Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Така ли? На кой от форума гаджето и твоя съпруг са се задявали? Разбрах и за изневяра! :D

 

Абсолютно никой прекрасни. Единственият човек с който поддържам връзка извън форума е Слави,а той няма никакви такива мераци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Абсолютно никой прекрасни. Единственият човек с който поддържам връзка извън форума е Слави,а той няма никакви такива мераци.

Къде видя да споменавам Слави?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

1. Даже ще кача анкетата на първата страница.

2. и 3. Това важи и за опозицията, която има интерес също да прави агитация. Не считам че е валиден аргумент.

4. Никой не ви спира да го направите.

 

Кои колоритни хора спряха да пишат точно след смяната? Когато взех форума, посещаемостта беше дори по-слаба от сега. 

Междуличностните конфликти винаги са съществували в този форум. 

Постове не се трият. Могат да се крият, но остават, така че да се провери кой е крив и кой прав.

Добре да питам друго: какво трябва да се направи, че да усещате справедливост? 

Как ли пък няма да тръгна да правя агитация против фастчо... Аз играя честно, шефе, не съм подмолен и двуличен тип като него. Щом считаш, че е нормално той да агитира, просто няма за какво повече да говорим с теб. Сега ми стана ясно кое е общото между вас - ценностната ви система. 

Относно посещаемостта на форума - ОК, така да бъде - ти възкреси форума от пепелта. Трябва да ти издигнем паметник приживе! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Къде видя да споменавам Слави?

Никъде,просто ми стана смешно как лъжеш и мажеш с тотални глупости. Кажи сега как ще преживееш унижението да ти махнат репутацията? Надявам се,че ще ни лишиш и от присъствието си най-сетне. Все пак толкова се труди да я събереш тази репутация..то не беше Клеа,Аре,дърпай,сам си реагира на постовете и накрая..край.

По повод поредната измишльотина,която чета за пореден път Мелето може да ми провери личните съобщения и да види,че агитация от Фаст нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Никъде,просто ми стана смешно как лъжеш и мажеш с тотални глупости. Кажи сега как ще преживееш унижението да ти махнат репутацията? Надявам се,че ще ни лишиш и от присъствието си най-сетне. Все пак толкова се труди да я събереш тази репутация..то не беше Клеа,Аре,дърпай,сам си реагира на постовете и накрая..край.

Да ми я махнат. Все ми е тая ама от мен отърване няма. Няма да те огрее тук.

Размишлявай над казаното от мен тая вечер. Лека нощ и целувки!

 

❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Да ми я махнат. Все ми е тая ама от мен отърване няма. Няма да те огрее тук.

Размишлявай над казаното от мен тая вечер. Лека нощ и целувки!

 

❤️

Аз за теб не мисля,а още по-малко пък за пълните ти фантасмагории. Повече късмет с информацията следващия път и си намери идентичност. Поздрави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, THE IIconic каза:

@meleto настоявам въпросния да бъде наказан. Аз никого не съм обидил на майка и баща. Въпросния е много на ясно, че аз нямам майка и продължава.

 

И два поста по-надолу и ти му отговаряш подобаващо. Но не това е въпросът. Въпросът е, че част от вас очакват възмездие, други внимание, трети свобода и т.н. Ами няма как да намерите всичко това във форума, както и извън него.

Вижте, не съм падар. Може би в началото, когато взех форума опитах да бъда арбитър, най-вече по казуса с Кондома. Е, видях че е безпредметно. Например, той очакваше от мен да получи безкрайна свобода, а може би да застана на негова страна при всякакви условия. Но това означаваше да огранича свободата на други потребители, защото непрекъснато възникваха конфликти.

Сега вие искате от мен възмездие. Но това означава да разочаровам хора, които са гласували за Фаст. Други като печенко очакват от мен внимание. Искат да имат по-съществена роля във форума, само че за да се случи това, трябва да разочаровам много хора, които не могат и не искат да гласуват доверие на печенко. 

Следователно, аз нямам полезен ход. Каквото и да се опитам да направя, каквото и решение да взема - недоволни винаги има. Когато ъпгрейднах форума с нов дизайн и функционалности, пак не бяхте доволни, но това отмина с времето. Не бяхте доволни от модераторите, направихме избори. Няколко пъти гласувахме за спорни точки в правилника и се прие това което решихте.

Затова за себе си взех решение. За мен е важно масата от хора да се чувства комфортно във форума, въпреки че потребители като @asylum @Lelqtian остават разочаровани. Вие сте черните станции във форума, винаги критични, дори негативни. Но форумът има нужда от подобни герои, които винаги ще отричат.  

Добре! Приемам, че активните потребители са напуснали форума след като взех форума - и какво? Ще се почувствате ли по-добре да се откажа от администраторските си права или ако махна всички модератори? 

Добре! Приемам, че съм потиснал редица потребители, взел съм им свободата, прецакал съм форума. Кажете ми какво искате и ще го направим.

Но винаги имайте едно наум - Ако вие не можете да направите престоя си във форума забавен, интересен, никой не е в състояние да ви помогне.  Независимо колко човека ще си свалят правата, независимо от правилата и тн.

В последната половин година не се меся в личните ви спорове и ви оставям да си ги решите сами. Мога да кажа, че проблемите са били спречквания, отколкото нещо фундаментално, което да не можете да разрешите. Оставих ви да гласувате явно за редица неща. Избирате си модератори.  Припомнете си каква беше модерацията при момо и как се взимаха решения и как се получаваше бан за какво ли не? Винаги можем да се върнем към неговите методи, които започвам да мисля, че са по-ефикасни.

Това е по моята част. Останалото го правите вие - посетителите на форума. От мен очаквайте условия за пребиваване, а какво ще е изживяването е във вашата компетенция. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

TL:DR

Пишеш километрични постове, които са излишни и са 100% шикалкавене, отбиване на номера и заобикаляне на изначалния въпрос, който излезе тотално извън контрол. 

Тая гюрултия нямаше да придобие такива граници - мен не ме интересува какво искат другите. Интересуваше ме кой държи сметка на модератора, тук дори прескачаме тема какви глупости пише по принцип, в конкретния случай обижда - нарочно или не, е съвсем друга тема - потребители, които са му дали палец долу. Изобщо не ме интересува и не е предмет на повдигането на тоя въпрос, той какво е искал да каже, дали сме го познавали и други подобни. Използвал е обиден език, за който по принцип се раздават наказания. Наказания в тоя случай няма, има шикалкавене, ненужни обяснения и тотално изместване на фокуса на упражнението. 

Редовите потребители в общия случай нямат опцията да си редактират постовете междудругото и да изяснят какво са имали впредвид. 

И, не, това, аз лично не намирам за уместно или редно, не че някой ме пита, едни правила да важат за редовни потребители, а за богопомазани - други. 

Да, вече си направих съответните изводи. 

Бладаря за отделеното време и внимание. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, plambata каза:

Как ли пък няма да тръгна да правя агитация против фастчо... Аз играя честно, шефе, не съм подмолен и двуличен тип като него. Щом считаш, че е нормално той да агитира, просто няма за какво повече да говорим с теб. Сега ми стана ясно кое е общото между вас - ценностната ви система. 

Относно посещаемостта на форума - ОК, така да бъде - ти възкреси форума от пепелта. Трябва да ти издигнем паметник приживе! 

Аз също не съм от хората, които агитират за каквото и да е. По-старите потребители знаят че когато съм спорил с Фоксича например, ако някой е заставал от моята страна е било заради тезите, а не заради ЛС или други подобни пинизи. 

Но също така съм реалист и разбирам, че всичко се върти около агитацията, отношенията между хората, взаимната подкрепа или отхвърляне. Всеки има своя социална роля. Така че не търся сметка на тези които намират лоби. 

Относно посещаемостта - това са числата. Няма нито съществено подобрение, нито спад. Впрочем лятото имаше интересно покачване.  Но не това има значение! Нямаше въобще да го споменавам ако не твърдяхте неща, които са по-скоро лично усещане, отколкото факти.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Пишеш километрични постове, които са излишни и са 100% шикалкавене, отбиване на номера и заобикаляне на изначалния въпрос, който излезе тотално извън контрол. 

Използвал е обиден език, за който по принцип се раздават наказания. Наказания в тоя случай няма, има шикалкавене, ненужни обяснения и тотално изместване на фокуса на упражнението. 

Да, вече си направих съответните изводи. 

Бладаря за отделеното време и внимание. 

 

Съгласно т.2 от Правилника, няма нарушение. Няма лична нападка, няма недопустим или обиден език, предвид това че думата не подлежи на цензура и сама по себе си не е обидна. Това че един, двама или повече души се асоциират с даден израз и го приемат като обида не значи, че е насочен към тях.

Също така това е поредна изкуствена драма, на която не смятам да обръщам повече внимание.

Не, че има значение какво ще напиша, тъй като и без това на 100% шикалкавя и отбивам номера.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, xroflx9 каза:

Аз за теб не мисля,а още по-малко пък за пълните ти фантасмагории. Повече късмет с информацията следващия път и си намери идентичност. Поздрави!

кой го каза

ти осъзна ли се накрая какво си или още мислиш

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В темата за свалянето на права на Фаст ясно си личи избирателно слагане на дислайкове от @THE IIconic и Печенко,така че, моля, наистина да се разгледа предложението за сваляне на правото им за даване на репутация. Евала на @plambata че не е  цепил басма на никого там.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Използвах нередовен като синоним за неактивен, след което го промених на това и дори не го крия. Навик ми е да си редактирам и  доошлайфам постове си. Всеки, който ме познава поне малко, знае че не бих обидил никого на личностна основа, и ако някой се е засегнал от казаното от мен, искрено се извинявам.

Ти си наистина един от най-много политически коректни хора, които познавам. Знам, че не би го направил. И гледайки дислайковете, мога да потвърдя, че имаше няколко нередовни профили в изворния смисъл на думата - не влизат редовно във форума. 

  • Dislike 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Vancho каза:

@meleto май каза, че на всеки 6 месеца ще има нови избори за модератори? 

Ако е така - то заслужаваш да си изкараш мандата, НО аз на твое място след това не бих се кандидатирал за нов такъв. Вече доста години си на този пост и постоянно има недоволни от теб. Плюс това на определени теми си доста чувствителен и това често влияе на модерирането ти. Знаеш, че винаги съм те подкрепял, но това е истината - "отърваваш кожата" вече няколко пъти ... не е ли така? И не ти ли идва вече в повече? Не знам за какво толкова се натискаш да си на тоя пост ... след всичко...

Ако направиш глупостта(за мен ще е глупост) да се кандидатираш пак за модератор - няма да те подкрепя. Не се занимавай ...  

Прекандидатирам се, защото за мен този форум е важен. Същите, които си измиват ръцете с мен всяка година, го правят чисто и просто защото не ме харесват като потребител. Няма нищо общо с качеството ми на модериране. Наблягат на груб тон, опити за психологически тормоз, натиск да напусна доброволно, фабрикуване на факти и тн. Единият от тях стигна толкова далеч, че се наложи да го блокирам. От 2012 досега ми се е случвало с точно двама потребители преди него. Обърни внимание на тазгодишните им аргументи: бил съм двуличен и подмолен. И как мислиш, че са стигнали до този извод? Коментари за фолк изпълнители. Но нямат никакви сведения за злоупотреби и непристойно отношение с други потребители, защото липсват такива. Винаги съм разграничавал личните пристрастия от модерирането.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стартира конкурс за участие в най-мащабното събитие за създаване на музика у нас

Победителите ще попаднат в екипи с хитмейкъри, работили с Aretha Franklin, Whitney Houston, Carlos Santana, Destiny’s Child, Lauryn Hill, Dr. Dre, Eminem, Jay-Z, 50 Cent, The Weeknd, ASAP Rocky, Kanye West, Ricky Martin, BTS, Red Velvet, Girls Generation, Twice и много други.

https://signal.bg/стартира-конкурс-за-участие-в-най-маща/

 

 

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Прекандидатирам се, защото за мен този форум е важен. Същите, които си измиват ръцете с мен всяка година, го правят чисто и просто защото не ме харесват като потребител. Няма нищо общо с качеството ми на модериране. Наблягат на груб тон, опити за психологически тормоз, натиск да напусна доброволно, фабрикуване на факти и тн. Единият от тях стигна толкова далеч, че се наложи да го блокирам. От 2012 досега ми се е случвало с точно двама потребители преди него. Обърни внимание на тазгодишните им аргументи: бил съм двуличен и подмолен. И как мислиш, че са стигнали до този извод? Коментари за фолк изпълнители. Но нямат никакви сведения за злоупотреби и непристойно отношение с други потребители, защото липсват такива. Винаги съм разграничавал личните пристрастия от модерирането.

Хора, няя смисъл. Това си е самоповярвало как е богопомазано, безгрешно и без него няма да има форум няма да го бъде

Ти му търсиш отговорност за злоупотребата с права, то се изкарва жертра на грандиозна конспирация, фалшиви новини и психологически тормоз, целяща да му вземе най-ценното в тоя живот - въпросните права като модератор във форума

Без думи просто. 

Но пък е много удобно да се прави човек на жертва в името на поредната предизборна кампания, която явно почва от няколко седмици преди предвиденото, но щом най-ценното е поставено под прицел .... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въййййй, не е истинааааааааааааа. Новият албум на Рики Мартин излиза на 3 април. Това е най-голямата новина, която чакахме днес. Не мога да повярвам. Рики се завръщаааааааааааааааааа. Това са само няколко седмици. Нямам търпение. Най-якият ден. 😱😱😱😎😍👑🥳🤩🎶🎶🎶 Нов албум- даааааааааааааааа. След 5 годишно чакане идвааааааааааааааа албума.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Прекандидатирам се, защото за мен този форум е важен. Същите, които си измиват ръцете с мен всяка година, го правят чисто и просто защото не ме харесват като потребител. Няма нищо общо с качеството ми на модериране. Наблягат на груб тон, опити за психологически тормоз, натиск да напусна доброволно, фабрикуване на факти и тн. Единият от тях стигна толкова далеч, че се наложи да го блокирам. От 2012 досега ми се е случвало с точно двама потребители преди него. Обърни внимание на тазгодишните им аргументи: бил съм двуличен и подмолен. И как мислиш, че са стигнали до този извод? Коментари за фолк изпълнители. Но нямат никакви сведения за злоупотреби и непристойно отношение с други потребители, защото липсват такива. Винаги съм разграничавал личните пристрастия от модерирането.

Всъщност ти от колко време си модератор? 

Не знам каква е драмата този път - не съм чел, но просто ми прави впечатление, че е за пореден път. Преди години знам, че е имало пак недоволни от теб, после отново - когато се свалиха и на Стела правата ... след това пак, сега пак ... и затова ти се чудя как не ти е писнало.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни от най-големите конкуренти помежду си Рики Мартин и Енрике Иглесиас тръгват заедно на турне. Не може да бъде. 😱😱😱
Информация много скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни от най-големите конкуренти помежду си Рики Мартин и Енрике Иглесиас тръгват заедно на турне. Не може да бъде. 😱😱😱
Информация много скоро.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...