Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Slavi каза:

Галя 2019 просто няма голям хит, а ти си я бутай колкото искаш 

Така ли? Искаш да ми кажеш че съм седял в заблуждение, че е с хита на 2019, който вече има 22+ милиона ли? Добре, че си ти да ми отвориш очите. Ти си факторът, теб ще слушаме! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

СТИГА СТЕ СЕ ЗАНИМАВАЛИ С ГЛУПОСТИ. ИМАМ ВАЖНО НЕЩО ДА ПИТАМ!!!! Как се казва мъжа от клипа на Глория, някой знае ли нещо за това захарче ???? 

Също и баткото от Те келас на Диона!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, майко, Дженда е с най-прясното предложение в чалгата, а е вече на 10-то място. 🤣

Надя Стоева я зарича зад гърба й във фамилния двор "Некадърница! Ще срещна Наси с Данна и тази я пращаме обратно в Делиьормана!"

ТОП класация бе! За Софи Маринова и Констатин се радвам. Преслава скоро ще прави по-малко от 100 живота - пореден летен сюрприз. ❤️

Даниела мачка с почти 100К на ден.

Абе, ТОП, бе. Поредно лято празнуваме, а други отново се чудят защо все им е тъпо. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно като смятах за 2019, Галена има общо 61М от 4 песни, а Преслава 66М от 8 песни. Всички 4 песни са с над 11, ама нямала голям хит. Повечето пресови в тази ситуация ако беше на мястото на Галена, щяха да я изкарват безспорен лидер.

  • Like 7
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Danger. каза:

Паника за година ще има около 14 млн. гледания (имаше един изтрит с +600К), все още се пуска по дискотеките и беше от песента с най-големи приеми в дискотеките и по участията на Галена, така че съвсем спокойно можем да я сложим на второ място в самостоятелните хитове на 2019 (след Пиян).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Последно като смятах за 2019, Галена има общо 61М от 4 песни, а Преслава 66М от 8 песни. Всички 4 песни са с над 11, ама нямала голям хит. Повечето пресови в тази ситуация ако беше на мястото на Галена, щяха да я изкарват безспорен лидер.

Служители на лъжата и измамата с последни, отчаяни вопли стенат в безпомощност, опитвайки се да стане на тяхното. Дърти, а години наред не проумяха, че с манипулиране до никъде не се стига. Поне вие по-младите си вземете бележка - никога да не изглеждате толква смешни в очите на хората.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Ама старият има син от предишен брак ли?

Естествено, че има - нали мачкаше чаршафите на Ивана няколко години. После влезе в затвора и нещата се разсъхнаха

  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чета тоя форум явно сме 2014-та, хуморът най-вече е такъв. Само очаквам да почнете да говорите за наградите на Пайнер, които ги няма от 4 години. 
Поздрав с най-новия хит:

Забелязахте ли, че вече не пише Планета ХД на логото, а Планета 4К. Какво е това 4К?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Последно като смятах за 2019, Галена има общо 61М от 4 песни, а Преслава 66М от 8 песни. Всички 4 песни са с над 11, ама нямала голям хит. Повечето пресови в тази ситуация ако беше на мястото на Галена, щяха да я изкарват безспорен лидер.

Как не ви омръзна? Това влизам и чета пак Галена-Преслава! Все едно и също. Честно очтява ми се да влизам вече!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Като чета тоя форум явно сме 2014-та, хуморът най-вече е такъв. Само очаквам да почнете да говорите за наградите на Пайнер, които ги няма от 4 години. 
Поздрав с най-новия хит:

Забелязахте ли, че вече не пише Планета ХД на логото, а Планета 4К. Какво е това 4К?

4 к**а.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Наследницата на Кумата в търсене на причините защо Кумицата изкара по-голям хит от нея."

Ама верно много голяма прилика има в цвета между Паломита и Софка. Слочаеност? Ах, Преси, каква си палавница ти. И кума ли ма, Преси, и него ли?

Преслава

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, plambata каза:

Слушаме ли истински хитове? 

image.png.810775186431f95e062ad3b0ad06f927.png

Изглежда обаче от трите старии версии на тази песен, на Петра е най-малко известна, съдейки по ъпвоутовете на тези коментари. На Румяна пък определено е най-известна, най-много се споменава и в коментарите. Аз допреди да излезе “Проблем”, знаех само на Петра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Изглежда обаче от трите старии версии на тази песен, на Петра е най-малко известна, съдейки по ъпвоутовете на тези коментари. На Румяна пък определено е най-известна, най-много се споменава и в коментарите. Аз допреди да излезе “Проблем”, знаех само на Петра.

Да, и на мен ми направи впечатление. Което ме навежда на мисълта, че не е лошо някоя да се сети да възроди някоя по-непопулярна песен на Румяна. Хем всичките ѝ песни са страхотни и е твърде вероятно да се получи хит, хем младите ще чуят за един от най-уникалните гласове на жанра. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Да, и на мен ми направи впечатление. Което ме навежда на мисълта, че не е лошо някоя да се сети да възроди някоя по-непопулярна песен на Румяна. Хем всичките ѝ песни са страхотни и е твърде вероятно да се получи хит, хем младите ще чуят за един от най-уникалните гласове на жанра. 

Коментираше се, че Емилия е избрала някаква балада на Румяна и ще е следващата възродена песен от нея.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...