Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, plambata каза:

Немарлива била Галена - дрън, дрън, та пляс. Да излезе с шлем ли да пее? Толбухинската може да си го позволи, защото тя така или иначе само си отваря устата, но Галена пее. Схващате ли разликата?

 А и като се е заразила какво? Убеден съм, че ей сега, ако ни тестват от форума, ще има поне няколко заразени. Вчера са излезли 16 положителни проби на футнолисти на "Черно море", без нито един от тях да има каквито и да било симптоми. Просто са ги тествали като контактни лица. Тити Папазов и той нямал симптоми. И още стотици други. Всички ще изкараме рано или късно китайския грип, другото са алабализми. 

Айде, седни си, че само глупости бълваш.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , asylum каза:

Да бе. Дори не могат да крадат като хората. Умрях от смях докато четох по диагонал тая простотия. 

За първи път звездите на „Планета“ избраха музикалните си фаворити

Класацията “Планета Топ 20“ представя водещите 20 заглавия, най-често посочвани в рубриката “Хитовете – избрано от звездите на “Пайнер“. Идеята изпълнителите да определят своите музикални фаворити е свързана с 30-та годишнина от създаването на “Пайнер“.

 
 

Близо 200 песни бяха посочени в звездните плейлисти, но най-често сред тях бе споменаван дуета на Галена и Деси Слава – “В твоите очи“.

HITOVE2.jpg

С много малка разлика след нея са “Болка моя“ на Цветелина Янева, “Тръгвай си“ на Емилия и Денис Теофиков, “Дай ми още“ на Анелия и “Сърце мое“ на Теди Александрова и Емрах.

В първата десетка на хитовете, избрани от звездите на “Пайнер“, влизат още Деси Слава със “След 1000 жени“ и “В друг живот“, Галена и Миле Китич с “Добре ли си“, а с Фики – “Ламборгини“, както и Преслава с “Пиян“.

HITOVE.jpg

Съвсем закономерно и големият хит на социалната изолация – “И това ще отмине“ на Денис Теофиков и Малката, бе сред най-желаните видеоклипове, които изпълнителите споделиха със зрителите на телевизия “Планета“ и “Планета HD”.

 

Песни от уж 30 годишната история на кокошарника, но са цитирани само такива от последната години, ако изключим дуета на баджаначките. 

Поне Прилепа явно е влезнал само с една песен. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пишех, че мълчанието на Галена е неадекватно, защото вече и големите сайтове почнаха да пишат.

Бързо оздравяване й пожелах още вчера, ще се повторя, но браво, че така хубаво обясни всичко.

Къде са сега ония дето се плюнчеха преди 3 седмици? Бясна съм... 

П.П. Галена не е виновна, че се е заразила. Не е отишла да пее болна/със симптоми и да се е вряла в хората. Това й е работата, позволяват й да я практикува отново - прави го. Това беше ясно, че ще се случи с отварянето на дискотеките в този неподходящ момент и е въпрос на време да се случи и на други места, ако не се вземат/спазват мерки.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Точно пишех, че мълчанието на Галена е неадекватно, защото вече и големите сайтове почнаха да пишат.

Бързо оздравяване й пожелах още вчера, ще се повторя, но браво, че така хубаво обясни всичко.

Къде са сега ония дето се плюнчеха преди 3 седмици? Бясна съм... 

П.П. Галена не е виновна, че се е заразила. Не е отишла да пее болна/със симптоми и да се е вряла в хората. Това й е работата, позволяват й да я практикува отново - прави го. Това беше ясно, че ще се случи с отварянето на дискотеките в този неподходящ момент и е въпрос на време да се случи и на други места, ако не се вземат/спазват мерки.

Платили са й, бе, лъже, бе! Диона ще я оправи! 

  • Like 1
  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

Платили са й, бе, лъже, бе! Диона ще я оправи! 

Диона сигурно сега се опитва да качи стори, ама на инстаграм не му харесва и и го трие.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скорошно оздравяване на Галена и Алекс!

Разбирам защо се върнаха на участия, все пак трябва да се работи, но Галена е в такава позиция да може да си позволи и да не работи известно време. Надявам се да го направи за напред!

Човек като се замисли и все по зле ще става есента, щом лятото имаме рекордни заразени. Може и пак да затворят всичко. По пътя ще загубим доста от треторазядните имена и някои които без участия не могат да си финансират проектите.

 

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рефрешвам всичките социални мрежи за изявление от Галин, Диона и Лидия... обаче са нещо тихички ми се струва?! 

Даймънд в това време наспамиха с CoMiNg SoOn - НЕ МИ Е СЕГА ДО ВАС, ИСКАМ ДА ХЕЙТЯ !!! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Рефрешвам всичките социални мрежи за изявление от Галин, Диона и Лидия... обаче са нещо тихички ми се струва?! 

Даймънд в това време наспамиха с CoMiNg SoOn - НЕ МИ Е СЕГА ДО ВАС, ИСКАМ ДА ХЕЙТЯ !!! 

Тъкмо се замислих, че акула и тарантула са думи, които се римуват до някаква степен. Значи знаем какъв ще е инструменталът на новата песен на Малката.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, presi_fen! каза:

Много се натъжих за Галена и Александър дано да мине съвсем леко и да не усетят нищо. Скорошно оздравяване им желая!

Няма нужда да прейграваш. Знаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Рефрешвам всичките социални мрежи за изявление от Галин, Диона и Лидия... обаче са нещо тихички ми се струва?! 

Даймънд в това време наспамиха с CoMiNg SoOn - НЕ МИ Е СЕГА ДО ВАС, ИСКАМ ДА ХЕЙТЯ !!! 

Виж сторито на Галин. 😂

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Jouey каза:

Виж сторито на Галин. 😂

този клпоун е време да се скрие най накрая!

В Испания работи всичко ама друг път, хората от скоро започнаха да си разпускат мерките и да се връщат по работните си места, тая дива педеруга не се спря да бълва и обяснпва колко безобиден е "грипчето" дано да ги тръшне цялата алоха мюзик да ги видя тогава!

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Jouey каза:

Виж сторито на Галин. 😂

Жалко, че си е забранил отговорите, така хубаво исках да го напсувам :( Ебаси простото същество, според мен изобщо не е разбрал. С всеки ден все повече го cancel-вам.

Ей така става като големите ни "звезди" сами си управляват мрежите и нямат работещи пиари.

преди 9 минути, penakavalli каза:

Тъкмо се замислих, че акула и тарантула са думи, които се римуват до някаква степен. Значи знаем какъв ще е инструменталът на новата песен на Малката.

Любовта ми много струва,

тарантула аз съм и отрова плювам

Недей да казваш, че се преструвам 

с пипалата си ще те линчувам

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми стана жал за Галена, най-вече за детето й, сигурно й е много болно, защото да си заразиш детето с това, ами не се приема лесно, побъркала се е сигурно, но и всички ние сме виновни, не трябваше да отварят дискотеки, фитнеси и да допускат баловете тази година. Опушено, хората скачат, танцуват, викат и пеят с всичка сила, във фитнеса се натоварват на макс, всичко се поглъща навътре, нямаш никакъв шанс, ако ще и 5 метра дистанция да пазиш, представям си какво следва. Мислех, че ще има нов пик есента, но дотогава ще пламне цялата държава. Имам сторита на познати, които седят и ядат салата, докато роми до тях ги пръскат с вода, докато свирят на онези гнусни барабани и поливат отгоре, хвърлят салфетки, падали по пода. А това скапано чучело Галин, който по принцип харесвах, го отследвам на мига, много знае той, я да отиде да каже на близките на починалия от екипа на Бърза помощ или всички други, загубили някой от семейството си, независимо на каква вързаст, да отиде да види какви са българските болнцици, дарявах за закупуване на апарат, един, който да работи в областна болница, а този с идеята да не пропусне да си изпее простащините, поства стори след стори, съзнавайки колко деца го гледат. Тъкмо завърших една от книгите на Стивън Хокинг, човекът Бог да го прости, съвсем закономерно си е мислел, че е глупаво хората да бъдат наричани разумна раса. Насекоми! Та да, Галена и детето й да оздравяват и дано другите се усетят за какво иде реч.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Donatella каза:

бързоооооо пратете на нова и бтв  .. ТОВА ще Е БРУТАЛНА РЕКЛАМА  на песента с Криско

Ъъъ, повръща ми се от подобни изказвания, каква реклама, нея ще я е страх да излезе следващите месеци сигурно, това е сериозно нещо, не всичко в този живот са пари и успехи... По-скоро е тъпо как простаците по медиите пишат коментари под новината все едно се радват, защото била певица, те всъщност всички са такива, от злоба и завист са проядени, прост народ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...