Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, xroflx9 каза:

Доста meh песен. Вероятно ще се преструвам,че ми харесва за да се подмазвам на Боровинката и да ми дава реакции,но иначе извън форума ще я плюя.

Е, файда да я плюеш извън форума, като не можеш да получиш 9 смеещи реакции, 3 лайка и един минус.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Е, файда да я плюеш извън форума, като не можеш да получиш 9 смеещи реакции, 3 лайка и един минус.

Факт. Внимавам кво пиша,за да не получа палче надолу от Пламбата. Няма да го преживея :(

  • Haha 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Е, файда да я плюеш извън форума, като не можеш да получиш 9 смеещи реакции, 3 лайка и един минус.

Чудя се минуса от кого ще е..

  • Haha 7
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gabbati каза:

@Starboy в момента:

 

Screenshot-20200210-233333-Chrome.jpg.65f9b27c0bac197f7ac1d9f869c138a4.jpg

Буквално и преносно казано.. очаквах го от човек с първа буква П и последна А, и това не е Petya1!

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Десита няма и няма и да има никога толкова емоционална и хитова песен! 

 

Щрак! Снимчица и биография в плик А4

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние обсъждаме Галена и преслава,  но не е имало по-голям хит от Проблем в последните 1-2 години. В дискотека съм, няма изпълнител, всичко се дере, никога не е било така. Това ще разбие всичко за 2020.

П.П. В мечтите ми Проблем се пееше от Галена и Константин...

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирано ли е, че царицата на Катуница е с намален чин на фийт, а не дует в канала на Андри?

Като излезе тоя дует се чудех как Андреа, уж толкова модерна и с претенции, прави дует с тая селтачка с пера и тюрбани.

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Десита няма и няма и да има никога толкова емоционална и хитова песен! 

 

Либия пък никога няма да има естествен нос като Десита!

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Коментирано ли е, че царицата на Катуница е с намален чин на фийт, а не дует в канала на Андри?

Като излезе тоя дует се чудех как Андреа, уж толкова модерна и с претенции, прави дует с тая селтачка с пера и тюрбани.

Май Пайнера ги беше накарал.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

@Slavi много си лош спрямо кюфтето в последно време!

Любимо клипче на двете приятелки създали най iconic женски дует в историята на чалгата. Толкова истински!

https://streamable.com/maljgs

Оле, бях на това участие на 3-ти март 2016 в клуб Спирит в Пловдив. 😄 Деса и Галена пяха невероятно тогава. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Сега си мисля, че Щрак е все едно песен на Преслава. Много би ѝ отивала. Либия няма тази амплитуда в гласа, всичко ѝ е еднопластово. Преса къде-къде по-изразително би я изпълнила.

Че то буквално почти всяка - освен явно не-Чипса - би я изпълнила по кадърно тая песен. В това число освен толбухинския прилеп може да сложим Коя? 34, на Емануелция снахата, даже и Оцковица, оригиналния гущер. Нацистката да се отказва от пеенето и да хваща иглата по-сериозно, бива я дизайнерка, я къф хубав парцал с вграден памперс си е стъкмила за клипа. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Тия дни си пускам Планета и ми направи впечатление, че много въртят Димана, Малина, Мария и дори Силвия. Дори и да са напуснали, явно още им държат правата

Може договора им още да не е приключил напълно затова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Май Пайнера ги беше накарал.

Клетата Анди! Как ли е търпяла онзи дъх на чесън? Дано не е получила алергична реакция от Дженината къна.

 

Тая пък. Не била намерила такива уреди никъде. Джанке, можеш да се гъзиш така и без уред. Фитнеса остави на специалисти като Тотя.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е сложила стори от участие с Мара и Отварачката "пее" Да гори в любов по потресаващ начин. Не знам как и какво е станало с нея, но е някакъв ужас.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Преслава е сложила стори от участие с Мара и Отварачката "пее" Да гори в любов по потресаващ начин. Не знам как и какво е станало с нея, но е някакъв ужас.

Тя пее повече на живо след като слезе от сцената, отколкото като беше на нея. Ама то пък и пеенето й е едно...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Клетата Анди! Как ли е търпяла онзи дъх на чесън? Дано не е получила алергична реакция от Дженината къна.

 

Тая пък. Не била намерила такива уреди никъде. Джанке, можеш да се гъзиш така и без уред. Фитнеса остави на специалисти като Тотя.

преди 4 часа , DarkChild каза:

Преслава е сложила стори от участие с Мара и Отварачката "пее" Да гори в любов по потресаващ начин. Не знам как и какво е станало с нея, но е някакъв ужас.

Да не й е станало нещо с гласа и да не може да записва вече? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...