Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

Марио е близнаци и е на 25/6. Антонио не му знам годините, но е роден лятото. Приятели са от малки така че може да са генерация.

 

Има резон да е лятото - аз харесвам основно раци/лъвове, а той много ми харесва :DDD Ако разбереш, казвай.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry чувала ли си за Таско. Не по-малка сензация е от 2бона, но не работи много с чуждестранни изпълнители. Лично ми е любим и единствен поносим. Жестоки тракове!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

@Blueberry чувала ли си за Таско. Не по-малка сензация е от 2бона, но не работи много с чуждестранни изпълнители. Лично ми е любим и единствен поносим. Жестоки тракове!

 

Слушах го и него, да, тези дни само македонци слушам :Д Кефи ме, ама тия дни общо-взето на реплей ми е само Пистоли и рози (как се пише на кирилица?)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Blueberry каза:

Абе хора, Cipele на сръбски или на босненски е?

@Kriminal

На сръбски е. Не искам да бъда ксенофоб или нещо такова, но босненски е абсолютно измислен език, единственото нещо, което е различно от сръбския, е че говорят на иекавица, т.е. там, където някога имаше "ят" сега слагат "йе", а сърбите слагаме само "е". Тази иекавица също е една от трите варианти на сръбски — екавица (ползва се най-вече в Сърбия), иекавица (в Черна Гора, Босна и Хърватия) и икавица, която не е книжовна (в Хърватия). За да се различава един език от друг е нужно да има най-много 70% същи думи, т.е. да има минимално 30% разлика, а сръбският и хърватският се различават на 10-20%, босненският може да се различава с някои турцизми, те наистина нямат никаква база за език. 
Иначе хърватите всяка година имат конкурс за измислянето на нови "хърватски" думи, правят го само и само за да кажат, че хърватският е език и се различава от сръбския. Новите им думи стават все по-смешни и дори когато анкетираха хората по улиците на Загреб, не знаеха какво означават. За "черногорски" да не говоря. Единствената голяма разлика е че хърватският се пише само на латиница, а сръбският и на кирилица и на латиница. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

След 28 години чак сега се потвърждава, че Рики наистина е имал мимолетна връзка с тенисистката Габриела Сабатини.

Че какво са правили двамата, щом Рикито е гей?

Lidia Meme.jpg

Лакирали са си ноктенцата един на друг освен.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Че какво са правили двамата, щом Рикито е гей?

Lidia Meme.jpg

Лакирали са си ноктенцата един на друг освен.

Който е чел книгата на Рики знае, че е имал и връзки с жени и даже е имал връзка и с омъжена жена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безценна снимка с Рики от турнето му в Пуерто Рико на 9 февруари 2020. И това й е поредната среща с него на концерт.  Кога и аз такава снимка с него.  😭

Толкова е недостижим-вече 22 години го чакам 😢

 

FB_IMG_1582930126046.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Безценна снимка с Рики от турнето му в Пуерто Рико на 9 февруари 2020. И това й е поредната среща с него на концерт.  Кога и аз такава снимка с него.  😭

Толкова е недостижим-вече 22 години го чакам 😢

 

FB_IMG_1582930126046.jpg

Че вашата снимка е по-хубава бе Танче!

 

C51CBB36-CA68-4B42-BD56-896B5CEF22D9.jpeg

  • Haha 3
  • Love 5

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Arwity видя ли промото за 16-ти епизод на Грей? Думи нямам... разтърсих се и покрусих..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

@Arwity видя ли промото за 16-ти епизод на Грей? Думи нямам... разтърсих се и покрусих..

Не?! Алекс да не умира??? Оле, само дано не е това........ най-любимия ми. Нещо този сезон не ми се нрави. И този новия дето го залюбиха с Меридит - ц, не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Не?! Алекс да не умира??? Оле, само дано не е това........ най-любимия ми. Нещо този сезон не ми се нрави. И този новия дето го залюбиха с Меридит - ц, не ме кефи.

Догледай епизодите по принуда и ще изкоментираме...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Догледай епизодите по принуда и ще изкоментираме...

Гледам ги, даже днес изгледах последния. Видях и промото ей сега, ама то нищо няма?? Някакви стари кадри и че казваме сбогом на Алекс. Само дано не го убият. Аз така и не разбрах защо е напуснал сериала. Изперкал нещо май, ама тея хора нямат ли договори, егати. Усещам, че ще се леят сълзи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Arwity каза:

Гледам ги, даже днес изгледах последния. Видях и промото ей сега, ама то нищо няма?? Някакви стари кадри и че казваме сбогом на Алекс. Само дано не го убият. Аз така и не разбрах защо е напуснал сериала. Изперкал нещо май, ама тея хора нямат ли договори, егати. Усещам, че ще се леят сълзи.

Навсякъде се пише, че просто ей така ще изчезне, което е ужасно от страна на продуцентите и на Шонда, спрямо героя му, който буквално градиха 16 сезона.. В петък ще видим точно как са го измислили, но е потвърдено - напуска сериала..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Навсякъде се пише, че просто ей така ще изчезне, което е ужасно от страна на продуцентите и на Шонда, спрямо героя му, който буквално градиха 16 сезона.. В петък ще видим точно как са го измислили, но е потвърдено - напуска сериала..

Аз се надявах да е някаква временна криза и да се върне другия сезон, ама явно йок. И при него наистина си имаше най-голямо развитие. От плейбойчето и гадняра, до къде стигна. Жалко. Като излезе ще видим.

А с тоя другия сериал за пожарната, какво взеха да ги смесват. Така и не разбрах какво стана с тея от бара, то продължението било в другия сериал. Днес пък като гледах Джаксън и оная се карали, пак в другия сериал, а се сдобряват в Анатомията. Мармалад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...