Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Всички дати за съвместното турне на Рики и Енрике Иглесиас за САЩ и Канада, което започва от 5 септември до 30 октомври. Билети в продажба от 10 март:

 

ESTPn5JXYAA_1x1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.03.2020 г. от 0:30, zai4eto82 каза:

Рики и Енрике Иглесиас в момента заедно на живо в инстаграм, дават пресконференция за турнето. Не може да бъде.

Рики е много по-готин от Енрике. Иглесиас пак с шапка.

 

Отивам във Вегас на Шаная, кви Рики, кви пет лева.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Arwity каза:

И на мен много ми хареса, макар да го изгледах отгоре-отгоре, ще чакам субс и пак ще го пусна. И наистина изглежда все 1 е било планирано, чак се замислих дали наистина не са се разбрали още в началото на сезона да се маха, ама едва ли. Много яко даваха някакви кадри и все едно се напасват на историята. Особено където се появиха онея студенти дето приличаха на тях и Алекс как я гледаше оная бременната. Абе супер е. Аз Джо така и не я харесах. Много противна ми беше, не знам защо. И аз мисля, че ще ги съберат с Линк. А Алекс наистина ми беше любимия персонаж. Чак вече не ми се гледа без него. Сега почнах Западен свят, ама като го изгледам, ще пусна до 5-ти сезон да ги изгледам в негова чест :D

Алекс беше топа на сериала, аз лично пък не харесвах приятелството Мередит - Кристина, мнооого повече ме кефят а Алекс. Джо е сладка, правеше много мили неща за него, той сякаш винаги беше по-дръпнат, много е възможно наистина да са го решили отдавна, ако той е казал, че не иска да си подновява договора след определено време.. Много жалко за което, всеки път когато дават кадри от минали сезони и видя старите персонажи ми стана много мило, защото тогава цялостното усещане на сериала беше съвсем различно.. И на мен изобщо не ми се гледа без Алекс, ама ще го гледам, де, просто не е с такъв интерес, както преди. Това, че той започна да развива болница много ми харесваше тая линия, много ме е яд, че го заебаха всичкото и си ги върнаха в Грей-Слоун.. И аз ще го изгледам пак с Бг субтитри, ако не друго - много силен епизод, виждаме Изи много, тя липсва определено също..

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, WindWalkerMonk каза:

Отивам във Вегас на Шаная, кви Рики, кви пет лева.

100% Енрике ше се навие на Рики даже за няма и 5 лева. Жените им да си мислят кво ша става на това турне ;) л

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике Иглесиас е огромен фен на Рики Мартин, казал го е в едно от интервютата за турнето им, уау.

Въй, колко тайни излизат наяве от интервютата, които Иглесиас и Рики са дали преди дни за съвместното им турне. Това никога не съм го знаела  и че Иглесиас от малък е бил на концерт на Рики и му се възхищава много. 

За Енрике Иглесиас е една сбъдната мечта да бъде на турне с Рики. 

Рики и Енрике Иглесиас едва 3 дена са успяли да опазят тайната, че ще имат заедно турне.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

Енрике Иглесиас е огромен фен на Рики Мартин, казал го е в едно от интервютата за турнето им, уау.

Въй, колко тайни излизат наяве от интервютата, които Иглесиас и Рики са дали преди дни за съвместното им турне. Това никога не съм го знаела  и че Иглесиас от малък е бил на концерт на Рики и му се възхищава много. 

За Енрике Иглесиас е една сбъдната мечта да бъде на турне с Рики. 

Рики и Енрике Иглесиас едва 3 дена са успяли да опазят тайната, че ще имат заедно турне.

Още ли мразиш Енрике?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Още ли мразиш Енрике?

Честно казано, Рики ми е важен. 

И у нас са отразили новината. Изненадата за мен е, че от години са искали и двамата заедно да бъдат на турне и сега се случва това нещо. И Енрике Иглесиас как казва за Рики, че е легенда.

А за Себастиян Ятра също ще е сбъдната мечта да бъде на това турне като специален гост. 

Само у нас Рики се подценява. 

Свалила съм всичките им интервюта дето са дали преди дни на испански и английски. Голям интерес има от медиите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

2020 е пълна на Рики- нов албум, концерти, цели 2 турнета- Movimiento и турнето с Енрике Иглесиас, участия на награди и други събития. 

Да не забравим турнето в Европа през лятото.

Рики и Енрике Иглесиас ще вземат децата си на турнето си.

Рики и Енрике Иглесиас отново в конкуренция. И двамата ще пуснат нови албуми тази година. Иглесиас го каза в едно от интервютата за турнето им.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любима песен на Рики от песните на Енрике Иглесиас:
 

А на Енрике Иглесиас е Maria :P

 

Себастиян Ятра пък от испанси на английски говори на пресконференцията. Само сменя езиците. След няколко седмици излиза баладата му с Рики.

Рики и Енрике Иглесиас се срещнали за първи път в Мексико през 1995. Колко неща научавам от тези интервюта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче с всеки ден се убеждавам, че тва преславови са егати и фанатиците. Толкова ги изживяват нещата, че все 1 живота им зависи от това. Представям си само стаите им, целите в нейни плакати и вечер преди да си легнат как се прекланят пред нея и се чувстват горди, че са я защитили в интернет пространството.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Arwity каза:

Обаче с всеки ден се убеждавам, че тва преславови са егати и фанатиците. Толкова ги изживяват нещата, че все 1 живота им зависи от това. Представям си само стаите им, целите в нейни плакати и вечер преди да си легнат как се прекланят пред нея и се чувстват горди, че са я защитили в интернет пространството.

Малко е срамно да си в музикален форум, и да не знаеш какво е стан, и за стан културата. Това са т.нар. вманиачени и/или фанатизирани фенове, но не в буквалния смисъл на думата. Влизаме в защитен, прехласващ или хейт режим към избрани от нас известни личности, с цел забавление, разпускане, бягство от скучното ежедневие и почти никога не ескалира до реалния живот. Не приемай всичко толкова насериозно.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.03.2020 г. от 11:21, zai4eto82 каза:
Любима песен на Рики от песните на Енрике Иглесиас:
 

А на Енрике Иглесиас е Maria :P

 

Себастиян Ятра пък от испанси на английски говори на пресконференцията. Само сменя езиците. След няколко седмици излиза баладата му с Рики.

Рики и Енрике Иглесиас се срещнали за първи път в Мексико през 1995. Колко неща научавам от тези интервюта. 

Ппфф. Рики пък толкоз ми падна току що в очите, избрал си е за любима не просто най-отвратителната песен на Енрике, а една от най-гадните и тъпи песни изобщо. Пълна липса не просто на добър, а на вкус изцяло. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.03.2020 г. от 16:56, Lelqtian каза:

100% Енрике ше се навие на Рики даже за няма и 5 лева. Жените им да си мислят кво ша става на това турне ;) л

Рики не може да му даде това, което КУРникова му предлага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DarkChild каза:

Рики не може да му даде това, което КУРникова му предлага.

От друга страна, е казал че Tonight I'm f*cking you му била любимата песен на Енрике. Май не е проява на лош вкус, а направо си му е казал кво ще се случва всяка вечер на това турне. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...