Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Donatella каза:

image.png.9cc12ae8cf147a495289528d5812f4b7.png
____________________
image.png.ca3e573a422d2cc7b0ccb750c9d365d5.png

+ Тони Стораро и Галена - Шефката - 450к и MC Stojan и Галена - Ватрено - 400к

Галена има 8.6М стриймове, а Преслава почти 7М.

 

  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нула време се превърна в стрийминг кралицата и в тази платформа. Колко може да ти помогне една вана след толкова години.

Вече са позволени концертите на открито с до 30% използване на капацитета на мястото. Идеално за Пайнер, те винаги са с толкова. :D

 

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, SG каза:

За нула време се превърна в стрийминг кралицата и в тази платформа. Колко може да ти помогне една вана след толкова години.

Вече са позволени концертите на открито с до 30% използване на капацитета на мястото. Идеално за Пайнер, те винаги са с толкова. :D

 

Просто ще направят това, което правят на всеки концерт - ще разположат камерите така, че на записите след това залата да изглежда пълна. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, penakavalli каза:

Просто ще направят това, което правят на всеки концерт - ще разположат камерите така, че на записите след това залата да изглежда пълна. 😂

Стига да искат глоба... :D

Без бъзик- това им е шанса да се върнат на стадионите без да ги бъзикат, че не могат да ги напълнят. :D Едни 20-30% на Локомотив например са съвсем възможни. Друг въпрос е възвращаемостта и че Митака никога не би се самопрецакал така за кокошките си, които пък правят всичко за него хах. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има как да има концерти на стадиони. Идеята на 30% капацитет е да има 1-2 метра разстояние между хората. Как си го представяте на стадион?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, WindWalkerMonk каза:

Дали Пайнер й дължат пари? :D Или кметове. Да пояснява! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Стига да искат глоба... :D

Без бъзик- това им е шанса да се върнат на стадионите без да ги бъзикат, че не могат да ги напълнят. :D Едни 20-30% на Локомотив например са съвсем възможни. Друг въпрос е възвращаемостта и че Митака никога не би се самопрецакал така за кокошките си, които пък правят всичко за него хах. :D

Да вземе от Марго Лозанова декорите с есенни листа, които използваха за пролетен концерт. Или да опне едно бяло пано с надпис Пайнер - стига им толкоз. Да си носят флашки, лаптопи, плейбеци и това е. 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Дали Пайнер й дължат пари? :D Или кметове. Да пояснява! 

Стоянка тъпанарката - не ще да дава нейния дял за ток и вода в общата бърлога. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , THE IIconic каза:

А добричката мумия, защо не е предложила на оная мангалка дето вие на умряло? Ще кажеш ми не е длъжна, та Галена длъжна ли е? Дай и аз да изпея нещо на Камелия и тя чуе и ме покани за дует? Дрън, дрън та пляс. Говориш, колкото да не заспиш.

Бях саркастичен, защото Галенови бяха писали същи коментари, когато Йоана е изпяла Не идвай. Но явно някои не го разбират. 

  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Senhor каза:

Не мисля, че има как да има концерти на стадиони. Идеята на 30% капацитет е да има 1-2 метра разстояние между хората. Как си го представяте на стадион?

Аз лично не си представям нищо, защото знам, че няма да стане. :D

преди 21 минути, asylum каза:

Да вземе от Марго Лозанова декорите с есенни листа, които използваха за пролетен концерт. Или да опне едно бяло пано с надпис Пайнер - стига им толкоз. Да си носят флашки, лаптопи, плейбеци и това е. 

И буквите от концерта на Рени, сигурно още ги пазят 20 години по-късно, за спешни случаи. Митака не би се минал.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pechenko каза:

 

Твърде чалгарски я изпълнява тая песен, а да не говорим, че на моменти го смесва с джазово звучене и е манджа с грозде. Нищо общо с Йоана и Не идвай.

"Сърце" е канон, не трябва да се пипа изобщо, не само с мръсни ръце. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Дали Пайнер й дължат пари? :D Или кметове. Да пояснява! 

Един пловдивски "бизнесмен" ожили нея и доста други хора с бая пари. Преди бяха големи приятели - тя снимаше клипове в неговата къща, пееше му по тържества. Сега го издирват от Интерпол доколкото знам. 😁

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана как се прееба с тази премиера в нейния канал не е истина. Само от една фейсбук страница (Хитовете са тук) е събрала 70к. Предполагам, че има още по-популярни страници с повече гледания. В нейния канал няма и 20к. :( 

  • Like 2
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

 

Screenshot_20200511-170523_YouTube.jpg

2 милиона с 50к лайка и всичко това за само 5 дни, докато колежките й се мъчат да свържат 2-3М за месец. Повтаря си 2013 и 2015 май. От Маракеш и Шефката всичко що докоснала минало 10м. Голяма!

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

2 милиона с 50к лайка и всичко това за само 5 дни, докато колежките й се мъчат да свържат 2-3М за месец. Повтаря си 2013 и 2015 май. От Маракеш и Шефката всичко що докоснала минало 10м. Голяма!

Официалното видео тамън прехвърли 2 милиона. Богиня!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Slavi каза:

 

Да ти напомням ли Малката и Денис какъв фурор направиха. 

 

 

1589216009747.jpg

Не очаквах да надмине и тази песен по фурор, но го направи.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето кой е строшил на Преси носа :D Изненадващо, не е Павел този, който й нанася домашен тормоз:

 

Чудя се защо изобщо публикува такива неловки видеа.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...