Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Цитат

Влиза ли Мария в "Маскираният певец"?

Мария е най-новата участничка в предстоящия втори сезон на "Маскираният певец". Това е най-свежият слух около поп-фолк звездата, пише "България днес". Дори се твърди, че именно заради ангажимента си към шоуто на Магърдич Халваджиян тя е сложила край на 20-годишната си кариера. Така Мария ще може да запази самоличността си в тайна по-добре, защото няма да й се налага да търчи по участия след края на предаването, което беше основен проблем на колежката й Алисия в първия сезон, която трябваше да пее след лайфовете в различни клубове в страната. Така стратегията на Отварачката да успее да се задържи по-дълго на сцената на "Маскираният певец" става още по-успешна.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Starboy каза:

Да завъртим едно хоро на този невероятен трак, хибрид между Мома Яница и Въртележката .. щом чуя втората част на припева, а именно 'Най-голям тарикат .....' откачам! Ян нацели десетката, но за кой пореден път вече?

 

Китайската общност в България НЕ ХАРЕСВА тази песен!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема на Яница и Джена е, че колкото и хитове да имат никога няма да са големи. Просто едни от многото, масовият българин дето слуша чалга само по механите не ги знае и двете. Неговото знание започна с Глория, Деса, Кама, и Азис и свършва с Преслава и Галена. Днес се убедих в това, Яница и Джена са категория Б като хитове и категория Д като популярност и статус. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По механите изобщо не слушат Деса и Камелия, но както и да е.

Познавам хора, които знаят за Яница само с "Мома яница" и играят хора на нея. А тези същите хора не знаят какво правят днес Десс и Камелия, Глория и Азис.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

И свършва с Преслава и Галена. Днес се убедих в това, Яница и Джена са категория Б като хитове и категория Д като популярност и статус. 

 И аз съм на това мнение. Янева, Джена и Андреа са ми една категория, която масата никога не ги е имала за лидерки. След тях Емануела и Алисия са малко по-успешни и възприемани от първите 3 и Емилия и Анелия на финал като най-близки до статута на недостижими който си изградиха Галена и Преслава.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, pacho каза:

Мая при съседите днес пусна 10 клипа и песни. Нека фирма Пайнер погледа малко.

Останалите ще ги намерите в канала ѝ.

Сръбската Галена! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде всички на хита на 2019-та, а именно ....

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Мая при съседите днес пусна 10 клипа и песни. Нека фирма Пайнер погледа малко.

Останалите ще ги намерите в канала ѝ.

Този клип е заснет с Huawei P40 Pro+. 

Тя  им е рекламно лице. 

По темата: 2018-та наистина силна година за чалгата се очертава. Като започнем с този хит ... 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Сашо каза:

Да, но Яница никога няма да има Да те бях ранила и Да видя какво е. Само тези й 2 хита могат да я хранят до края на кариерата й. Яница няма и на половина от успеха на въпросните песни. Да не говорим, колко награди за песен на годината има Джена. Отново нещо, което Яница няма как да има. 

Много харесвам Яница и стила й, но да я сравнявате с Джена е нелепо. Нито й е на хитовете, нито на туенетата и наградите и приемиете. 

Това не го оспорвам. Малко или много Джена хвана добрите години на попфолка и успя да се наложи като име за разлика от Яница, която се издигна именно когато жанра пропадна тотално и вече нямаше турнета, награди, интерес към тях за участия във формати и т.н., но е факт, че от няколко години (след албума ''Моли се да не почна'') Джена изпадна в някаква дупка и проектите и далеч не са толкова хитови. Понякога има успешни попадения - ''Яко ми е'', ''Хулиган'', ''Коя'' и ''Тук жена му пази'', но също така пусна и ''Града работи за мен'', ''Достойната'', ''Вижте го жени'', ''Горкото момче'' и още куп песни, които са много по-слаби от ''Грешната'', ''Изкушение'' и прочие). Както видяхме от @Olay, Яница е много по-търсено и атрактивно лице от Джен към днешна дата. Нека не забравяме, че като Пайнер скандализираха с опит за онлайн ''награди'', Яница къртеше и в някой категории беше в топ 3. Върлите фенове на бранша и се кефят. 

  • Like 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко ми е стана вайръл в Албания заради оригинала. Даже ако поогледате коментарите - не са малко от албанци. Пишат, че тяхната е по-добра... не, че са фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Заслужаваше много повече. Брутализъм!

Както винаги – демонстрираш с перфектен вкус.. само харесай новото хоро на Яни и всичко е 6!

А тази песен е една революция, буквално перфектна песен от първата до последната секунда...

 

  • Like 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Senhor каза:

Заслужаваше много повече. Брутализъм!

Тази на Лора също заслужава много. Сръбските вокали ми пълнят душата.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Мая при съседите днес пусна 10 клипа и песни. Нека фирма Пайнер погледа малко.

Останалите ще ги намерите в канала ѝ.

И аз това викам. Нашите колко са жалки, смешни и МАЛКИ. Време е да видят какво правят хората на запад!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Krislena каза:

Сръбската Галена! 

Много е грозна за Галена. А продуктите ѝ са по-добри от на нашата. Има и по-добра стратегия и знае как се правят нещата ;) 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Starboy каза:

Айде всички на хита на 2019-та, а именно ....

 

Евтин опит да се повтори един... друг хит, най-големият за 2019. Че и вокалите на единия от оригиналните изпълнители включени и цитират въпросната песен. Евтинджос като певицата.

  • Haha 2
  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Някой може ли да ми обясни смисъла на фразата "ако поисках ти, но ти си егоист"? Или нещо неправилно чувам?

Малко поисках ти, но ти си егоист

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...