на Ангелите плачат и няколко средни хита там. Не й се получава в последно време. Мисля че е по-добре да се откаже и да си тръгне достойно, вместо да се излага с флопове и мазнотийки.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че като цяло успя да вземе много. Преди това с телевизията и т.н беше попрашасала, макар и никога да не оставала без участия. Успя да позавърне позиции, направи доста силни песни, но след второто раждане някак позагуби отново време в не толкова изпипани неща. Сигурно е искала да обърне повече време на детето, но е време и да се замисли за всички фенове, които от толкова години я подкрепят и бяха изкупили Любовта е само чувство за отрицателно време тогава. Те едва ли вече искат да слушат подобни помии като онова с Фики. Време е да слуша собствения си музикален компас, а не да работи като новобранка по схемата за дискотечни парчета. Някак имам добро усещане, дано само не се втурне да прави пак телевизия 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gentleman. каза:

 

Браво! успешна й беше петилетката, направи много добри и хитови песни. 

Иначе и аз вече не съм част от музикална компания Пайнер. Не останаха мъже там, само подобия на такива. Единственото което с Деси ни държеше там беше боргията на г - н Димитров, но напоследък взе да засича и не искаме да умре върху нас. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега очаквам официално RIP на кариерата на Деси Слава. Жалко... До 4-5 години от големите имена сега ще са останали само Галена, Преслава, Емилия и евентуално Анелия, ако не се загуби и тя. 

  • Like 4
  • Love 2
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Вече с всеки е готов, за да види хит. Не бива да му бъде откликвано. 

А като се сетя, че 2014-2016 беше сред най-актуалните за ft. и дуети имена.. много жалко, и най-лошото е, че е крайно заслепен и си лети в облаците. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера, синът му или който там смята да ръководи фирмата оттук нататък трябва сериозно да се замисли защо толкова много от големите имена избраха да се отделят. След като вече певците не разчитат на телевизията да ги налага и само единият Ютуб канал остава като причина да са в Пайнер, Димитров може би трябва да предложи да им взима по-малък процент, особено и сега с тая Ковид криза. Тъжно е, че компания която преди мачкаше с поне 2 големи концерта годишно, правеше грандиозни турнета и т.н. се разпада по този начин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

Не гледайте в миналото, а в бъдещето, а то е именно това:

 

❤️

Що за плашещо бъдеще... 😁

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса си е име, не й трябва Пайнер. А и храни голямо домочадие, та защо да дели. Да иде при Сашка да й нареди програма по клубове, кръчми и панаири - гладна няма да остане Фатмето! 

  • Like 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gentleman. каза:

 

Жалко! Пусна повече от страхотни песни през изминалите 5 години, дано продължи в същият дух и сама! Но наистина ми стана тъпо за нея. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...