Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Днес си купих 2 скрежини и един сладолед от банан и ягода. Много добре ми дойдоха. Такава жега беше, все едно лято е. Капанът пълен на морето, на плажа имаше хора на пясъка и във водата и по заведенията. Някои даже играеха на табла седнали на плажа с маса пред заведението. Нови градинки и беседки ни направили с теменужки. Затова пък утре от днешната жега няма да има и помен, защото при нас ще е 17 градуса. 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики разказва как прекарва изолацията вчера вече на 60-я ден: 

Първите две седмици бяха невероятно трудни за мен. Чувствах се парализиран. Скръбта беше интензивна. Преживях всички фази: отричане, гняв, тъга, приемане и след това се върнах към отричане след час. Нещата щяха да бъдат различни и нямаше нищо, което бих могъл да направя, за да го избегна. Колко е арогантно за мен. Времето, прекарано в създаването на стратегия за 2020 г., се сриваше пред нас. Каквото беше, никога няма да бъде. За мен това беше трудно понятие, разберете.

"Моята ужасна и изтощителна нужда да действам безгрижно и спокойно в моменти на стрес пред семейството ми, така че да не се тревожат, особено децата, също не помогна. Към това добавете малко или много информация, или по-скоро дезинформация, която идва от нашите лидери. Очевидно имах чувството, че главата ми ще избухне ", добави Рики за трудното си време в карантина.

И Рики продължава: "Сигурен съм, че сте съгласни, че последното нещо, което искаме да направим, е да се върнем към нормалното. Готов съм за новото нормално. Да, несигурността да не знам какво ще бъде, може да бъде предизвикателство, но съм сигурен, че ще бъде по-добър от маршрута, който ние предприехме. Нашите действия бяха катастрофални, но не слушахме сигналите ", разсъждава Рики.

 

"Изминаха няколко дни и аз вече не чувствах толкова голям натиск. Съпругът ми ми показа няколко снимки на това, което се случва по света, когато ние (хората) не бяхме там. Светът започна да се лекува. Както можех да видя божествения план зад от всичко това. Така че в съзнанието ми нещата се изясниха. Започнах да се чувствам по-малко тревожен. Бях в състояние да работя малко повече, малко по малко ", каза той за момента, когато започна да вижда нещата по-ясно.

И Рики обяви, че съвсем скоро ще пусне нови песни: "Обадих се на моя екип и започнах да правя музика. Знаех, че тази пандемия и бурята от емоции ще ми помогнат творчески. Чувствах, че това, което трябва, е да се събудя. Сега съм луд да ви покажа (по всяко време) върху което работихме в тези необикновени времена. "

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кармен Виялобос и Уилям Леви ще играят в новата теленовела на Телемундо и RTI - "Кафе с аромат на жена". Това е завръщането на Уилям на снимачната площадка на сериал, след като в последните години се беше посветил изцяло на игралното кино. Кармен ще е в отрицателна роля.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Дана Гарсия има за трепи път коронавирус.  

Е ся вече със сигурност ти казвам, че дали го е карала и веднъж е съвсем различна тема, но определено и на 100% си прости внимание и съжаление от феновете, щото и е скучно. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Е ся вече със сигурност ти казвам, че дали го е карала и веднъж е съвсем различна тема, но определено и на 100% си прости внимание и съжаление от феновете, щото и е скучно. 

Едва ли.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Едва ли.  

Напротив, на 100%. лъже като дърта циганка че карала корона. 3ти път.

Хора, дето ежедневно имат контат със заразени не карат 3ти път, тая никому неизвестна бедна жена от народа, дето се предполага че 3 месеца седи изолирана у тях, хванала 3 пъти. Как пък не. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Каква изненада. Рики качи клип как се целува с мъжа си уста в уста:

 

Каква изненада, никой не би предположил!

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Напоследък съм доста потресен от нея, ако бъда честен.

Колкото до Дойчо, той има точки за обида на потребител и получи бан, защото се бяха натрупали. 

Недей да лъжеш! В този перипд бях активен само в чалгавизия. Дай скрийншот да видя кой Убидих!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

Ма що са сложили снимка само на тва със зелето, аз искам да видя цялата стена на порицанието!? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...