Jump to content



Емануела и Джия - Мамино синче


Препоръчани коментари

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Fast каза:

 

Джия ми дава много Дебора вайб, а Оцко е прекалил страшно с обработката на главоете им.

Кой ги е гримирал тия двете? Главите им все едно са от други тела. Толкова им се разминават цветовете...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как можаха да направят кавър на великата песен на Зоя, аз тази песен съм я въртял повече от най-големите мегахитове последните години, никога няма да ми писне, много са зле, изобщо няма да се получи, всеки човек си знае другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Born to Die каза:

Е как можаха да направят кавър на великата песен на Зоя, аз тази песен съм я въртял повече от най-големите мегахитове последните години, никога няма да ми писне, много са зле, изобщо няма да се получи, всеки човек си знае другата.

Е чак пък, тая песен на Зоя не беше особено популярна. Точно това пък няма да е проблем. Просто композицията е слаба и Емо за пореден път се излага. А 2-3 години мачкаше всички в Пайнер..

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, не мисля така, това й е най-известната песен на Зоя и се знае масово, особено отсвира, с нея тръгна и се очакваше да стигне по-далеч, но после флопна със следващите. Мисля, че беше и една от първите в канала на Оцко, направи доста гледания за непознато лице в стартиращ канал. Тъкмо едни мои приятели ми я пратиха скандализирани. Изобщо що за идиотщина да си правят кавъри едни на други, че и Оцкови на 4 години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, penakavalli каза:

Кой ги е гримирал тия двете? Главите им все едно са от други тела. Толкова им се разминават цветовете...

Е как кой... Микеле, който си мисли, че е българският Ариел, ама е минал покрай него.

Ебаси манджата с грозде е тая песен, това на 3:10 армията може да го ползва за изтезаване на пленници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност в коментарите вече я правят на нищо в Тубата. Емануела е време да си направи равносметка, бълва, текстовете са й зле, прави някакви дуети с разни непознати лица, които са й като дъщери и е все едно и също. Искам да чуя хит от ранга на "Не ме заслужаваш" вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво ниво няма Емануела, за пореден път го доказа. 

Твоите очи си остава брутал и ми харесва в пъти повече. Иска ми се сега да открият Зоя и нейната да стане хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня да съм я слушал тази песен на въпросната Зоя. Но това е неслушаемо. Емануелица окончателно се превърна в Марче номер 2. Като нищо скоро да се превърне и Кали номер 2 и да си правят компания, шиейки гоблени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега яката какафония! Чакам текста, а докато не го качат, аз ще си пея думите от Грация на Моника Валериева. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Не помня да съм я слушал тази песен на въпросната Зоя. Но това е неслушаемо. Емануелица окончателно се превърна в Марче номер 2. Като нищо скоро да се превърне и Кали номер 2 и да си правят компания, шиейки гоблени. 

Марче на 3-4 песни изкарва нещо добро, Емануела скоро ще стигне 10 поредни боклука. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Емануела е толкова проста да прави римейк на българска и то не чак толкова незабелязана песен. Тя си е живо доказателство, че смесиш ли работата с личния живот, нещата не се получават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подхожда и песента на Емануела. Като цяло Емо и Оцко са роден един за друг, но песента не е толкова стара, пе да и пускат нова версия. По добре да бяха направили римейк я на Да си плащал, я на Преди употреба... Като цяло Емануела вече е ниво Татяна и нищо не може да и помогне... 

 

Сега е момента Зоя да се възползва от рекламата и да пусне дуета с Клеа! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки път си мисля, че Емануела няма накъде по-надолу да ходи, но тя все намира ново дъно.

 

Тази песен си беше известна. Имам предвид на Зоя. Текстът и обработката на вокалите са ужасни.

Не разбирам защо правят това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я чуя в момента, но е много долно от страна на това леке Оцко да препродаде единствения хит на Зоя. Тя беше един от първите му изпълнители, и то със силен и запомнящ се дебют. Такова нещо дори Пайнера с Деса не си позволи да направи. И дуета с Клеа не излиза... Дано смаже с него, само и само да му е гадно на македонеца!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна простотия, да бяха възродили нещо по-ретро, ако толкова държат на такава идея. Песента на Зоя е твърде скорошна и достатъчно харесвана в оригинал. 

Оцко още преди време вместо да се занимава с Хит Микс, можеше да даде тези песни на някои от Пайнер и да станат големи хитове. А не сега - години по-късно да се чуди как да ги пробутва наново.

Сега да очаквам и песента на Андреа да някоя чута вече - примерно "Грация" на Моника? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е, но оригинала си е достатъчно популярен. Емануела не е изглеждала по-класно и хубаво досега. Жалко за хубава визия. Можеше Оцко да им даде нещо преправено, толкова ли няма едно демо там

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ми се повдига от версията на Емануела и тая със смешния псевдоним. Наистина, никога не е падала толкова ниско, това беше дъното. Сетих се за песента на Зоя и добре, че дадоха да си я припомня пак, нейната версия ми харесва повече. Да направиш втора версия на толкова непопулярна песен. Ами няма лошо, но поне да беше разбираема и с някакъв по-приятен текст. А това видео с момчето и дъвката да е толкова противно и то, че бие всички по противност на Емануела. Никога не ме е разочаровала толкова! Може да има малко неща, които да не харесвам, но продължи ли с това бълване и тези тъпи текстове и песнички, жалко. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...