Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, pechenko каза:

Най-накрая си призна. 

О, когато нещо ми харесва, независимо кой го изпълнява винаги си го признавам. Днес забелязах как много съдят по изпълнителя (Яница), а не песента, която се предлага, което не е окей по мое мнение.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

Дойде времето да оцените този магнус опус на Кама и Цецо Къслев. :g2:

 

Цецо не е умалително на Светлин, а на Цветан и производни. В случая е Светльо.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@pechenko тази песен също е топ, много ме кефи, не знам защо не се оцени подобаващо

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Цецо не е умалително на Светлин, а на Цветан и производни. В случая е Светльо.

Нека помислят хората че Фокси е компонирал песен за Камс. :lol:

пс. Мерси! При нас и за Мария казваме Маре, а не Миме и модераторката от сигнал бегее дори бан ми сложи навремето че така я наричах, каза ми че обидно било МАРЕ. :dontknow:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Alter Ego каза:

Дойде времето да оцените този магнус опус на Кама и Цецо Къслев. :g2:

 

Ще скандализирам и ще кажа че това ми е любимата песен на Ками. Плачещо недооценена!

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

Нека помислят хората че Фокси е компонирал песен за Камс. :lol:

пс. Мерси! При нас и за Мария казваме Маре, а не Миме и модераторката от сигнал бегее дори бан ми сложи навремето че така я наричах, каза ми че обидно било МАРЕ. :dontknow:

И тук по принцип е Мара/Марче, но това днес се смята за селско и грубо. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Alter Ego каза:

Нека помислят хората че Фокси е компонирал песен за Камс. :lol:

пс. Мерси! При нас и за Мария казваме Маре, а не Миме и модераторката от сигнал бегее дори бан ми сложи навремето че така я наричах, каза ми че обидно било МАРЕ. :dontknow:

Не ти ли прилича Мария от Сигнал на тукашната @Blueberry по поведение и постове? Все си мисля, че е тя под прикритие! 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина идея за експеримент, но.... трябваше съвсем да отрежат чалга пеенето. На моменти звучат добре, после тия извивки са ми мега криндж и май няма да я слушам. Иначе при Емилия се вижда голям растеж, определено е подбрала много добре екипа си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Jouey каза:

Не ти ли прилича Мария от Сигнал на тукашната @Blueberry по поведение и постове? Все си мисля, че е тя под прикритие! 😂😂😂

Докато бяхме в контакт аз я питах конкретно Дали е Blueberry? тя ми каза че нямало как да ми докаже че не е или че е, така че въпроса е отворен. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Starboy каза:

@pechenko тази песен също е топ, много ме кефи, не знам защо не се оцени подобаващо

 

 

За съжаление не се оцени.. всички е топ и няма никаква забележка..

Тук в началото доста я пеят :D

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко поисках ти, но ти си егоист,
егоист, заспиваш ли пред съвестта си чист?

[Припев:]
Всяка ти дето я обичаш,
:) после я наричаш,
сърцето ми да е зарядно
писна ми и стана гадно.
В ръцете да ти бъда глина,
смачкана ти бях любима,
боли сърцето, вместо него,
в тебе има болно его.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Starboy каза:

@pechenko тази песен също е топ, много ме кефи, не знам защо не се оцени подобаващо

 

 

Питах тук наскоро за "Подлудяваш ме" и някой (съжалявам, не помня кой) сподели, че в този период просто се е изгубила. Аз също си я пуснах само веднъж, а ме зариби доста по-късно на участие на Емче.

преди 5 часа , Jouey каза:

Не ти ли прилича Мария от Сигнал на тукашната @Blueberry по поведение и постове? Все си мисля, че е тя под прикритие! 😂😂😂

Съжалявам, никога не съм писала във форума на Сигнал :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От около година Емилия ми напомня на това което беше Галена в най-силните години. В никакъв случай не може да сравняваме хитовостта на Емилия с тази на Галена, но определено в последно време Емилия рискува и вкарва нови трендове. Колко копия направиха на ''Акула'' и ''Тръгвай си'' ? Новото парче е супер новаторско и никой не очакваше точно такова от нея. Напомня ми когато Галена избухна с ''Точно никога''. Личи си, че Емилия не се страхува да флопне защото Башур има достатъчно финанси и пробва с различни автори и саунд. Евала.

  • Like 5
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера бях във варненска дискотека и ще ви споделя наблюденията си над песните, които въртяха и как се приемаха.

*не се изказвам като последна инстанция, това е само 1 дискотека от хиляди в страната*

1. 3хПроблем-наистина топ хит,Пиян-след година и нещо хората още се дерат на нея, Трепни🙄

2.Феноменален-всички избухнаха на първите акорди, но дотам,Милион на Ана и Теофика-определено се прие най-добре от песните, избълвани последната седмица и Шампиона на Ана също, 2х Къде си на Диона(очудващо),2х Майната ти Свети Валентин, Един грам срам-Коце определено е лидер при мъжете тази година,Ламбото,Не те забравям,Гпса,Неблагодарен на Андреа(заради поздрав ама всички избухнаха, личи си, че старата чалга липсва),Като теб на Емануела.

3. 100 живота-очудващо вяло за мегахита, който е,Беден в сърцето-на първия куплет и “града гори с коя си ти” е избухвация ама тоя припев разваля всичко, Просто секс, квартета на Даймънд, 2х самостоятелната на Галин(очудващо),На Теда чалгиите(най-боли ме,магистрала,давай на диджея),Честито.

Пускаха Късай на Ариа също.

Сто процента забравям някои но това са основните, доста изпълнители като Джена ,Яница дори Емилия не ги пуснаха ама такава беше програмата на диджея. Красивите лъжи даже и не ги чух, но може и след като си тръгнах да са ги пуснали.

Редактирано от berryJ
  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия и Фики са брутални. Този проект има сериозен шанс да стане хит сред по-голяма публика. И това го казвам въпреки, че напоследък Емилия не ми е сред най-симпатичните.

Но може и да съм малко пристрастен, тъй като лично на мен проектът много ми бие на някои брутализми, които Десислава поднасяше в първите години без Пайнер. Колко е иронично десетилетия по-късно единия от клонингите й, който в началото скромно заявяваше колко 'много харесва "Чье мъжете всичко искат" :D в момента да е с международен хит и още един разбиващ трап проект. А от  другата само мазнотии и кючеци.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...