Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 минута, meleto каза:

Съгласен съм, че Фаст не е трябвало да си коригира поста, защото наистина изглежда, че е нарушил правило и е постъпка като прикриване на следи. Но, така или иначе, това което е написал, с която и да е дума не е обидно.

Помисли си защо Фаст е модератор. Дали аз съм дал тези права или форумците?

Ако не сте доволни от някого, направете тема, искайте оставка. Ако има мнозинство - ОК.

Много добре виждаш, че активното мнозинство е против това той да е модератор, но пак същата песен - направи тема. За да може да си организира офлайн мнозинството и мулти акаунтите да обърнат вота в негова полза, точно като на всички останали вотове по темата? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Съгласен съм, че Фаст не е трябвало да си коригира поста, защото наистина изглежда, че е нарушил правило и е постъпка като прикриване на следи. Но, така или иначе, това което е написал, с която и да е дума не е обидно.

Помисли си защо Фаст е модератор. Дали аз съм дал тези права или форумците?

Ако не сте доволни от някого, направете тема, искайте оставка. Ако има мнозинство - ОК.

Ако се опитвах да прикрия нещо, нямаше да изсветля факта, че съм го редактирал. Знаеш, че по принцип не употребявам груб език. А ако има евентуална тема против правата ми, настоявам да бъде с ръчно гласуване, и ръководена от трети човек, за да се предотвратят евентуални манипулации, и да се спре с този лов на вещици веднъж и завинаги.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Ако се опитвах да прикрия нещо, нямаше да изсветля факта, че съм го редактирал. Знаеш, че по принцип не употребявам груб език. А ако има евентуална тема против правата ми, настоявам да бъде с ръчно гласуване, и ръководена от трети човек, за да се предотвратят евентуални манипулации, и да се спре с този лов на вещици веднъж и завинаги.

Хич. Като не искаше да криеш нищо защо и нямало нищо нередовно в написаното, защо редактираш? 

И междудругото много ревеш как нищо не си бил направил, тоест очакваш от нас да презюмираме невинност, но кой миналата седмица скочи веднага и обяви забравих кой беше за сутеньор и поиска да застанем на страната на жертвите? Що не и сега, а? 

Иначе добре. Вота ще е ръчен и ще го броя аз. Тема няма нужда да пускаме, направо почваме тук и сега. 

Който желае Фаст да остане модератор, нека ми изпрати лично съобщение сега. 

Краен срок на гласуването - нека е 3ти, начи до примерно др седмица по същото време 10 март, 8 часа централно европейско, демек 9 в булгаристан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Иначе добре. Вота ще е ръчен и ще го броя аз. Тема няма нужда да пускаме, направо почваме тук и сега. 

Който желае Фаст да остане модератор, нека ми изпрати лично съобщение сега. 

Краен срок на гласуването - нека е 3ти, начи до примерно др седмица по същото време 10 март, 8 часа централно европейско, демек 9 в булгаристан. 

По-добре сам да си направя темата тогава.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сте. Апелирам, да гласувате обективно, не по пристрастия.
Не мога да повярвам, че се подлагам на подобно унижение, при това без нищо да съм направил като злоупотреба. Омръзна ми да бъда вечната изкупителна жертва.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моделът Паула Чавез, която участваше в клипа Frio на Рики и е сниман в Аржентина е била преди дни на концерт на Рики в Буенос Айрес и е вдигнала скандал, че не й е харесало мястото в залата, нищо не била виждала. Искала да й сменят билета, но не са й го сменили, а е била на ред 8
 
 

0001715961.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

То не е по правилата и да се обсъждат Капките с Скандалите , но понеже са админа и форумния фюрер гледам нещо не ти пречи. Както гледам и не ти пречи един от колегите ти да обижда форумците на нередовни, но гледам никой не се трогва от фактите и явно ще си остане така. 

По правилата е, защото се коментираха главно Фики и Преслава. Не е обиждал никого, поне аз не съм разбрал. "Нередован" на сръбски е нередовен в смисъл да не идва някъде редовно. Предполагам. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kriminal каза:

По правилата е, защото се коментираха главно Фики и Преслава. Не е обиждал никого, поне аз не съм разбрал. "Нередован" на сръбски е нередовен в смисъл да не идва някъде редовно. Предполагам. 

Нередовен в случая се чете като че някой не е редовен т.е. е ненормален. 

Искал, не искал, контекст, али бали, да си понася последствията за обида като всеки друг потребител. Точно както щеше да стане ако някой друг, а не фюрера беше написал същото .

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Fast каза:

Вие сте. Апелирам, да гласувате обективно, не по пристрастия.
Не мога да повярвам, че се подлагам на подобно унижение, при това без нищо да съм направил като злоупотреба. Омръзна ми да бъда вечната изкупителна жертва.

Като не ти изнася, оставка и знаеш къде е изхода от форума. 

преди 3 минути, Willy каза:

Аз няма да обвинявам другата страна, защото всеки си има своите погледи и винаги масовката печели. Ето и моите: При Фаст има висока градация в последните 2 години и не е същият заслепен на една тема потребител. Като мод винаги е бил топ и коректен. Заслужава, да.

Голяма градация. Миналата седмица обяви Меди за сутеньор на базата на фърчаща дописка в измислен сайт, а тая седмица търси точно същата презумпция за невинност, с която не удости въпросния. 

Но иначе си редактира поста, в който нахрани като нередовни, потребителите дали му палче надолу. 

И някак си смята, че с нещо различно от оставка ще получи различна реакция. 

Твърде късно е, ако си беше седял мирно и си взел 3 дена почивка като за обида както всички редовни потребители, нямаше да стигнем до тука. 

Иначе гледам машината вече е пусната в употреба, призовките да се мине да се пусне глас са разпратени, изобщо къф е смисъла от това мероприятие? 

Вота за пореден път ще бъде нагласен в правилната посока, дикатора вече си каза че сам няма да се окаже, щото щяло да ни е прекалено хубаво, а новия собственик на форума явно има някви специални отношения с въпросния, след като след почти ежеседмично посочване на прегрешенията отказва да вземе мерки по въпроса. 

Все едно имаме пряко включване от парламента при поредния измислен вот за или против Боко ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Kriminal каза:

По правилата е, защото се коментираха главно Фики и Преслава. Не е обиждал никого, поне аз не съм разбрал. "Нередован" на сръбски е нередовен в смисъл да не идва някъде редовно. Предполагам. 

Използвах нередовен като синоним за неактивен, след което го промених на това и дори не го крия. Навик ми е да си редактирам и  доошлайфам постове си. Всеки, който ме познава поне малко, знае че не бих обидил никого на личностна основа, и ако някой се е засегнал от казаното от мен, искрено се извинявам.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори няма да си причиня усилието да гласувам в тази "обективна" анкета, за която ДВУЛИЧНИЯТ глобален модератор очевидно вече е разпратил покани към всички свои патерички. Ясно е, че ще продължим да му гледаме сеира и занапред, и шуробаджанащината във форума ще си тече с пълна сила. Бях убеден и предупреждавах, че със смяната на собствеността на форума, нещата отиват наникъде. Тогава много хора ми се смяха, но фактите са си факти - във форума спряха да влизат/пишат емблематични членове и като цяло активността е плачевна. Нека всеки да си извади поуките. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Дори няма да си причиня усилието да гласувам в тази "обективна" анкета, за която ДВУЛИЧНИЯТ глобален модератор очевидно вече е разпратил покани към всички свои патерички. Ясно е, че ще продължим да му гледаме сеира и занапред, и шуробаджанащината във форума ще си тече с пълна сила. Бях убеден и предупреждавах, че със смяната на собствеността на форума, нещата отиват наникъде. Тогава много хора ми се смяха, но фактите са си факти - във форума спряха да влизат/пишат емблематични членове и като цяло активността е плачевна. Нека всеки да си извади поуките. 

 Какво значи "обективна" анкета? Коя анкета ще бъде обективна за твоите разбирания?

И как смяната на собствеността променя обстановката във форума? Наистина ми е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Защо си правиш труда като сам каза, че няма да се дадеш лесно. Не вървиш

Остави човека да си начеше егото. Разпратил е ЛС с инструкции на всички свои 7-8 фена, половината се изредиха, утре чакаме другата половина. Двуличието продължава, но нека все пак вездесъщият модератор има предвид кои сме наоколо и аз от свое име му обещавам, че съвсем няма да му е лесно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Остави човека да си начеше егото. Разпратил е ЛС с инструкции на всички свои 7-8 фена, половината се изредиха, утре чакаме другата половина. 

Факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джиги,ти нали доскоро ревеше на модераторите от мен? Откога стана такава опозиция на Фаст? Или викаш за още малко репутация ще продадеш и майка си сигурно.:D Дано наистина ти махнат репутацията,че да се отървем от теб.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

 Какво значи "обективна" анкета? Коя анкета ще бъде обективна за твоите разбирания?

И как смяната на собствеността променя обстановката във форума? Наистина ми е интересно.

Обективна би била анкета, която отговаря поне на няколко елементарни условия:

1) се пусне в най-четения раздел, за да могат в нея да гласуват възможно най-много хора;

2) обектът на анкетата няма достъп до форума, докато тя тече;

3) обектът на анкетата бъде наказан, ако праща ЛС до своите приятелчета с молба да го подкрепят;

4) анкетата не е създадена от обекта й, а от критиците му, които да изложат аргументите, заради които считат, че мястото му не е там.

 

След смяната на собствеността тук спряха да пишат едни от най-интересните и колоритни хора. Така ли е или не? За мен отговорът е категоричен и те призовавам да се опиташ да си отговориш защо е така. Дори модераторите (освен въпросния Fast) са крайно неактивни. Обстановката е влошена, защото се толерират определени хора и това е видно с просто око. В поп-фолк скандалите (най-четената тема) редовно се трият постове, прехвърлят се към други теми и т.н. Въобще във форума лъха яко на несправедливост, откъдето и да го погледнеш, и затова според мен поне част от хората вече са аут. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Джиги,ти нали доскоро ревеше на модераторите от мен? Откога стана такава опозиция на Фаст? Или викаш за още малко репутация ще продадеш и майка си сигурно.:D Дано наистина ти махнат репутацията,че да се отървем от теб.

@meleto настоявам въпросния да бъде наказан. Аз никого не съм обидил на майка и баща. Въпросния е много на ясно, че аз нямам майка и продължава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

@meleto настоявам въпросния да бъде наказан. Аз никого не съм обидил на майка и баща. Въпросния е много на ясно, че аз нямам майка и продължава.

 

В поста ми няма обида. Всички знаем,че не си завършил и 8 клас,следователно си намаш и идея от метафорични изрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, plambata каза:

Обективна би била анкета, която отговаря поне на няколко елементарни условия:

1) се пусне в най-четения раздел, за да могат в нея да гласуват възможно най-много хора;

2) обектът на анкетата няма достъп до форума, докато тя тече;

3) обектът на анкетата бъде наказан, ако праща ЛС до своите приятелчета с молба да го подкрепят;

4) анкетата не е създадена от обекта й, а от критиците му, които да изложат аргументите, заради които считат, че мястото му не е там.

 

След смяната на собствеността тук спряха да пишат едни от най-интересните и колоритни хора. Така ли е или не? За мен отговорът е категоричен и те призовавам да се опиташ да си отговориш защо е така. Дори модераторите (освен въпросния Fast) са крайно неактивни. Обстановката е влошена, защото се толерират определени хора и това е видно с просто око. В поп-фолк скандалите (най-четената тема) редовно се трият постове, прехвърлят се към други теми и т.н. Въобще във форума лъха яко на несправедливост, откъдето и да го погледнеш, и затова според мен поне част от хората вече са аут. 

1. Даже ще кача анкетата на първата страница.

2. и 3. Това важи и за опозицията, която има интерес също да прави агитация. Не считам че е валиден аргумент.

4. Никой не ви спира да го направите.

 

Кои колоритни хора спряха да пишат точно след смяната? Когато взех форума, посещаемостта беше дори по-слаба от сега. 

Междуличностните конфликти винаги са съществували в този форум. 

Постове не се трият. Могат да се крият, но остават, така че да се провери кой е крив и кой прав.

Добре да питам друго: какво трябва да се направи, че да усещате справедливост? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

В поста ми няма обида. Всички знаем,че не си завършил и 8 клас,следователно си намаш и идея от метафорични изрази.

 Няма да ти падна на нивото. Поне гаджето ми не се задява на мойте приятели с приятелите. И това знам

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

 Няма да ти падна на нивото. Поне гаджето ми не се задява на мойте приятели с приятелите. И това знам

Ами явно нищо не знаеш отново.🤣 Повече щях да се изненадам ако знаеш нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ами явно нищо не знаеш отново.🤣 Повече щях да се изненадам ако знаеш нещо.

Така ли? На кой от форума гаджето и твоя съпруг са се задявали? Разбрах и за изневяра! :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...