Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Fast каза:

Реакция на хомофоб, който е интерпретирал текста по просташко-сексистки начин. Защо трябва да ни интересува?

По- голям хомофоб от тебе не познавам, драги!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Закари няма как да е хомофоб, защото той самия е хомо. Но е глупост да се опитва да търси смисъл зад чалга текст, защото такъв никога не присъства.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Закари няма как да е хомофоб, защото той самия е хомо.

Онзи ден попаднах на някаква негова реакция на сериал, където обижда момче, което не отговаря на нашенските стандарти за "мъж" на "пИдирас" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Онзи ден попаднах на някаква негова реакция на сериал, където обижда момче, което не отговаря на нашенските стандартите за "мъж" на "пИдирас" .

Защото той самия не отговаря на тези стандарти и гледа да обижда, преди да бъде обиден.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остава и аз да и напиша един комент, като се обърна към нея с любимият ми псевдоним, а именно - Моник!

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Остава и аз да и напиша един комент, като се обърна към нея с любимият ми псевдоним, а именно - Моник!

Адашка на Моник Валерие!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Starboy каза:

Защото той самия не отговаря на тези стандарти и гледа да обижда, преди да бъде обиден.

Ако беше гей, нямаше да бъде толкова злобно настроен към жените. На мен ми изглежда като типичен инцел.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ако беше гей, нямаше да бъде толкова злобно настроен към жените. На мен ми изглежда като типичен инцел.

Аз също съм сигурен, че е 100% хетеро. 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

А певица расистка защо трябва да ни интересува? 😁

Направила е един милион в Ютюб. Бая време и отне.

ПП: Преса също е хомофоб. В Кажи здравей използва това да си гей като нещо за подигравка.

Не мисля че има твърди позиции. Общата й култура е бедна, и не проява интерес към социологическите проблеми, което я прави склонна към подобни гафове. Неведнъж съм казвал, че й е крайно време да си наеме публицист. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да погледна видеото и не че е много смешно, но е направено с такава цел. Сакън веднъж да не се посмем и на сметка на Праси. Нищо лошо не е казал.

Иначе си личи че е:

 

Screenshot-20200623-222920-Chrome.jpg

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Реших да погледна видеото и не че е много смешно, но е направено с такава цел. Сакън веднъж да не се посмем и на сметка на Праси. Нищо лошо не е казал.

Иначе си личи че е:

 

Screenshot-20200623-222920-Chrome.jpg

Е то 80%от форума си падат по мъжки ласки, другите 19% са по съмнение!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Е то 80%от форума си падат по мъжки ласки, другите 19% са по съмнение!

А останалият един процент? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Реших да погледна видеото и не че е много смешно, но си личи че е направено с такава цел. Сакън веднъж да не се посмем и на сметка на Праси. Нищо лошо не е казал.

Иначе си личи че е:

 

Screenshot-20200623-222920-Chrome.jpg

За мъжете, които са били изложени на по-нисък тестостерон в утробата е тренд да се държат някак по изнежено в сравнение с останалите, но не винаги са гейове. Когато се озоват в "приятелската зона" твърде много пъти, се озлобяват към жените и стават инцели, а в по-тежки случаи MGTOW. Този се държи точно като такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от 10 години са минали, а на Галена санитарните подвизи още държат влага (pun intended) на много хора! Истинска покровителка!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Драги, споделих го преди теб, макар да не ни отразиха :D

преди 1 час , Starboy каза:

Остава и аз да и напиша един комент, като се обърна към нея с любимият ми псевдоним, а именно - Моник!

Самата тя е забравила повечето си псевдоними. В едно интервю Милко каза, че я е кръстил Слава, даже имала нови картички с това име. Да я попитаме ли дали ги пази?

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Драги, споделих го преди теб, макар да не ни отразиха :D

Самата тя е забравила повечето си псевдоними. В едно интервю Милко каза, че я е кръстил Слава, даже имала нови картички с това име. Да я попитаме ли дали ги пази?

Да! Искам такава картича точно сега!

  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

@Cally-Pressyfan'

😔😔😔

Къде всъщност се покри Калина Бланка? Липсват ни споровете ни и взаимните ни симпатии към треторазрядни легенди. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Къде всъщност се покри Калина Бланка? Липсват ни споровете ни и взаимните ни симпатии към треторазрядни легенди. 

Да не е умряла :(

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Къде всъщност се покри Калина Бланка? Липсват ни споровете ни и взаимните ни симпатии към треторазрядни легенди. 

Носят се слухове, че била на строга диета!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...