Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Току-що Рики и Енрике Иглесиас съобщиха, че тръгват заедно на турне. Това не може да бъде. Сега ще се види кой е по-добър на сцената. 

 

Рики преди минути: Толкова съм развълнуван да обявя моето турне 2020 с Енрике Иглесиас и специален гост Себастиян Ятра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики и Енрике Иглесиас в момента заедно на живо в инстаграм, дават пресконференция за турнето. Не може да бъде.

Рики е много по-готин от Енрике. Иглесиас пак с шапка.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Olay каза:

Нямам страна по темата, но ми е доста съмнителна тази активност в тази умряла иначе папка. Усещам, че е имало агитацийка 😅

Ами как няма да има като на двуличника фастчо от това да е модератор явно му зависи животът, а собственикът на форума намира агитациите за нещо напълно естествено и даже ги насърчава. Смехотворно. 

Да живей двойният тандем, издигнал Рамания до нови висини, при които в Поп-фолк скандалите се изписват средно умопомрачителните 2 страници на ден!!! Искате ли да им направим паметник приживе? Да направя ли тема по въпроса или самозабравилият се глобален модератор сам ще си я направи, по подобие на тази???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето точно колко е харесван фастчо. Аз лично не помня някой да е имал повече дислайкове от него, поправете ме, ако греша. Безумни мнения като това на снимката при него са ежедневие и те винаги имат една едничка цел. При това двулично човече всичко е Преслава, Преси, Преса и Петя, и с абсолютно всеки свой пост той, уж коментирайки някой друг, се опитва да оправдае дадена нейна издънка. Не може такъв човек да е обективен и да коли и беси във форума. 

Евала на хората, дали дислайк на поста от снимката, че не падат на нивото на фастчо и мелето, и не пишат в тази опорочена тема!!! По същия начин те (и не само те) все по-рядко пишат и във всяка друга тема, защото просто несправедливостта и субективизмът във форума вече не се търпят. 

Btw: Още чакаме собственикът на форума да популяризира тази тема,  както обеща преди 2 дни, поставяйки й на някаква си начална страница. 

fast.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики е много по-як. Каква файда имам за Америка и Канада аз:

Иглесиас нарече Рики легенда, а пък Рики скромен.

Някои фенове се радват за това турне през есента, защото и двамата им са идоли, но други фенове искат Рики без Енрике Иглесиас. 

 

us canada 2.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към многоуважаемите възродители на форума - @Fast и @meleto: Може ли да ми обясните защо сте изтрили коментарите ми спрямо глобалния модератор в темата, създадена от самия него, обсъждаща качествата му като модератор? Не бяха по темата ли? Да ги постна тогава във всички останали теми, белким уцеля някоя, в която да им е мястото?

Ето и едно от предложенията в изтрите ми коментари. Събирам привърженици:.Искате ли да направим паметник приживе на двамата господа? Все пак те възкресиха форума - вече се пишат по цели 2 страници на ден в Поп-фолк скандалите!!! 

Междувременно поздравявам двамата силни на деня.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@plambata в темата е изрично написано, че не може да се дискутира в нея, а само да се гласува. Съответно местя такива коментари в "Чат мания" . Същия си го написал тук. Скрих го, защото се дублира.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , plambata каза:

Имам въпрос към многоуважаемите възродители на форума - @Fast и @meleto: Може ли да ми обясните защо сте изтрили коментарите ми спрямо глобалния модератор в темата, създадена от самия него, обсъждаща качествата му като модератор? Не бяха по темата ли? Да ги постна тогава във всички останали теми, белким уцеля някоя, в която да им е мястото?

Ето и едно от предложенията в изтрите ми коментари. Събирам привърженици:.Искате ли да направим паметник приживе на двамата господа? Все пак те възкресиха форума - вече се пишат по цели 2 страници на ден в Поп-фолк скандалите!!! 

Междувременно поздравявам двамата силни на деня.

 

То да бяха само двамата с мед да ги намажеш. Знам поне двама, който са в комбина  мелето (изключвам Фаст), който го манипулират да банва @VulkoIsTheBest , а те се правят на хрисими. И още един потребите от форума им е разбрал играта без да му казвам. Съвсем случайно ми го сподели

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, THE IIconic каза:

То да бяха само двамата с мед да ги намажеш. Знам поне двама, който са в комбина  мелето (изключвам Фаст), който го манипулират да банва @VulkoIsTheBest и @pechenko , а те се правят на хрисими. И още един потребите от форума им е разбрал играта без да му казвам. Съвсем случайно ми го сподели

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy изгледа ли го? :) Аз го пуснах отгоре, отгоре да видя какво са измислили и дали са го убили или не. Мен ми хареса идеята им. Даже много! Макар и да ми беше най-любимия персонаж и даже вече не знам дали ще го гледам, ме изкефи какво са измислили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин и Енрике Иглесиас обмислят да запишат съвместна песен. :О

И у нас са го отразили за съвместното им турне. Направо не е истина какво се случва. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Arwity каза:

@Starboy изгледа ли го? :) Аз го пуснах отгоре, отгоре да видя какво са измислили и дали са го убили или не. Мен ми хареса идеята им. Даже много! Макар и да ми беше най-любимия персонаж и даже вече не знам дали ще го гледам, ме изкефи какво са измислили.

Не съм още, ей сега ще го пусна.. нека видим какво са направили..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да повярвам все още, че Рики и Енрике Иглесиас тръгват заедно на турне есента в Америка и Канада и на всичкото отгоре са мислили от дълго време да запишат съвместна песен и ще го направят. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

Не съм още, ей сега ще го пусна.. нека видим какво са направили..

На теб едва ли ще ти хареса 😀

П.с. ся видях кви глупости съм писала, колко съм се "изкефила" 😀 ама така е, като тръгнах да пиша и ме разсеяха и прекъснаха мисълта, малко зайка стайл. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да предположи, че Рики и Енрике Иглесиас са най-добри приятели и се познават от 24 години, а само ние, феновете се караме помжду си кой е най. И даже ще имат и съвместна песен.

 

А колко интервюта са дали за това турне вчера двамата. Всичките ги свалих и ще ги гледам. 

ESWb4jSUMAMswBZ.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Arwity каза:

На теб едва ли ще ти хареса 😀

П.с. ся видях кви глупости съм писала, колко съм се "изкефила" 😀 ама така е, като тръгнах да пиша и ме разсеяха и прекъснаха мисълта, малко зайка стайл. 

Значи това със сигурност е най-доброто измислено махане на някой герой от този сериал като цяло.. направили са го така, сякаш е било планирано и са ни давали малки следи сезони назад. Само това мога да похваля, че не захвърлиха Алекс с неуважение, както направиха с Изи, например. Но.. това беше наистина най-добрия герой, въпреки, че наистина измислиха перфектния завършек за него, не мога да го приема положително. Кефех им се мноого с Изи на времето, обаче Джо не заслужава това. Точно свикнах с тях много и им се радвах... но най-вероятно детето на Амелия няма да е от Линк и може и да ги съберат двамата. Абе като цяло, много силен епизод, отдавна не беше имало такъв, обаче липсата на Алекс ще се усеща и нищо няма да е същото.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Значи това със сигурност е най-доброто измислено махане на някой герой от този сериал като цяло.. направили са го така, сякаш е било планирано и са ни давали малки следи сезони назад. Само това мога да похваля, че не захвърлиха Алекс с неуважение, както направиха с Изи, например. Но.. това беше наистина най-добрия герой, въпреки, че наистина измислиха перфектния завършек за него, не мога да го приема положително. Кефех им се мноого с Изи на времето, обаче Джо не заслужава това. Точно свикнах с тях много и им се радвах... но най-вероятно детето на Амелия няма да е от Линк и може и да ги съберат двамата. Абе като цяло, много силен епизод, отдавна не беше имало такъв, обаче липсата на Алекс ще се усеща и нищо няма да е същото.

И на мен много ми хареса, макар да го изгледах отгоре-отгоре, ще чакам субс и пак ще го пусна. И наистина изглежда все 1 е било планирано, чак се замислих дали наистина не са се разбрали още в началото на сезона да се маха, ама едва ли. Много яко даваха някакви кадри и все едно се напасват на историята. Особено където се появиха онея студенти дето приличаха на тях и Алекс как я гледаше оная бременната. Абе супер е. Аз Джо така и не я харесах. Много противна ми беше, не знам защо. И аз мисля, че ще ги съберат с Линк. А Алекс наистина ми беше любимия персонаж. Чак вече не ми се гледа без него. Сега почнах Западен свят, ама като го изгледам, ще пусна до 5-ти сезон да ги изгледам в негова чест :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...