Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как точно феновете на Дебелослава и Дебендреа коментират разкрача на бруталната мацка - Ариа.

Препоръчвам "Шот за болката", защото любимките ви не могат да направят разкрач като Ариа.

  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, pechenko каза:

Как точно феновете на Дебелослава и Дебендреа коментират разкрача на бруталната мацка - Ариа.

Препоръчвам "Шот за болката", защото любимките ви не могат да направят разкрач като Ариа.

Деса навремето бе не по малко гъвкава!

Screenshot_20200629_224005_com.android.chrome.jpg

Иначе ми е по важно Деса да прави добра музика, а не да се крачи. То голяма чест и превилегия... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Как точно феновете на Дебелослава и Дебендреа коментират разкрача на бруталната мацка - Ариа.

Препоръчвам "Шот за болката", защото любимките ви не могат да направят разкрач като Ариа.

А вчера се заяждаше с Гальо,че нямал чувство за хумор. 🤣 Дреме ми на...окото дали Андреа може да направи такъв разкрач,нали диАрия върви в нейната ниша 😛

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

 

Screenshot_20200629_224005_com.android.chrome.jpg

И баба може да извади снимки от преди 20 години :1000(29):

преди 13 минути, xroflx9 каза:

А вчера се заяждаше с Гальо,че нямал чувство за хумор. 🤣 Дреме ми на...окото дали Андреа може да направи такъв разкрач,нали диАрия върви в нейната ниша 😛

Вие ме цитирате и като ви 'смаам' набързо и той се заяжда..

Как така винаги Вие сте жервите, а аз съм този, който се заяжда?

А от кога нишата "да бъдеш скандална" е собственост на АндреЯ?

 

71CCF01F-D2C4-4356-A1DF-3BC827522222.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

И баба може да извади снимки от преди 20 години :1000(29):

Вие ме цитирате и като ви 'смаам' набързо и той се заяжда..

Как така винаги Вие сте жервите, а аз съм този, който се заяжда?

А от кога нишата "да бъдеш скандална" е собственост на АндреЯ?

 

71CCF01F-D2C4-4356-A1DF-3BC827522222.jpeg

Аз лично не съм те цитирал от супер дълго време /като изключим днес и вчера/,тъй като вече нито съм толкова редовен,нито пък искам да се карам с теб.

Това да се разкрачиш откога се нарича скандално? Дори Гертруд е разкрачена в "Твоите думи"... Ако наистина иска да е скандална да използва другите трикове на Андра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах 2 пъти новото видео на “артистичната” Ария и не мога да повярвам, че даже и на повечето Галенови ви харесва това и го намирате за артистично.  😂

Страшно изкуствена и бездарна е тази. Във всеки клип се чекне и мята коси.  Единствено може да й се признае,че има някакъв усет за хитови мелодии, които после разваля с изпълнение и текст. 

  • Like 5
  • Thanks 3
  • Confused 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Договорени на въшки... А пайнерките с техните космически хонорари ще си стоят в тях. 

 

Мисля си, че са свалили хонорарите, защото, както в Пловдив нямаше да има никакви участия до края на сезона, така от Бушидо изведнъж обявиха, че Галка ще пее в четвъртък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, asylum каза:

Едва ли някоя може да направи шпагат - досега да са го показали ;) Мара и Тотя евентуално, но и те не са толкова гъвкави. 

Райна.

Мара - не. Опита се веднъж и завърши в Пирогов.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, asylum каза:

Едва ли някоя може да направи шпагат - досега да са го показали ;) Мара и Тотя евентуално, но и те не са толкова гъвкави. 

Райна прави шпагати по клипове от поне 15 години. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, berryJ каза:

Донатела, когато й трябват пари за да купи дислайкове на новата песен на Преслава.

Само да кажа, че не само @Donatella купува дислайкове на Пепа :ae::1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Дайте описание/меме на този разкрач. @Starboy @Slavi @asylum @retr0 @penakavalli @Blueberry @Gerganafen @Beat.

20200629_214344.jpg

Позата "Ударих колата" нагледно? Когато си знаеш, че си хем бездарна, хем безлична и даваш всичко от себе си в разчекването в отчаян опит да впечатлиш някого. Жалко, че тия номера са ни познати от десетилетия преди да се пръкне тя. Дори Андреа, на която се старае да продължава, се пробва първо с музика преди да почне с провокациите. Олицетволение на чалга пача на които й липсват всякакви качества, но пък има излишни пари за харчене и болни амбиции.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , pechenko каза:

Само да кажа, че не само @Donatella купува дислайкове на Пепа :ae::1000(29):

Що се хабите за тоя чутовен флоп. :1000(29): Клетата Прес, остава ѝ само утехата, че кралиците Магдалина и Джен са с по-големи провали от нея. 😪

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

Що се хабите за тоя чутовен флоп. :1000(29): Клетата Прес, остава ѝ само утехата, че кралиците Магдалина и Джен са с по-големи провали от нея. 😪

Е какъв флоп с 2,2 млн за седмица,втора в трнда,трета в спотифай(единствената бг песен в топ 10) и прави по 200к на ден... От злоба ще се пръснете. Иска ви се да е флоп,но ако на това му казвате флоп, не знам...

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Позата "Ударих колата" нагледно? Когато си знаеш, че си хем бездарна, хем безлична и даваш всичко от себе си в разчекването в отчаян опит да впечатлиш някого. Жалко, че тия номера са ни познати от десетилетия преди да се пръкне тя. Дори Андреа, на която се старае да продължава, се пробва първо с музика преди да почне с провокациите. Олицетволение на чалга пача на които й липсват всякакви качества, но пък има излишни пари за харчене и болни амбиции.

Аз не виждам нищо общо между Ариа и Андра - съвсем различни са една от друга. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...