Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 47 минути, Danger. каза:

Поп фолк в Apple Music днес

1. 100 живота

21. Паника

24. Чужда

28. Ламборгини

30. Пиян

34. И това ще отмине

42. Добре ли си

43. Бензин

50. Феноменален

53. Майната ти Св. Валентин

54. Кой

59. Ангелът

64. Къде си

75. Полудяваш

80. Параноя

85. Така ни се пада

96. Излъжи ме

54 място КОЙ ? песен от 2013 г. ?😲

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Защо Галена не е предложила дует на Христина Христова??? Голяма циция е! Само я сложи на стори. 

А добричката мумия, защо не е предложила на оная мангалка дето вие на умряло? Ще кажеш ми не е длъжна, та Галена длъжна ли е? Дай и аз да изпея нещо на Камелия и тя чуе и ме покани за дует? Дрън, дрън та пляс. Говориш, колкото да не заспиш.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Не разбрах? 

Да ти напомням ли Малката и Денис какъв фурор направиха. Липсата на продукция и изолацията на хората играе голяма роля в стабилните гледания. Пък и проекта го заслужава. 

 

Иначе тая Тина изпя Сърце така, както Галена не би могла и в най смелите си мечти. Дори ми хареса песента в нейно изпълнение. Иска се вокално майсторство за подобен род песни. 

Да беше дал за пример Счети или Св. Валентин които задържат гледания. Тези двамата жалкари които имат интерес заради ситуацията от която починаха страшно много хора по света не заслужават коментар.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

received-235064801050449.jpg

 

Учим ли чужденците на вкус!?

Аз зарибих един пакистанец преди месец. Редовно ме поздравява с този хит. Друго българско не хареса.

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

received-235064801050449.jpg

 

Учим ли чужденците на вкус!?

Колкото и да я пласирам и натрапвам на немците, не я възприемат... За сметка на това един приятел от Америка се влюби в чалгата, лютеницата и сиренето. Галена му е любимка (може би защото му пусках само нея😋).

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

received-2666038773641614.jpg

 

Quarantine mood

Каква вечеринка са си спретнали! Така се действа срещу разпространението на короната - 20 човека на 10 квадрата. И неонац*стът Кристиян Пижов е там. 😁

За сметка на това изпя прекрасно Не казвай любе и определено изглежда отслабнала.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Каква вечеринка са си спретнали! Така се действа срещу разпространението на короната - 20 човека на 10 квадрата. И неонац*стът Кристиян Пижов е там. 😁

За сметка на това изпя прекрасно Не казвай любе и определено изглежда отслабнала.

received-1174715366206683.jpg

  • Confused 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy ще те набия, така да знаеш! 😀

Очакваме нова песен от Деси, по нейна музика. Доколкото чатнах клипа е наполовина заснет, така, че може и за лятото да успее да я пусне. 😀 Личи си, че гласа и си е отпочинал след спирането на участията, ама тая кръгла форма, в която явно се чувства комфортно вече не и отива. 😞 Уж каза, че е на диета, пък през цялото време не спря да се налива с бира. 

  • Haha 2
  • Love 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Olay каза:

100 живота, на първо място и в Спотифай ❤️ 

Това с друга чалга песен ставало ли е?

Май не. Също така и дебютира с 17к а другите все първоначално правеха около 7-8к.

Имаме най-успешната самостоятелна песен от Пайнер в стрийминг ерата , поне първоначално. 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Амброжка. каза:

@Willy ще те набия, така да знаеш! 😀

Очакваме нова песен от Деси, по нейна музика. Доколкото чатнах клипа е наполовина заснет, така, че може и за лятото да успее да я пусне. 😀 Личи си, че гласа и си е отпочинал след спирането на участията, ама тая кръгла форма, в която явно се чувства комфортно вече не и отива. 😞 Уж каза, че е на диета, пък през цялото време не спря да се налива с бира. 

Набий ме! 😁🤭

received-2901817009909169.jpg

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

След толкова време най-накрая и поп-фолк песен да е номер 1 в Spotify BG, не знаех дали някога ще видим този ден. :D

А класацията Bg viral 50 знаеш ли как се оформя. Там гледам че само Джулия е от фолка, но и тя е извън топ 20.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

А класацията Bg viral 50 знаеш ли как се оформя. Там гледам че само Джулия е от фолка, но и тя е извън топ 20.

Мисля, че е свързана със споделянията на песните.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...