Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

Е какъв флоп с 2,2 млн за седмица,втора в трнда,трета в спотифай(единствената бг песен в топ 10) и прави по 200к на ден... От злоба ще се пръснете. Иска ви се да е флоп,но ако на това му казвате флоп, не знам...

Колко лъжи в един пост, майкоо..

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои Прес фенове наистина не са адекватни, сякаш живота им зависи от това какви гледания прави песента и дали е хит. Тая песен е приятна, но до там. Какво толкова ще стане, ако се признае? Светът ли ще свърши? Миналата година реално Пиян беше най-якото лятно предложение, но тази година не е така. 100 живота е мнооого по-силна като цяло и кое е лошото на това, че гледам се водят някакви излишни спорове.. Уж хора на зрели години, а това държание е супер детско и инфалтилно.

  • Like 9
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера,притеснен след като прочетох,че Ариа имала повече успехи от Джена хвърлих едно око на песните им. Ами че те флоповете на Джена имат почти еднакви гледания с "хитовете" на Ариа. Дори "Бензин" не е с кой знае каква разлика пред "Горкото момиче"..

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Вчера,притеснен след като прочетох,че Ариа имала повече успехи от Джена хвърлих едно око на песните им. Ами че те флоповете на Джена имат почти еднакви гледания с "хитовете" на Ариа. Дори "Бензин" не е с кой знае каква разлика пред "Горкото момиче"..

Едната е от година, другата отпреди 3 месеца. Пробвай пак.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Едната е от година, другата отпреди 3 месеца. Пробвай пак.

Мхм,Бензин беше такъв мегахит,че догодина по това време със сигурност ще има едно 8-9 милиона.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Горкото момиче” е революция, а “Бензин” - поредния комерс, мисля, че това е достатъчно.

  • Thanks 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Слушаме ли хита?💜

 

Не. Не можем да си причиним този микс между вой на койот и грачене на сврака.  А и предпочитаме естествените цици. Ето защо слушаме само бъдещи лидерки. 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, penakavalli каза:

Може пък и дъртото Наси...🤭

Ужасс...представих си го. Кланът от Катуница опропасти вимето на Джен, давано за пример в чалга средите. Да ги изгонят съселяните им дано и да се изнесат на квартира в Разград им пожелавам! Борислава ги чака!

image.png.33196b6cc17308673f1dd16fd6017087.png

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

Не. Не можем да си причиним този микс между вой на койот и грачене на сврака.  А и предпочитаме естествените цици. Ето защо слушаме само бъдещи лидерки. 

 

Поне не постна Алфите. 🤭

 Ариа, Данна и Ивета са най-доброто от новите женски имена.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Поне не постна Алфите. 🤭

 Ариа, Данна и Ивета са най-доброто от новите женски имена.

Алфите към момента са маша в ръцете на Гальо да се покаже колко му е голям (потенциалът като продуцЙент). Ама понеже всъщност на него му е много малък, ги повлича и тях в канала на посредствеността си. С други думи, не ги приемем насериозно към момента Лидка втора и Деска поредна. Като започнат да правят песни за 14+ може и да ми влязат в полезрението. Иначе за Данна и Ивета съм съгласен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, plambata каза:

Алфите към момента са маша в ръцете на Гальо да се покаже колко му е голям (потенциалът като продуцЙент). Ама понеже всъщност на него му е много малък, ги повлича и тях в канала на посредствеността си. С други думи, не ги приемем насериозно към момента Лидка втора и Деска поредна. Като започнат да правят песни за 14+ може и да ми влязат в полезрението. Иначе за Данна и Ивета съм съгласен. 

Винаги съм се чудил как може с някой човек да имаме толкова сходни вкусове и мнения по различни въпроси. It has always felt great. И в следващия момент зениците ти се разширяват при споменаването на Джена и всичко свършва. 🤣 Отучи се от тази злобарка, не си такъв човек. :P

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Винаги съм се чудил как може с някой човек да имаме толкова сходни вкусове и мнения по различни въпроси. It has always felt great. И в следващия момент зениците ти се разширяват при споменаването на Джена и всичко свършва. 🤣 Отучи се от тази злобарка, не си такъв човек. :P

Горкото момиче, недей така с нея. И без това феновете ѝ тук се броим на пръстите на ръцете на дърводелец. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Все се чудя това защо има толкова малко гледания. Доста приятна песен, май най—любимото нейно след бременността... Вероятно, защото тогава имаше по—силни премиери и остана някак в сянка. Иначе от клипчета по участия гледам, че си я пеят хората. Или потенциала за турбо хит на любимката е вече изчерпан... Поскам салза

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

 

Все се чудя това защо има толкова малко гледания. Доста приятна песен, май най—любимото нейно след бременността... Вероятно, защото тогава имаше по—силни премиери и остана някак в сянка. Иначе от клипчета по участия гледам, че си я пеят хората. Или потенциала за турбо хит на любимката е вече изчерпан... Поскам салза

Доста е приятна, но за турбо хит не става. Иначе виж какъв фурор правят Коцьо и Софка. С точната песен никой не е за отписване, може би само Гло и Ванча. :(

  • Like 3
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Може пък и дъртото Наси...🤭

Връща си за миналите работи:

Наши врагове пуснаха слуха, че преди да се оженя за Наско, съм била любовница на сина му Стоян, казва Надя Стоева за Блиц

Дали са само слухове? :D

 



 
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...