Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Vancho каза:

@Blueberry коментирай 

https://vm.tiktok.com/J8DGdtn/

Отвращават ме, малоумни са! Вярно, че не съм ги считал за висока летва, гледайки ги по интервюта как не могат 3 думи да свържат, но чак толкова нагли не съм вярвал, че са... И някой PR екип нямат ли да им каже, че е добре дори и да мислят това, поне да не го изказват на глас, защото за 1 ден ще си приключат с кариерите, особено ако се заразят... Ето затова уважавам Галя, как добре се е изказала, тези след тях поколението са напомпани с някакво самочувствие заради 2 хита. Балони.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

EOiQeWRUUAAM_uP.jpg

КоригирВам се, тоя клип е от февруари, аз също така говорех тогава.

image.png.53e24b23f2c142d78b0a3ccb8269ce89.png 

П.П. Разбрах, че клипът е стар, защото в следващия казва, че ще си купува Айфон 11 про, а много добре знаем, че Емилия му купи такъв заедно с на Додо. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Donatella каза:

бързоооооо пратете на нова и бтв  .. ТОВА ще Е БРУТАЛНА РЕКЛАМА  на песента с Криско

Ужас дори от феновете й...  Я се виж къде дойдеее дънотоо... Скорошно оздравяване.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Blueberry каза:

КоригирВам се, тоя клип е от февруари, аз също така говорех тогава.

image.png.53e24b23f2c142d78b0a3ccb8269ce89.png 

П.П. Разбрах, че клипът е стар, защото в следващия казва, че ще си купува Айфон 11 про, а много добре знаем, че Емилия му купи такъв заедно с на Додо. 

Ама много е наивно ако смяташ, че мнението му се е променило или че това е единствената му подобна изцепка. То си му личи, че не блести с кой знае каква мисловна способност. Разсъжденията му са плоски, но предвид възрастта му и популярността, която натрупа, сме склонни да му простим... обаче ще е хубаво да се въздържа от подобни коментари. Все пак доста от тийновете го взимат за пример и му подражават. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Vancho каза:

Ама много е наивно ако смяташ, че мнението му се е променило или че това е единствената му подобна изцепка. То си му личи, че не блести д кой знае каква мисловна способност. Разсъжденията му са плоски, но предвид възрастта му и популярността, която натрупа, сме склонни да му простим... обаче ще е хубаво да се въздържа от подобни коментари. Все пак доста от тийновете го взимат за пример и му подражават. 

Предвид факта, че месец по-късно направи песен "стой си у вас", съм сериозно склонна да твърдя, че му се е променило мнението, разбира се. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

за радост на @Slavi Ариа пак флопна :( защо не й се получава ,, да, бездарна си е , и кво ? пуска качествени проекти, има си участия , прави си купон

 

 

Какво разбираш под "качество"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Предвид факта, че месец по-късно направи песен "стой си у вас", съм сериозно склонна да твърдя, че му се е променило мнението, разбира се. 

Не мисля, че посланието на тази песен е "стой си у вас", а по-скоро изпяване на създалата се ситуация и успешен опит за извличане на дивиденти от нея.

  • Like 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Не мисля, че посланието на тази песен е "стой си у вас", а по-скоро изпяване на създалата се ситуация и успешен опит за извличане на дивиденти от нея.

Буквално рефренът преди припева, който дори точно Денис изпълнява е "стой си у вас" 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Предвид факта, че месец по-късно направи песен "стой си у вас", съм сериозно склонна да твърдя, че му се е променило мнението, разбира се. 

Айде, сега. С кой орган мислиш?

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Dominatora каза:

  asylum  

 

Нищо не казваш за моралната дама хъх

Ами, без думи съм! Красавица, но песните й не ме кефят. 

преди 56 минути, Born to Die каза:

Отвращават ме, малоумни са! Вярно, че не съм ги считал за висока летва, гледайки ги по интервюта как не могат 3 думи да свържат, но чак толкова нагли не съм вярвал, че са... И някой PR екип нямат ли да им каже, че е добре дори и да мислят това, поне да не го изказват на глас, защото за 1 ден ще си приключат с кариерите, особено ако се заразят... Ето затова уважавам Галя, как добре се е изказала, тези след тях поколението са напомпани с някакво самочувствие заради 2 хита. Балони.

Аз се чудя на богаташка тип Галена как не й минава през акъла, че рискува здравето на децата си. Не е закъсала за пари, та да обикаля кръчмите толкова скоро. Иначе добре, че обяви, дано някой се вразуми. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Donatella каза:

за радост на @Slavi Ариа пак флопна :( защо не й се получава ,, да, бездарна си е , и кво ? пуска качествени проекти, има си участия , прави си купон

 

 

Дори не се радвам. Просто пак съм прав. Няма на какво отгоре да очаква някой, че ще я бъде. 

 

 

За Галена ми стана много тъпо. Имам чувството, че тя сама си предизвика ситуацията с интервюто при Дамян преди 3-4 месеца. Който знае законоте на привличането във вселената, ще ме разбере за какяо говоря. Странно е, че не са го казали по новините на БТВ или Нова. Впредвид, че ни уведомяват за какви ли не случаи с този корона вирус... 

На нея и пожелавам бързо възстановяване. Не мисля, че ще и се отрази на кариерата като цяло. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...