Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Dominatora каза:

🤣🤣🤣

Трябвало е да иска специална забрана да не я снимат толкова отблизо. За първи път виждам снимка/видео на което сякаш новия й нос всеки момент ще падне. За Белгия не знам, но на мен би ме стреснала тя, ако я видя така през нощта.

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

Яница има хит за какъвто Джена може да си мечтае - ''Мома Яница''. От друга страна Джена хит като ''Въртележката'' не е виждала от ''Да те бях ранила'' или ''Да видя какво е''.  :)

Да, но Яница никога няма да има Да те бях ранила и Да видя какво е. Само тези й 2 хита могат да я хранят до края на кариерата й. Яница няма и на половина от успеха на въпросните песни. Да не говорим, колко награди за песен на годината има Джена. Отново нещо, което Яница няма как да има. 

Много харесвам Яница и стила й, но да я сравнявате с Джена е нелепо. Нито й е на хитовете, нито на туенетата и наградите и приемиете. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Сашо каза:

Много харесвам Яница и стила й, но да я сравнявате с Джена е нелепо. Нито й е на хитовете, нито на туенетата и наградите и приемиете. 

Има време. Кариерата на Джена приключи, Яница тепърва пробива. :D

Джена се мъчи във фолклора, докато Яница вече има вечната "Мома Яница". ;) 

1:1 

  • Like 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Няма как да е приключила, щом с тая песньовка, която не беше топ хит е направила 15 млн. Точно колкото най-големия хит на Яница. И то забележи, излезли са по едно и също време. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

 

Няма как да е приключила, щом с тая песньовка, която не беше топ хит е направила 15 млн. Точно колкото най-големия хит на Яница. И то забележи, излезли са по едно и също време. 

Е някога се случват и такива неща, главно от показване. Примерно: Почти перфектен, Да те бях зарязала, Гот ми е, Боже прости, С тебе или с никой, Златото ми...дори и Яница има 10М на оная с Галин. Всичките са хитове, но не са за гледанията които имат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Е някога се случват и такива неща, главно от показване. Примерно: Почти перфектен, Да те бях зарязала, Гот ми е, Боже прости, С тебе или с никой, Златото ми...дори и Яница има 10М на оная с Галин. Всичките са хитове, но не са за гледанията които имат.

Добре и при тая ли е така? 

И тя е от същата година. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Сашо каза:

Добре и при тая ли е така? 

И тя е от същата година. 

 

 

Яко ми е си беше здрав хит на еднакво ниво с всички есенни от 2018. Много по-голям от Хулиган.

Друг е въпроса че само Феноменален, Въртележката и Името ти останаха в времето.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Яко ми е си беше здрав хит на еднакво ниво с всички есенни от 2018. Много по-голям от Хулиган.

Друг е въпроса че само Феноменален, Въртележката и Името ти останаха в времето.

Мисълта ми е, че Джена колкото и флопове да реди сега, има тотални хитове и то много на брой. Яница не може да и докара бройката на хитовете. Да не говорим, че тя въобще няма песен от типа на Да те бях ранила и Да яидя какво е. Както виждате 2017 имаше тотален хит с Коя, 2018 отново големи хитове. Преди това мисля че е нямала слаба година беЗ 1 хит. Особено от 2011 до 2015, все тя печелеше песен на годината. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Сашо каза:

Мисълта ми е, че Джена колкото и флопове да реди сега, има тотални хитове и то много на брой. Яница не може да и докара бройката на хитовете. Да не говорим, че тя въобще няма песен от типа на Да те бях ранила и Да яидя какво е. Както виждате 2017 имаше тотален хит с Коя, 2018 отново големи хитове. Преди това мисля че е нямала слаба година беЗ 1 хит. Особено от 2011 до 2015, все тя печелеше песен на годината. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да не се делят хората на възрастни слушащи "Мома Яница" и млади, раздаващи се на "Въртележката", Яни пуска "Имаш да ми даваш", която баба и внуче могат да слушат заедно. :heart: Музиката на Императрицата - мост между поколенията!

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , -A. каза:

''Да те бях ранила'' - песен, която Тони Стораро подари на Джен. Каква е причината за този щедър подарък ? Само Валя-Али знае. 

пс @Gentleman., забравих за ''Моли се да не почна'' - наистина топ хит.

Мислех, че съм споделял, че на едно сводническо кръщене в Шумен някъде по това време докато Стораро беше с жена си на една маса, Джен ронеше крокодилски сълзи на друга... Имали са вземане даване. 

преди 4 часа , Vancho каза:

"Коя" и "Хулиган" също бяха стабилни хитове.

Яко ми е също. Не е по малък хит от Въртележката. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да завъртим едно хоро на този невероятен трак, хибрид между Мома Яница и Въртележката .. щом чуя втората част на припева, а именно 'Най-голям тарикат .....' откачам! Ян нацели десетката, но за кой пореден път вече?

 

  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, asylum каза:

Има време. Кариерата на Джена приключи, Яница тепърва пробива. :D

Джена се мъчи във фолклора, докато Яница вече има вечната "Мома Яница". ;) 

1:1 

Тя Яница е вечно пробиваща и прогресираща. Така ще и остане името. Вечния прогрес🤣

  • Haha 7

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Да завъртим едно хоро на този невероятен трак, хибрид между Мома Яница и Въртележката .. щом чуя втората част на припева, а именно 'Най-голям тарикат .....' откачам! Ян нацели десетката, но за кой пореден път вече?

 

Хващам се на бас, че това ще е поредния флоп на Янка. Виждайки жалката бройка гледания, като нищо да разчопли кратерите по лицето си😁

Янка от готов хит като Твоето ферари, направи среден сезонен такъв... В годините доказа, че не може да потдържа статута си в А категорията.

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...