Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Искам да попитам защо миналата седмица бях коментирал "Капките" в скандалите и коментарите ми се скриха или преместиха, а Фаст снощи направи абсолютно същото и нищо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Взел си една двузначна дума извън контекста и фабрикуваш. Ще кажеш че животът ти зависи от това да остана без права, толкова да си обсебен. Безмълвен съм.

Напротив - твоят живот очевидно зависи от това да го играеш модератор. Който и друг да беше на твое място, при толкова критики и доказани гафове досега да се е пръждосал от трона. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Взел си една двузначна дума извън контекста и фабрикуваш. Ще кажеш че животът ти зависи от това да остана без права, толкова да си обсебен. Безмълвен съм.

Аз ако съм на твое място си подавам оставката и си събирам чукалата и повече няма да се вестна тук/ Пак те питам: ИМАШ ЛИ ПРИЯТЕЛИ? Не говоря за тези от  форума и на мен са ми приятели.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, plambata каза:

Напротив - твоят живот очевидно зависи от това да го играеш модератор. Който и друг да беше на твое място, при толкова критики и доказани гафове досега да се е пръждосал от трона. 

И защо тези критики са все от едни и същ кръг хора, обикновено неконсекутивни, и нямащи нищо общо с работата ми като модератор, или за някакви измислени/изфабрикувани проблеми като този? Губите ценното ни време. и рушите мирът и спокойствието, само и само да гледате сеир. И всичко тръгна от няколко негативни мнения за Фики. Като че ли съм длъжен да му се кланям.

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Аз ако съм на твое място си подавам оставката и си събирам чукалата и повече няма да се вестна тук/ Пак те питам: ИМАШ ЛИ ПРИЯТЕЛИ? Не говоря за тези от  форума и на мен са ми приятели.

 

Не бих се предал така лесно, за ваше нещастие.

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Взел си една двузначна дума извън контекста и фабрикуваш. Ще кажеш че животът ти зависи от това да остана без права, толкова да си обсебен. Безмълвен съм.

Грешката си е твоя, а с кон или без текст, обявяваш потребители за нередовни. Ако някой го беше употребил по твой адрес, изобщо нямаше да се поколебаеш да го пратиш 2 седмици в почивка, и изобщо нямаше да го питаш в какъв смисъл го е използвал. 

И за пореден път хипер арогантно отказваш да признаеш колко си в грешка, въпреки че си редактира поста. Като е контекст, защо го редактира? 

И да, моята нова мания и мисия в живота ми е да те видя без права. Ако те прави по щастлив и може да спиш по-спокойно, понеже не, ти не си направил нило нередно, или нередовно, или изобщо, просто аз правя грандиозна конспирация да те изкарам по черен и от дявола, нека да е така. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Не бих се предал така лесно, за ваше нещастие.

Пък аз съм се бил вманиачил да ти сваля правата. 

ахахахахаххахахахахахаахахахахахахахахахаха.

Мда. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Грешката си е твоя, а с кон или без текст, обявяваш потребители за нередовни. Ако някой го беше употребил по твой адрес, изобщо нямаше да се поколебаеш да го пратиш 2 седмици в почивка, и изобщо нямаше да го питаш в какъв смисъл го е използвал. 

И за пореден път хипер арогантно отказваш да признаеш колко си в грешка, въпреки че си редактира поста. Като е контекст, защо го редактира? 

И да, моята нова мания и мисия в живота ми е да те видя без права. Ако те прави по щастлив и може да спиш по-спокойно, понеже не, ти не си направил нило нередно, или нередовно, или изобщо, просто аз правя грандиозна конспирация да те изкарам по черен и от дявола, нека да е така. 

 

Ти утре и за една грешна сричка можеш да ме обвиниш. Тук вече напълно прекрачи границата, и оттук нататък категорично забранявам да ме обсъждаш по всякакъв повод, и попадаш в игнор листата ми. Нека другите колеги се занимават с теб, на мен ми дойде до гуша. Надявам се и Мелето да разбере. Твърде рядко някой изчерпва търпението ми.

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Ти утре и за една грешна сричка можеш да ме обвиниш. Тук вече напълно прекрачи границата, и оттук нататък категорично забранявам да ме обсъждаш по всякакъв повод, и попадаш в игнор листата ми. Нека другите колеги се занимават с теб, на мен ми дойде до гуша от теб. Надявам се и Мелето да разбере. Твърде рядко някой изчерпва търпението ми.

Ахахахах. Щом не ти харесва да те обсъждам и ти следя действията по лупа - не си ти човека, дето ще ми забранява каквото и да било - много добре знаеш къде е изхода от форума и жив и здрав. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесно. 

Мисля че изяснихте как ще процедираме занапред. 

@Fast е добавил в игнор листата @Lelqtian, останалите ще го модерират, при нужда. 

Ако има още претенции за това кой да ви модерира пишете - @pechenko@THE IIconic@plambata

Гледам ви, че от известно време предимно сипвате палци надолу. Вие имате ли претенции?

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Чудесно. 

Мисля че изяснихте как ще процедираме занапред. 

@Fast е добавил в игнор листата @Lelqtian, останалите ще го модерират, при нужда. 

Ако има още претенции за това кой да ви модерира пишете - @pechenko@THE IIconic@plambata

Гледам ви, че от известно време предимно сипвате палци надолу. Вие имате ли претенции?

Ами ако палците са проблем ги махни. И това, че има хора на който повече симпатизираш знам и че общувате във ФБ кой да получи бан и кой не знам, но си мълча както виждаш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаххахаххаха...това ли успяхте да измислите, за да предпазите безценния модератор? Благодаря за уникалната оферта, но ще се наложи да я откажа. Не желая да се чувствам специален. Относно минусите ще продължа да ги поставям на всеки пост на Fast и защитните му, както обещах. Аз не съм двуличник, като някои други, сори. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Относно минусите ще продължа да ги поставям на всеки пост на Fast и защитните му, както обещах. Аз не съм двуличник, като някои други, сори. 

Излагаш се с подобни детинщини. Стегни се.

  • Like 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

Ами ако палците са проблем ги махни. И това, че има хора на който повече симпатизираш знам и че общувате във ФБ кой да получи бан и кой не знам, но си мълча както виждаш.

Аз предлагам отнемане на правата за реакции, на всеки който злоупотребява с функцията. Не може петима потребителя да превръщат всички теми в кървави бани, защото не става на тяхното. 

  • Like 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Аз предлагам отнемане на правата за реакции, на всеки който злоупотребява с функцията. Не може петима потребителя да превръщат всички теми в кървави бани, защото не става на тяхното. 

Тогава да ги махне за всички. Щом може за едни нека е за всички. Чакам отговор на въпроса модераторе

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Чудесно. 

Мисля че изяснихте как ще процедираме занапред. 

@Fast е добавил в игнор листата @Lelqtian, останалите ще го модерират, при нужда. 

Ако има още претенции за това кой да ви модерира пишете - @pechenko@THE IIconic@plambata

Гледам ви, че от известно време предимно сипвате палци надолу. Вие имате ли претенции?

Не, не сме изяснили. 

Все още остава казуса защо безценния ти модератор си редактира постовете с обиди към потребители и остава безнаказан. 

Освен това, имаме модератор, който няма да си върши работата.Извинявай за въпроса, ма за чий хуй тогава си му дал права, след като вече официално си казва как ще модерира произволно, понеже така му харесва и му е по-удобно? 

преди 5 минути, Fast каза:

Аз предлагам отнемане на правата за реакции, на всеки който злоупотребява с функцията. Не може петима потребителя да превръщат всички теми в кървави бани, защото не става на тяхното. 

То и аз предлагам същото, поради точно същите причини, но ти все още си с права, нали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, THE IIconic каза:

Ами ако палците са проблем ги махни. И това, че има хора на който повече симпатизираш знам и че общувате във ФБ кой да получи бан и кой не знам, но си мълча както виждаш.

Ама това никога не е било тайна. Все пак като стане нещо се взимат решения дружно. Нали затова е екип от модератори, не е всеки за себе си. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Ама това никога не е било тайна. Все пак като стане нещо се взимат решения дружно. Нали затова е екип от модератори, не е всеки за себе си. 

Действайте тогава, чакаме дружно и с нетърпение да вземете решение какво ще е наказанието на Фаст за обидата към цифра хора "нередовни". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Ама това никога не е било тайна. Все пак като стане нещо се взимат решения дружно. Нали затова е екип от модератори, не е всеки за себе си. 

Не говоря за модераторския екип. 🤫

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Действайте тогава, чакаме дружно и с нетърпение да вземете решение какво ще е наказанието на Фаст за обидата към цифра хора "нередовни". 

Съгласен съм, че Фаст не е трябвало да си коригира поста, защото наистина изглежда, че е нарушил правило и е постъпка като прикриване на следи. Но, така или иначе, това което е написал, с която и да е дума не е обидно.

Помисли си защо Фаст е модератор. Дали аз съм дал тези права или форумците?

Ако не сте доволни от някого, направете тема, искайте оставка. Ако има мнозинство - ОК.

 

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Не, не сме изяснили. 

Все още остава казуса защо безценния ти модератор си редактира постовете с обиди към потребители и остава безнаказан. 

Освен това, имаме модератор, който няма да си върши работата.Извинявай за въпроса, ма за чий хуй тогава си му дал права, след като вече официално си казва как ще модерира произволно, понеже така му харесва и му е по-удобно? 

То и аз предлагам същото, поради точно същите причини, но ти все още си с права, нали. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...