Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 36 минути, Fast каза:

Помолих конкретно теб да се информираш по темата, и в случая отказа ти да го направиш вече нанася своите щети. Ако утре същите тези неприкрити хомофоби/расисти започнат да се боричкат с потребители от уязвими групи и ги накажем, ще използват изненадващата ти отмяна на наказание за коментар с хомофобска насоченост, макар и не към конкретен потребител, резултатите от анкетата, и споровете ни като "доказателство" че злоупотребяваме, а те не дискриминират никого. Ти сам го каза, ако мислех, че потребителите са "неблагодетелни профани" нямаше да направя анкетата. Все ми е тая кой е прав и кой е крив. Единствено, което се опитвам да постигна е благоприятна среда за всички, без значение от сексуалност, раса, религия и тн. Т.е. както си беше преди този ненужен цирк.

"Заради неинформираността на потребителите...

Добре. А какви щети ВЕЧЕ нанесох? 

Не съм казал нищо подобно. Направи темата, за да си почешеш егото, защото очакваше друг резултат. В момента, в който се видяха настроенията, изведнъж причината за тях се оказаха моята позиция и това, че са неинформирани потребителите

Удебеленото "всички" е несъстоятелно, след като разделяш една група на "хомофоби", дискредитирайки ги. 

Не падаш по гръб, разбрах. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

"Заради неинформираността на потребителите...

Добре. А какви щети ВЕЧЕ нанесох? 

Не съм казал нищо подобно. Направи темата, за да си почешеш егото, защото очакваше друг резултат. В момента, в който се видяха настроенията, изведнъж причината за тях се оказаха моята позиция и това, че са неинформирани потребителите

Удебеленото "всички" е несъстоятелно, след като разделяш една група на "хомофоби", дискредитирайки ги. 

Не падаш по гръб, разбрах. 

Ако беше събрал повече гласове, друга песен щеше да пее сега, ама... нъцки! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Добре. А какви щети ВЕЧЕ нанесох? 

Отвори се задна вратичка за дискриминационни коментари, каквато преди нямаше. Това е сериозен проблем.

преди 1 час, meleto каза:

Удебеленото "всички" е несъстоятелно, след като разделяш една група на "хомофоби", дискредитирайки ги. 

 

Но това не е изкуствено разделение. Те сами го показват с коментарите си. Защо позволяваш да те баламосват? На мен не ми пречи присъствието им, а изказванията, и потенциалното им враждебно поведение с потребители от уязвимите групи.

преди 1 час, meleto каза:

Направи темата, за да си почешеш егото, защото очакваше друг резултат. В момента, в който се видяха настроенията, изведнъж причината за тях се оказаха моята позиция и това, че са неинформирани потребителите

Направих анкетата поради липса на консенсус м/у администратор и екип, за да бъде избегната конфронтация между нас. Имам право да изкажа мнение, и потърся причини за резултатите. Не е в мен вината, че реагира крайно на това мое мнение, и допусна, че има възможност да бъда нарцис с комплекс на малоценност, въпреки че многократно съм се изказвал против такива хора. Нужно е да разбереш, че не желая да си го меря с теб, а искам да ти помогна с каквото мога.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , WindWalkerMonk каза:

Цъкам да, даже митик рейда още мъчим. Аз го и танкя. Ти кой клас цъкаш?

Паладин, ретрибюшън. Но съм си филти кежуъл и хич не е сериозно.

Успех с митик рейда! Като гледам време бая, тоя новия пач скоро май няма да го бъде. 

ПС - По разни интервюта са потвърдили че оцеляваш 

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Бившият на Деми- Уилбър Валдерама вече е баща. Има дъщеря. Деми го изтърва. 

aexlrBRj_700w_0.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Отвори се задна вратичка за дискриминационни коментари, каквато преди нямаше. Това е сериозен проблем.

Но това не е изкуствено разделение. Те сами го показват с коментарите си. Защо позволяваш да те баламосват? На мен не ми пречи присъствието им, а изказванията, и потенциалното им враждебно поведение с потребители от уязвимите групи.

Направих анкетата поради липса на консенсус м/у администратор и екип, за да бъде избегната конфронтация между нас. Имам право да изкажа мнение, и потърся причини за резултатите. Не е в мен вината, че реагира крайно на това мое мнение, и допусна, че има възможност да бъда нарцис с комплекс на малоценност, въпреки че многократно съм се изказвал против такива хора. Нужно е да разбереш, че не желая да си го меря с теб, а искам да ти помогна с каквото мога.
 

Направи анкета щото искаше да е твойта. Видя се как няма да стане и дори не изчака собствения си срок за край на анкетата а почна да уотабаутстваш. 

Но в същото време не само роптаеш срещу средата, администрацията, колегите си и най-вече потребителите, но вече ми е премного интересно защо не си хвърлиш оставката и изобщо чий го дириш и седиш във форум който явно никога не е отговарял на принципите ти. 

Изобщо сам не виждаш как хем се опитваш да проповядваш някви принципи, хем остро показваш как такива нямаш. Но за лицемер даваш банове ;) явно осъзнаваш защо си форумното посмещише и ти бърка доста навътре. 

Но е крайно време да сменим темата. Коя зодия си, ако не е тайна? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

@Fast Онзи майтап за БХК вече не ми изглежда като майтап. @meleto Ти нямаш ли същото усещане?

Форумното Джемини щеше да е по-подходящо, но се оказа са се разпаднали ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Отвори се задна вратичка за дискриминационни коментари, каквато преди нямаше. Това е сериозен проблем.

Но това не е изкуствено разделение. Те сами го показват с коментарите си. Защо позволяваш да те баламосват? На мен не ми пречи присъствието им, а изказванията, и потенциалното им враждебно поведение с потребители от уязвимите групи.

Направих анкетата поради липса на консенсус м/у администратор и екип, за да бъде избегната конфронтация между нас. Имам право да изкажа мнение, и потърся причини за резултатите. Не е в мен вината, че реагира крайно на това мое мнение, и допусна, че има възможност да бъда нарцис с комплекс на малоценност, въпреки че многократно съм се изказвал против такива хора. Нужно е да разбереш, че не желая да си го меря с теб, а искам да ти помогна с каквото мога.
 

Нищо не се е отворило. Нещата продължават постарому. 

Първо допускането беше на етап, при който вече резултатите бяха налице. Ти също показваш с поведението си, че си от едната страна на спора. За да не пренасяш личните си убеждения в модераторстването трябва да си от двете страни.

И подсъзнателно продължаваш да отричаш съотношението в анкетата. Не е в теб вината, в Антонио е проблемът :D 

 

преди 1 час , omline каза:

@Fast Онзи майтап за БХК вече не ми изглежда като майтап. @meleto Ти нямаш ли същото усещане?

Не, щото не знам майтапа за БХК. Изглежда наистина съм неук по темата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Не, щото не знам майтапа за БХК. Изглежда наистина съм неук по темата.

Значи сме квит - аз не разбирам този за Антонио. :D

 

*БХК - Български Хелзинкски Комитет

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова пък човек да няма ако не работа, то поне някакво занимание или хоби, та да дъвче някакъв скапан коментар 24/7... Дори на Таня писаниците за Фен, Рики и Коце са по- интересни от тия досадни фермани. Администратор се изказа, анкета се направи - какво още? Това, че резултатът не е този, на който Фаст се е надявал означава, че ще дъвче това с месеци ли? @Fast осъзнай се, излагаш се - сериозно изглежда че животът ти е форумът...

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, meleto каза:

Нищо не се е отворило. Нещата продължават постарому. 

Първо допускането беше на етап, при който вече резултатите бяха налице. Ти също показваш с поведението си, че си от едната страна на спора. За да не пренасяш личните си убеждения в модераторстването трябва да си от двете страни.

И подсъзнателно продължаваш да отричаш съотношението в анкетата. Не е в теб вината, в Антонио е проблемът :D 

 

Не, щото не знам майтапа за БХК. Изглежда наистина съм неук по темата.

После да не кажеш, че не съм те предупредил. Аз също съм пас от спора. Изморително е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Fast каза:

После да не кажеш, че не съм те предупредил. Аз също съм пас от спора. Изморително е.

Я се успокой ? Вие за кви се изживявате тук ? Модератора трябва да е основно със съпорт функция във форума. Общо взето е досадна притурка, не награда. Не случайно нито един нормален потребител  не се кандидатира.

То бива вживяване, но чак пък толкова. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Я се успокой ? Вие за кви се изживявате тук ? Модератора трябва да е основно със съпорт функция във форума. Общо взето е досадна притурка, не награда. Не случайно нито един нормален потребител  не се кандидатира.

То бива вживяване, но чак пък толкова. 

Ти не си най-правилния човек да го кажеш, в предвид че си от онзи тип хора, които виждат конспирация във всичко.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...