Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

Само това не познах.

 

Не ми призна Акула, Пей, сърце, защото не написах певците. 4-4-2 било 442! Безграмотници!

Не познах и някви песни на Джена, Галин, текстовета на Оф, оф, Сърце, Няма, Делник и празник, и това също нямам идея какво е

 

Всяка вечер пълният се очите ми, раните ги няма, само белези, пълните бутилки празня ги наред,но сърцето.................................. (2т.)

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не ми призна Акула, Пей, сърце, защото не написах певците. 4-4-2 било 442! Безграмотници!

Не познах и някви песни на Джена, Галин, текстовета на Оф, оф, Сърце, Няма, Делник и празник, и това също нямам идея какво е

 

Всяка вечер пълният се очите ми, раните ги няма, само белези, пълните бутилки празня ги наред,но сърцето.................................. (2т.)

При мен го нямаше това, иначе май е от флоп дуета Добрич.

И на мене не ми призна 4-4-2 и Пей сърце щото писах feat Азис, но си ги считам за познати.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не ми призна Акула, Пей, сърце, защото не написах певците. 4-4-2 било 442! Безграмотници!

Не познах и някви песни на Джена, Галин, текстовета на Оф, оф, Сърце, Няма, Делник и празник, и това също нямам идея какво е

 

Всяка вечер пълният се очите ми, раните ги няма, само белези, пълните бутилки празня ги наред,но сърцето.................................. (2т.)

И на мен тях не ми ги призна... И на Ерик песента не знаех.

Как да не я знаеш?? Това е най-известният дует на Michael Jackson и някакъв имитатор на Amanda Lepore, чието име забравих. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На тези въпроси един след друг имах чувството, че попълвам тест за Галена

Цитат

Сърце за боклука си вече, сърце,пак те пипа с мръсни ръце, но мрази го, кълни го да плаче............. (2т.)
Отговор

Паниката хвана ме................ (2т.)
Отговор

Офофофоф,за тебе шефке............. (2т.)
Отговор

В твоите очи,пълни със сълзи......... (2т.)
Отговор

Кой изпълнител изрича думите: ? (следващите 10 въпроса) "Кучето у нас е зло,а синджира му китайски" (2т.)
Анелия
Галена
Деси Слава
Цвети Янева

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

Все още не мога да преживея колко ангелски красива е Галена в този клип...

 

Обаче една от най-красивите й визии евър е тази от диското в "100 живота". Много съм прост, добре че не си пуснах коментара в който първоначално бях писал критики че снима в клуб. ОБАЧЕ изгледах я с повече внимание и живея за това  колко е артистична в тази сцена. Виж й само физиономиите като го полива и после на "По ми е любим". Жестокаа!

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Амброжка. каза:

Айдееееее Пешооооо

 

Отишли на кафе в Перник, а пък цоца бира. Кралица на алкохолните безкофеинови кафета!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Обаче една от най-красивите й визии евър е тази от диското в "100 живота". Много съм прост, добре че не си пуснах коментара в който първоначално бях писал критики че снима в клуб. ОБАЧЕ изгледах я с повече внимание и живея за това  колко е артистична в тази сцена. Виж й само физиономиите като го полива и после на "По ми е любим". Жестокаа!

На мен като цяло актьорската и игра в 100 живота ме печели отвсякъде. Особено на сцената с колата, когато тя с шамар маха раката му от брадичката си, после сочи колата и казва "Аз или колата?, а след това се скрива, когато той замахва. И накрая колко безмилостно жестока изглежда докато отхапва от ябълката. 😍

Иначе от визиите в клипа, които като цяло са невероятни, най-любима ми е като домакиня. Толкова семпло изчистено, но и стилно. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, penakavalli каза:

Отишли на кафе в Перник, а пък цоца бира. Кралица на алкохолните безкофеинови кафета!

Ужасна е, и косата й една никаква. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Милиони гледания ли имаш в канала ма!? 

We stan successful колега!

Милиони да ми паднат и да мога да ги хвана. 😲 Аз не го поддържам тоя канал, само преди съм качвал неща, които са липсвали в тубата.
Кралица Фиклена ми беше докладвала микса на Преслава от концерта “17 години ТВ Планета”. 🤣

  • Haha 6

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Ужасна е, и косата й една никаква. 

Май всички изглеждаме така в карантината. 😁 Аз обаче продължавам да твърдя, че Деска ми изглежда отпочинала и заредена. А и гласът и също звучи отпочинал.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Милиони да ми паднат и да мога да ги хвана. 😲 Аз не го поддържам тоя канал, само преди съм качвал неща, които са липсвали в тубата.
Кралица Фиклена ми беше докладвала микса на Преслава от концерта “17 години ТВ Планета”. 🤣

Най-важното е, че присъства Шанел - Най-грозната и най-перверзната. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, penakavalli каза:

На мен като цяло актьорската и игра в 100 живота ме печели отвсякъде. Особено на сцената с колата, когато тя с шамар маха раката му от брадичката си, после сочи колата и казва "Аз или колата?, а след това се скрива, когато той замахва. И накрая колко безмилостно жестока изглежда докато отхапва от ябълката. 😍

Иначе от визиите в клипа, които като цяло са невероятни, най-любима ми е като домакиня. Толкова семпло изчистено, но и стилно. 

Харесвам и клиповете й където се чекне и позира по топ локации, но дано снима повече подобни видеа!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, penakavalli каза:

Май всички изглеждаме така в карантината. 😁 Аз обаче продължавам да твърдя, че Деска ми изглежда отпочинала и заредена. А и гласът и също звучи отпочинал.

Ами не, моята коса е много по-добре от нейната. Тя се е изоставила и косата й толкова тънка изглежда, все едно няма коса. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Харесвам и клиповете й където се чекне и позира по топ локации, но дано и повече подобни видеа!

Естествено. Един туърк на мазен регетон в Монте Карло never hurt nobody.😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Отсега ми е ясно кой ще подкрепя в наградите за дебют на форума.

 

Залагам на @DurtataVirindiq, @Durtatavirindiq2, @DurtataVirindiq2.0 и @DurtataVirindiq2.o. И внучка и също, ама забравих как се казва. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Залагам на @DurtataVirindiq, @Durtatavirindiq2, @DurtataVirindiq2.0 и @DurtataVirindiq2.o. И внучка и също, ама забравих как се казва. 

 

+10 точки че ме цитираш с песен на секси Иви.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...