Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хитове, избрани от Ани Хоанг: Ани Хоанг- Луда обич, Джена- Моли се да не почна, Денис Теофиков- Катастрофа, Ани Хоанг- Загасете светлините, Преслава- Новата ти, Емануела- Нотариално заверен, със Силвър- Палим и летим, Фики- Бум, Цветелина Янева- Влез, Ани Хоанг- Лекарство за мъж, Анелия- Зоопарк, Галена- Феноменален. Довечера още.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Ани Хоанг: Ани Хоанг- Луда обич, Джена- Моли се да не почна, Денис Теофиков- Катастрофа, Ани Хоанг- Загасете светлините, Преслава- Новата ти, Емануела- Нотариално заверен, със Силвър- Палим и летим, Фики- Бум, Цветелина Янева- Влез, Ани Хоанг- Лекарство за мъж, Анелия- Зоопарк, Галена- Феноменален. Довечера още.

Не е избрала песен на Деси. Злобна ковра! 😂

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Ани Хоанг: Ани Хоанг- Луда обич, Джена- Моли се да не почна, Денис Теофиков- Катастрофа, Ани Хоанг- Загасете светлините, Преслава- Новата ти, Емануела- Нотариално заверен, със Силвър- Палим и летим, Фики- Бум, Цветелина Янева- Влез, Ани Хоанг- Лекарство за мъж, Анелия- Зоопарк, Галена- Феноменален. Довечера още.

Като е почнала да включва толкоз песни на никому неизвестни жени от народа, съм изненадан от липсата на Коя? No34 .... Както и някои от тези клипове

Други клипове, които сега не сещам, но биха харесали на новоизлюпената ресторантьорка? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Не ме разбирай грешно, това е изцяло в отговор на Слави, който каза че правела повече гледания от Хаваната.

Съгласен съм с теб. Фактите са факти - ''Хавана'' към днешна дата прави повече гледания от ''Моето слабо място'', но и ти трябва да се съгласиш с мен за аномалиите които напоследък има в youtube. Най-гледаната стара чалгия от 2014 е ''А така, а така'' на Рокса което е срамно и нереално. Никога не сме ебавали тази песен за нещо сериозно. ''Моето слабо място'' се доказа на много концерти като топ хит. ''Хавана-тропикана'' може би е по-дискотечна песен и никога нямаше приема на другата, но това не означава, че не са конкуренция. Всяка си има своята публика. Ето в ютюб ''Хавана'' е по-гледана, а в спотифай ''МСМ'' е по-слушана. 

А Пайнер се надявам да променят обложките на ''Върнах ти го'' и ''Всичко чуждо пожелаваш''. И двете песни изведнъж от 15к. са минали на 2к. седмично защото не се показват. Яни не заслужава това.

преди 47 минути, Slavi каза:

За песен без клип е направила твърде много гледания дори. 

 

Иначе към @-A.

За Водката не съм съгласен. Пя я акапел на последния концерт, в който участвале. И лятото на някакъв концерт в Перник ако не се лъжа. Иначе от дтугите изброени освен Новата ти не виждам кое друго може да налага.

И все пак налага някакви песни, а не като Галена, която се държи към собственоъо си творчество сякаш е с 3 месеца срок на годност. Ми как да се отнасят хората към нея като самата тя не вярва в дългия живот на песните си. Аз не помня на един концерт да е запяла акапел на стари парчета и публиката да ги е знаела. Особено ме е яд за Тихо ми пази, Пак ли... Изобщо имала ли е песен, с която да е предизвиквала истерията, която Преса предизвиквале с Дяволското, Лъжа е, Новата ти, МСМ. Дори в най силната си песен е като беквокал на Фики и той прави песента. Имаше времена, в които поне правеше интересни неща, а сега е зависима от Ганев. Добре, че бе Паника, за да разнообрази.. 

Ами не съм съгласен и аз с това твое твърдение. Хубаво е, че се е сетила да я изпее акапелно, но няма да е лошо да я изпее веднъж като хората. Не може на 5 концерта (примерно) да пееш ''Дяволско желание'' и ''Лъжа е'' а други топ хитове да ги забравят.

''И когато съмне'' изобщо не е за подценяване. Това, че остана в сянката на другите две не означава, че не е хит. При Ивана се случи нещо подобно с ''Кръчмата'' и ''Шампанското'', но веднъж изпя ''Освободете дансинга'' и смаза с прием. ''Обичам те'' и аз съм съгласен, че може би не би имала топ прием, но никога не е късно да я припомни веднъж. ''Не съм ангел'' и ''Безразлична'' (особено втората) по сторита дето е repost-вала от нейни участия винаги се пеят силно. На концерт може също - предразполгат за пеене. Сега се сещам, че ''Горчиви спомени'' не е като да има милиони гледания, но като веднъж я пя на бис на едни награди се пееше по-силно от ''По моята кожа'' (актуалния сингъл тогава). 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Lelqtian каза:

Други клипове, които сега не сещам, но биха харесали на новоизлюпената ресторантьорка? 

Горката - щеше да сервира прясно кучишко в Елин Пелин, но й се размина. 

преди 2 минути, -A. каза:

Най-гледаната стара чалгия от 2014 е ''А така, а така'' на Рокса което е срамно и нереално. Никога не сме ебавали тази песен за нещо сериозно. 

Песента си беше и е сериозен хит, който се помни и харесва от мало и голямо.

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Амброжка. каза:

Ха, точно идвах и аз да пускам това ;) 

Ми не е зле, като изключим че се е облякла крайно неподходящо, и собствената и суета, не виждам кво има да си прегаря на фотошопа. 

Даже напротив - на талия и баджат се прави като напраена от солети, ма си оставя реалното виме, което е повече от доказано безумна комбинация по сякви параграфи. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , asylum каза:

Ама къде ги сравняваш - виж ги след 15-16 години и тогава ще говорим. Тя и Гергана гръмна, ама угасна. А те дори още не може да се каже, че са гръмнали. Галена на втората година имаше тотален мегахит - Чупката, също Нищо общо. Нека видим на втората година какво ще имат те. 

Аз и двата й албума харесвах много. Поздрав с облизването през секунда

Иначе хич не е добре Поля сега

Юнона е богиня, извинете! 

Кое е това лице?

Е, големи компромиси, няма що. Оня от ваната й беше гадже, по-късно се ожени и то доста успешно. Думи не й е нужно да връзва. Не е президент, за разлика от твоята съгражданка ❤️ 

Чакай, бе, Тотя си беше женена над 15 години! 

Ма това верно е Милица! Мигом да възкреси хита си Червена точка, с един клип на пазара! Пепа Нежния рекет също кърши снага и си мечтае някой ден да има такъв хит!

 

Ха, ха, ха! Облизването е паметно. А тая версия на Червена точка не е зле, но на Райна - Ей, така кавърът по ме кефи, като фен на Райнето. На Вилица любими са ми Мъжете са лесни и Кой, кого нарани. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Ха, ха, ха! Облизването е паметно. А тая версия на Червена точка не е зле, но на Райна - Ей, така кавърът по ме кефи, като фен на Райнето. На Вилица любими са ми Мъжете са лесни и Кой, кого нарани. 

Голямо облизване пада на всяка тв версия! 

На Милица се надпреварват кой ще играе повече! Истински хит! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Голямо облизване пада на всяка тв версия! 

На Милица се надпреварват кой ще играе повече! Истински хит! 

Тази "Целувай ме" беше яка. Явно е жадна жената , та така все се облизва! :D Тя нали имаше и една такава песен "Жадни за любов" :D Много й се кефеха хората. :D Сещаш ли се за нея? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Тази "Целувай ме" беше яка. Явно е жадна жената , та така все се облизва! :D Тя нали имаше и една такава песен "Жадни за любов" :D Много й се кефеха хората. :D Сещаш ли се за нея? 

Още не бях дочел поста ти и се сетих за нея - доста свежо парче. Жалко, че се отказа Поля!

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Donatella каза:

❤️

Преси само може да мечтае за песен като КОЙ

 

 

 

Така както Галена мечтаеше за Не искам без теб и я окраде, за да създаде Кой. Няма нужда да подсещам колко прилича куплета на Кой с припевя на Не искам без теб. Приликите в текста също са очевидни. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Така както Галена мечтаеше за Не искам без теб и я окраде, за да създаде Кой. Няма нужда да подсещам колко прилича куплета на Кой с припевя на Не искам без теб. Приликите в текста също са очевидни. 

Какво е Не искам без теб?

Култов кючек. Жалко, че няма клип! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Още не бях дочел поста ти и се сетих за нея - доста свежо парче. Жалко, че се отказа Поля!

 

Да, много я харесваха тая песен. Точно лятна, свежа такава, готина! :) Поздрав! 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...