Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Blueberry каза:

За пред никаква публика - толкова. Всеки почна да прави награди...

Аз утре мисля да си организирам награди в спалнята, всички призове са за Денис Теофиков, може да заповяда да си ги вземе. :Vishenka_12:

Ще има ли награда за особени заслуги В спалнята ти? 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, pechenko каза:

Ти не визираше, а си говореше, че подкупвала едва ли не знаеш инфо от кухнята, но след като те цитирахме няколко човека и обърна палачинката.

Попарен за кое? Че знаех за триото на Меди, Галена и Доника, но нарочно не казвах, защото виждах, че те убива факта че Галена е супер успешна и ще има общ проект с Меди. И много добре съм видял, че ме спомена как съм казвал, че е дует, а се оказало трио... просто не обръщам внимание на дребни провокации.

И да кажа нещо от кухнята.. Меди първо ще пусне самостоятелна песен и чак след това триото.

Първия ми пост по темата беше със статията, че Галена е кихнала 30 бона на Криско за дует. Тоест ясно личи, че от там идва предположението ми. Има го черно на бяло. Впредвид това, че знам, че 2 пъти е била готова да даде по 40 бона за песен(вече инфо от кухнята) , не ме учуди тази новина. 

Аз когато някоя е най силната, няма как да не го призная. 2020 е година на Галена. Не като тен през 2019 от 100 кладенеца вода да вадиш, за да обясняваш как Пиян не била мегахит, албума и бил провал и друите глупости по адрес на Преса. Явно тогава теб те е било яд и затова очакваш мен да ме е яд за подобни неща. Е, сори, драги, но Галена със 100 живота и дуета с Криско може да си изкара спокойно до другото лято на върха. 

Още по малко, че нямам претенции, че знам много неща от кухнята. А като има такива, те са свързани с Деса. И около нея случайно и за някоя друга. Отново казвам, че чалгата за мен не е това което е за теб. Няма тежест в живота ми и извън форума рядко може да ме касае по какъвто и да е начин. Живота не е чалга певици. А като минеш 25  дори започва да изглежда... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Пожелавам ти да ти пее на ухо. Друга песен ще запееш тогава 🤣

Конкуренцията да се изнася, ако обича! 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Още с този невероятен и недооценен проект ми грабна вниманието, а после с Класа съвсем ми стана любимка от новите.

 

А не те ли болят ушите от "пеенето" й? 🙄

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Още с този невероятен и недооценен проект ми грабна вниманието, а после с Класа съвсем ми стана любимка от новите.

 

Като знам какви класни неща харесваш, се учудвам, че това пълзящото изобщо е успяло да те впечатли. 

А като гледам как цял ден цикли за 40ка предвиждам, че пак 2 милиона гледания ще и бъдат мъка като на последната и... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чъръдъ на моята астрална близначка Аня! Държа да подчертая, че освен прекрасна чистачка на барбекюта, е и доста стабилна вокалистка. Предстоят и още много важни неща в живота - наркотици, секс... Все неща, от които малката Гибон може да се учи.

Ето някои от любимите ми цитати на Анюша:

"А вие как сте?"
"Вие там вляво!!!"
"С вас ми е НАЙ!"
"Ъъъъъъ"
"Шанананаааааа йейейейейейейейе"
"Лепя ги като марка"
"Не чуваааааам!"
"КАК БЕШЕ???!?!?!?"

Много вдъхновяващи цитати.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Още с този невероятен и недооценен проект ми грабна вниманието, а после с Класа съвсем ми стана любимка от новите.

 

И аз смятам, че е недооценена тази песен. Има толкова епичен отсвир.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

А не те ли болят ушите от "пеенето" й? 🙄

На запис ми звучи супер. Някакъв по-такъв дрезгав и различен глас. 

преди 1 минута, Slavi каза:

Като знам какви класни неща харесваш, се учудвам, че това пълзящото изобщо е успяло да те впечатли. 

А като гледам как цял ден цикли за 40ка предвиждам, че пак 2 милиона гледания ще и бъдат мъка като на последната и... 

Е то единственото за което може да се хванете при нея е липсата на глас. На мен не ми пречи. Дрѕго няма. Свежи, леко различни песнички на ниво, представени с клипове с силно артистично присъствие. Предпочитам я в пъти пред Алфите и песни от сорта "ГПС-а не ма намира" или Просто секс.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Константин и Софка мачкат с гледания. Очертава се огромен хит като 100 живота засега.

Който си го може, си го може и в малък канал.

Нима искаш да хвърлиш shade върху Преси? Хейтър такъв..

Брояча още е забил от рекордния интерес и силно се надявам поне за година да стигне да ги отчете!

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

На запис ми звучи супер. Някакъв по-такъв дрезгав и различен глас. 

Е то единственото за което може да се хванете при нея е липсата на глас. На мен не ми пречи. Дрѕго няма. Свежи, леко различни песнички на ниво, представени с клипове с силно артистично присъствие. Предпочитам я в пъти пред Алфите и песни от сорта "ГПС-а не ма намира" или Просто секс.

Не е само липсата на глас. Като жена ми евтинее и пачаврее. Като песни само Класа и дуета с Ася са прилични. А и като жена не ме впечатлява. Не е грозна, но няма харизма. Лидия ми е по симпатична. Въпреки, че пее глуповати комерси, зарибяват и за това стават хитове. В един момент вероятно ще се отдели от Галин и ще знае какво трябва да прави. А Десита е много талантлива като творец, не само като изпълнотел. При нея е призвание да се занимава с музика, а не прищявка. Мен не ме дразнят. Не са ми и някакви любимки, но се радвам, че има раздвижване в пластовете на попфолка, че ми писна от дърти чанти. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Теди Александрова спечелила Хит на годината за “Най-боли ме”. Радвам се, че никой не е отразил този цирк, и че има 20 човека на кръст :D 

A, ето още един по-голям хит от всичко на Галена 2019. Да не забравим и нещо на Мария и Коя.

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

A, ето още един по-голям хит от всичко на Галена 2019. Да не забравим и нещо на Мария и Коя.

Много харесвам такива приятелски наградки, на които всички се правят, че Галена и Преслава не съществуват, и реално уж не заслужават всички награди :D И Теди горката си вярва, че е с хита на годината

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Теди Александрова спечелила Хит на годината за “Най-боли ме”. Радвам се, че никой не е отразил този цирк, и че има 20 човека на кръст :D 

Всъщност кой ги връчва въпросните награди и кои поред са... Май вече фолк плюс имаха и някакъв клуб също. 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

A, ето още един по-голям хит от всичко на Галена 2019. Да не забравим и нещо на Мария и Коя.

Лятото Най боли ме беше по успешна от Паника. Тук се коментираше, че я пръскат по 3-4 пъти. Като трайност обаче може би Паника надделява. 

Всъщност не я споменах, защото говорихме за самостоятелни песни😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Всъщност кой ги връчва въпросните награди и кои поред са... Май вече фолк плюс имаха и някакъв клуб също. 

 

 

Лайфстайл нещо си, не ги знам. Май същия екип от Фолкплюс. Малката е спечелила 2 награди май, Денис също. Фики - певец; Емануела - Певица. Алисия - Моден идол и Дует. Дара и Гери Никол също спечелили там нещо да има. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...