Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Ето кой е строшил на Преси носа :D Изненадващо, не е Павел този, който й нанася домашен тормоз:

 

Чудя се защо изобщо публикува такива неловки видеа.

За да покаже и да докаже, че е првицата на народа! 😃

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината нито Преслава, нито Галена вълнуват категорията 35-40+. Но на кой му пука!? Да не би те да ходят по дискотеки, да им изкарват парите.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

 

На кой народ? На народа, чиито деца се омъжват на 12 години ли? 

Ааа, не! За нея този народ е само за подигравки!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Луна в жестока със зелената коса

Тази жена си е направила доста успешни процедури, изглежда по-млада отколкото преди 10 години.

След като навярно няма да дадат шанс на Анди да отиде на финал, вече Фики ми е фаворита за победа. Този път няма да имам против да спечели и протежето на Саня (както навярно ще стане), горе-долу наравно добра е с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Gerganafen каза:

Къде се бута, да не чуе Ивана само - Преса Тъпанарката :D 

Само че Преса на Ванча няма да и влезне кадър, ами в шамара. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

В интерес на истината нито Преслава, нито Галена вълнуват категорията 35-40+. Но на кой му пука!? Да не би те да ходят по дискотеки, да им изкарват парите.

В интерес на истината не са малко хората около 30-35+, които симпатизират на Преслава и Галена.  

Все пак тези, които през 2005,6,7 са били по на 17,18 години и редовно са ходили по дискотеки, вече са на 35.

А и самите Преслава и Галена са на тая възраст, не можеш да ме убедиш, че няма техни набори, които да ги слушат. 35-40-годишните не са пенсии.

Според мен точно Преслава и Галена успяват да покрият най-широк таргет от хора. Слушат ги и малки лапенца, и тийнове, и младежи, и със сигурност и хора 35-40+...

 

  • Like 3
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Открих нещо скандално за Стораро. Бил разследван за изнасилване на 14 г. момиче по жалба на 53 г. жена (майката?) . 

https://www.vbox7.com/play:0432ba3b

Начинът, по който разказва случая (правенето на жертва, премълчаването на факти, набеждаването на жалбоподателката в психически проблеми) е пример по учебник как един насилник процедира, когато го хванат. Все документирани тактики.

Иде ми да потъна в земята, че този изверг е пуснал толкова дълбоки пипала в поп фолка, и е работил с почти всички големи имена.

Според мен е бил прекрит от полицията.

През 2013 във в. "Всеки ден" е публикувана статия, където е споменато, че е подпомагал Денислав (бившия на Немска, с който правеха циркове във Вип Брадър) в сводическата му дейност в Холандия. 

https://m.slava.bg/news/53318.html

Обърнете внимание какво е казал някакъв служител на МВР.

"Срещу Тони Стораро имаше оперативни данни, но бивш директор на МВР в Шумен беше забранил да ровим около него. Все пак е възможно той да е просто приятел на тези хора, без да се занимава с другите неща", коментира служител на полицията в североизточния град, пожелал анонимност.

@foxy_vd Ти си в тези среди. Знаеш ли някакви подробности по двата казуса?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Dominatora каза:

@asylum @Lelqtian  малко ретро хъхъ

Очаквах тези песни с нетърпение по Оникс, редом с тази!

https://vbox7-mp3.info/гледай-vbox7-aa03c6db1e-Даная - Ех Бил - By Planetcho.html 

преди 1 час , Willy каза:

В интерес на истината нито Преслава, нито Галена вълнуват категорията 35-40+. Но на кой му пука!? Да не би те да ходят по дискотеки, да им изкарват парите.

По-скоро вълнуват точно тая аудитория. Хора под 25, по-трудно.

преди 1 час, SG каза:

Тази жена си е направила доста успешни процедури, изглежда по-млада отколкото преди 10 години.

Винаги е имала божествено тяло, но сега в лице е по-хубава от всички. 

преди 9 минути, Fast каза:

 

Иде ми да потъна в земята, че този изверг е пуснал толкова дълбоки пипала в поп фолка, и е работил с почти всички големи имена.

 

Винаги си е изглеждал такъв, но нищо не може да докажем. Казвали са ми, че брат му върти курви в Германия. Това винаги ми е обяснявало защо понякога поема участия на нисък хонорар, хем уж е звезда. Явно не само с това се издържа родата. Но Фики е светец и точка! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

Открих нещо скандално за Стораро. Бил разследван за изнасилване на 14 г. момиче по жалба на 53 г. жена (майката?) . 

https://www.vbox7.com/play:0432ba3b

Начинът, по който разказва случая (правенето на жертва, премълчаването на факти, набеждаването на жалбоподателката в психически проблеми) е пример по учебник как един насилник процедира, когато го хванат. Все документирани тактики.

Иде ми да потъна в земята, че този изверг е пуснал толкова дълбоки пипала в поп фолка, и е работил с почти всички големи имена.

Според мен е бил прекрит от полицията.

През 2013 във в. "Всеки ден" е публикувана статия, където е споменато, че е подпомагал Денислав (бившия на Немска, с който правеха циркове във Вип Брадър) в сводическата му дейност в Холандия. 

https://m.slava.bg/news/53318.html

Обърнете внимание какво е казал някакъв служител на МВР.

"Срещу Тони Стораро имаше оперативни данни, но бивш директор на МВР в Шумен беше забранил да ровим около него. Все пак е възможно той да е просто приятел на тези хора, без да се занимава с другите неща", коментира служител на полицията в североизточния град, пожелал анонимност.

@foxy_vd Ти си в тези среди. Знаеш ли някакви подробности по двата казуса?

За този на Соня Немска съм писал отдавда. Той се е занимавал с всичко, но принципно бе в бизнеса с крадени автомобили на наследниците на Карамански в Дупница. За това си лежа и в Италия и тук. А за Тони Стораро и сводничество не съм чул. Може би го бъркат с Кондьо, който лежа за сводничество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, foxy_vd каза:

За този на Соня Немска съм писал отдавда. Той се е занимавал с всичко, но принципно бе в бизнеса с крадени автомобили на наследниците на Карамански в Дупница. За това си лежа и в Италия и тук. А за Тони Стораро и сводничество не съм чул. Може би го бъркат с Кондьо, който лежа за сводничество.

Денислав лежа в Холандия. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали някъде се говореше, че Персил Дюран не била в добри отношения с Митко, след като напуснала. Току-що пуснаха последната и песен по Планета. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, penakavalli каза:

Нали някъде се говореше, че Персил Дюран не била в добри отношения с Митко, след като напуснала. Току-що пуснаха последната и песен по Планета. 

Забравили са да я изтрият от плейлистата, то и аз бях забравил, че е излетяла от Кокошарника. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...