Jump to content



Емануела и Джия - Мамино синче


Препоръчани коментари

преди 30 минути, asylum каза:

Разбира се, че може да ти даде примери, и аз бих, но предлагам да не ти даваме. Слави е започнал да изброява, има доста по-скорошни такива също. 

Моите примери обаче не са нов текст върху същата музика и аранжимент. В моите примери са променени текстове, аранжименти, ритъм, та дори и самия стил/жанр. При Емануелица е доста смешно и нелепо. 

 

преди 31 минути, nikitrz каза:

От както песента на Емануела и Кристиана 2 излезе, клипа на Зоя Мутишева е натрупал малко над 200К!За песен излязла преди повече от 4 години това си е успех!Дано се получи като с "Луда по тебе" на Камелия!Песента на Зоя ми излезе и като предложение в Spotify, което значи, че и там се слуша.

Като чета коментарите, мисля че Емануела направи много яка безплатна реклама на Зоя - това лято ще има участия за нея!

"Твоите сини очи" си я харесвам от както излезе - текста се помни лесно, а за първа песен на непознат изпълнител в нова компания си беше топ!Ако през 2016 Зоя беше издала тази песен с Пайнер, а клипа беше качен в канала на Планета, щеше да има в пъти по-голям успех.

Версията на Емануела е пълна скръб, а като знам какъв тандем бяха на времето с Оцко, направо се чудя защо и е дал тая песен.Все едно е искал да я прецака, а не да и направи хит!Та той я направи певица!Ако не бяха неговите "Да си плащал", "Мили мой, ангел мой", "Късам ти нервите" и т.н. днес никой нямаше да е чувал за "певицата с изумрудените очи"!

Е малко се изхвърли. Около 100ка е направила, дори малко по малко. Но първия ден беше особено гледана версията на Зоя. Последните 2 дни с клизма е направила 20ка. Сега ще видя дали влиза в дневния попнейбъл. 

 

Edit:За последните 24 часа

 

Screenshot_20200619_220135_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Willy каза:

И двамата се изхвърляте жестоко. хД

Доказвам го с факти. 30 минути след премиерата:

Screenshot-20200619-210243-Gallery.jpg

 

Сега е с +38К за 54ч.

Всъщност бях сигурен, че са под 100ка,но те са съвсем малко. Иначе 16 ка за предното денонощие. Щв видим това как ще е

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, asylum каза:

Разбира се, че може да ти даде примери, и аз бих, но предлагам да не ти даваме. Слави е започнал да изброява, има доста по-скорошни такива също. 

Разбира се че не можете да се сетите дори за един такъв случай за това предлагаш без примери, тези, които е дал @Slavi подкрепят моята теза, защото както той много ясно е обяснил става въпрос за кавъри, които се различават максимално от оригинала, а не са 1 към 1 както е в този случай. Чети внимателно преди да пишеш! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тубата показва различно.Влязох да чуя песента след като излезе кавъра на Емануела и изписваше 1.8 милиона, а сега има 2 026992 гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, nikitrz каза:

Значи тубата показва различно.Влязох да чуя песента след като излезе кавъра на Емануела и изписваше 1.8 милиона, а сега има 2 026992 гледания.

Преди да цъкнеш на самия клип показва по стари данни. На мен все оше ми показва 1,9. Като цъкна на клипа се виждат реалните. 

Но и 60ка не са малко за стара песен. Като нищо да стигне 3 милиона след някой друг месец. Това нямаше да се случи без онова празноглавото Емануела... 

 

Абе ти не беше ли някога фен на Никол или се бъркам. Ако си, бързо в скандалите да ми кажеш какво става с нея. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам кое е лошото, че са направили римейк на Зоя? А вие защо си мислите, че не е добре обмислен ход и не е в полза и на самата Зоя. И самата тя, и Оцко знае, че това и е първата и единствена свястна песен и ако иска да се завърне ударно с добро парче времето е сега. Нищо чудно да е и дует с Емануела. Намислили са нещо, няма да е ей така.

Рени какво сподели навремето за "Искам бебе" - жената си каза, че си е представяла коментарите и нарочно е целялала тази провокация. Тук е същото.

Иначе ме кефи супер много песента. Кефи препратката към "Да си плащал" , която също е Оцкова "от сълзите стават ли пари", отделно ме кефи , че Емануела отново я чувам в негова песен. Искам самостоятелна от него, време и е вече!

Та общо взето ми е все тая кавър ли е каква е, Емануела с песен от Оцко - ей това е! Тя и македончето са друг жанр, нещо уникално. 

Ясно, че е направо нас*а Митко Динев, ама не и е за пръв път. Нали водеха сега и някакви дела за детето. Но няма лошо - все от някъде трябва да дойде тая музика, нали така...

Джия не я знам коя е, не ми се чува да е много гласовита, по-скоро ми бие на Дебора по глас и на...нормална плеймейтка на визия. Средно между Ванеса, Емануела и още някоя от многото кокошки. Ще я видим за напред. Интересен е избора да е дует точно с Емануела, явно се познават отдана. Да припомня, че първата песен на Ариа беше с Емануела, а тях какво ги свързва...и двете имат лапета от с-во Диневи. Нищо чудно и тая да е една от кокошките на Диневи, няма да се учудя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, alisali1234 каза:

Не виждам кое е лошото, че са направили римейк на Зоя? А вие защо си мислите, че не е добре обмислен ход и не е в полза и на самата Зоя. И самата тя, и Оцко знае, че това и е първата и единствена свястна песен и ако иска да се завърне ударно с добро парче времето е сега. Нищо чудно да е и дует с Емануела. Намислили са нещо, няма да е ей така.

Рени какво сподели навремето за "Искам бебе" - жената си каза, че си е представяла коментарите и нарочно е целялала тази провокация. Тук е същото.

Иначе ме кефи супер много песента. Кефи препратката към "Да си плащал" , която също е Оцкова "от сълзите стават ли пари", отделно ме кефи , че Емануела отново я чувам в негова песен. Искам самостоятелна от него, време и е вече!

Та общо взето ми е все тая кавър ли е каква е, Емануела с песен от Оцко - ей това е! Тя и македончето са друг жанр, нещо уникално. 

Ясно, че е направо нас*а Митко Динев, ама не и е за пръв път. Нали водеха сега и някакви дела за детето. Но няма лошо - все от някъде трябва да дойде тая музика, нали така...

Джия не я знам коя е, не ми се чува да е много гласовита, по-скоро ми бие на Дебора по глас и на...нормална плеймейтка на визия. Средно между Ванеса, Емануела и още някоя от многото кокошки. Ще я видим за напред. Интересен е избора да е дует точно с Емануела, явно се познават отдана. Да припомня, че първата песен на Ариа беше с Емануела, а тях какво ги свързва...и двете имат лапета от с-во Диневи. Нищо чудно и тая да е една от кокошките на Диневи, няма да се учудя.

Зоя е в Съни Мюзик от повече от година, така че на дали. 

Откъде се познават не е ясно. Може би Емануела въвежда Джия по пътя на проституцията. Може да и е Маман, че Емануелица е вече стара и твърде използвана стока. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

То дали в Съни или в Хит пак там...Съни въртяха по едно време някакви песни по Хит...

Може и да се върща при Оцко, откъде знаем...

Е, не изключвам и варианта македончето просто да си е хванало готовата песен и да я е предложил. Правата са негови, в неговата фирма и композицията е негова. Тя Зоя и да е съгласна, и да не е - кой я пита... няма да се учудя и това е варианта. Няма да е сефте Оцко да краде от самия себе си. Той от себе си ако не краде ще е от някой араби, китайци, египтяни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, alisali1234 каза:

То дали в Съни или в Хит пак там...Съни въртяха по едно време някакви песни по Хит...

Може и да се върща при Оцко, откъде знаем...

Е, не изключвам и варианта македончето просто да си е хванало готовата песен и да я е предложил. Правата са негови, в неговата фирма и композицията е негова. Тя Зоя и да е съгласна, и да не е - кой я пита... няма да се учудя и това е варианта. Няма да е сефте Оцко да краде от самия себе си. Той от себе си ако не краде ще е от някой араби, китайци, египтяни...

По-добре да правят нови версии на стари песни, отколкото да ги представя за уж нови, с леки изменения, тип Като кученце-някоя песен на Малина и прочее.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

По-добре да правят нови версии на стари песни, отколкото да ги представя за уж нови, с леки изменения, тип Като кученце-някоя песен на Малина и прочее.

Да де ама като правят нови версии, да е на по стари хитачки и дабги ъпгрейтнат, както прави Счети. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , fearless` каза:

Дай ми пример къде на запад се прави нонстоп? Къде и кой е изпял друг текст върху мелодия и аранжимент на свой колега от същата държава? Предполагам след като се прави "нонстоп" няма да те затрудни да дадеш няколко примера поне 4-5!

Точно вчера гледах това видео, има хубави примери

Ти защо си мислиш, че знаеш всички англоезични песни? Това, че не се сещаш за примери, не значи, че няма. Не говорим Тейлър Суифт да направи кавър на песен на Кейти Пери от преди 2 години, нито само за кавъри на песни отпреди 30 години. Примерно Don't cha na PCD е само година след оригинала, Waiting for tonight - 2 години, Achy breaky heart също е година след оригинала. И почти няма разлики в звученето.

Текстовете са си същите, но и за променени имам примери - Daddy Yankee миналата година имаше кавър на песен Informer на Snow; Ариана Гранде изпя 7 rings върху My favorite things от Sound of music, през 90-те P Diddy направи мемориал за Notorious B.I.G. върху песен на Police (I'll be missing you/I'll be watching you)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо да има нови версии на по-стари песни, какво пък чак толкова лошо видяхте...

Все едно навремето Кости не правеше същото. Всички пяха една и съща песен. Само текста беше различен (до колкото може да е такъв - съблечи ме, облечи ме...).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , alisali1234 каза:

Няма лошо да има нови версии на по-стари песни, какво пък чак толкова лошо видяхте...

Все едно навремето Кости не правеше същото. Всички пяха една и съща песен. Само текста беше различен (до колкото може да е такъв - съблечи ме, облечи ме...).

Не реваха, когато Андреа направи Сипи, сипи, налей на Джина Стоева, наскоро Сторарови направиха Тате, тате, голям праз. По-добре така. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не реваха и като Галена кавърдиса Зоопарк, а след нея и Пепа Прилепа :) 

Реално погледнато, никой не реве реално щот са гепили директно на Зоя песента, а щото варианта на Емануелция и Чия? е в пъти по-смотан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Не реваха и като Галена кавърдиса Зоопарк, а след нея и Пепа Прилепа :) 

Реално погледнато, никой не реве реално щот са гепили директно на Зоя песента, а щото варианта на Емануелция и Чия? е в пъти по-смотан. 

Да добавим Сузанита и онези кокошки на Галин. Май и още версии имаше. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава как направи песен на Дилан, Алисия пя песен на Джордан, Андреа кавърдиса Джина (там направо Кости си продаде инструментала повторно и Джина беше доста изненадана, ама то от него това си се очаква - тоя едно и също си пробутваше много време)...

Сега последно Мария кавърдиса "To Mantili", която преди 3 години я пя Немска ("Поздравления").

"Имам новина" си беше 1:1 с "Не си ти", "Да и вдигна ли" на Димана беше инструментал на Татяна ("Да и кажа ли"). Общо взето не е сефте.

Просто тук си взеха целия инструментал с вокалите и записаха отгоре. 

Ама това Кости го прави с години, така, че...

Не се правете на ощипани. Всяка нова песен вече е копие на нещо пято...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.06.2020 г. от 22:27, Slavi каза:

Абе ти не беше ли някога фен на Никол или се бъркам. Ако си, бързо в скандалите да ми кажеш какво става с нея. 

Бъркаш се с някого.Бях фен на Глория, после бях фен на всички смислени поп-фолк песни, а сега съм фен на ретрото и качествената сръбска музика, защото това нашето, дето се случва в днешно време на нищо не прилича...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тебе по дупето кой ли не плесна" е много по-яка.

Иначе и видеото им си има оригинал почти. :D

Трябва тия двете да си я възродят, че Мария хит не е помирисвала от години,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...