Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Да благодаря ли на кмета, че така се "грижи" за нашите болници. Отвън ремонт лъснато, боядисано, а вътре все едно не лежат хора, а животни, Как е възможно на болните да им дават по една малка филийка хляб с едно парченже сирене- все едно си в затвора. Това само при нас може да го има. Каква файда отвън болницата лъсната, че и модерна врата на болницата ще правят, а вътре е толкова зле. Кмета да се замисли.

Добре,че съм аз,че да отида да му занеса ядене, няма какво да яде. Утре пак ще ходя да го видя. 

Какво му занесе? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредния откачен:

 
Днес, 15:49
Здравей, имаш много красиво тяло. Казвам се Ивайло. В момента заснемам рап клип и търся актриси в него. ти би ли се съгласила да участваш ? разполагам с добър хонорар за актристите. ти при какви изисквания и условия би участвала ?
 
 

 

  • Like 2
  • Wow 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Поредния откачен:

 
Днес, 15:49
Здравей, имаш много красиво тяло. Казвам се Ивайло. В момента заснемам рап клип и търся актриси в него. ти би ли се съгласила да участваш ? разполагам с добър хонорар за актристите. ти при какви изисквания и условия би участвала ?
 
 

 

Защо да е откачен? Get the bag sis

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Поредния откачен:

 
Днес, 15:49
Здравей, имаш много красиво тяло. Казвам се Ивайло. В момента заснемам рап клип и търся актриси в него. ти би ли се съгласила да участваш ? разполагам с добър хонорар за актристите. ти при какви изисквания и условия би участвала ?
 
 

 

Всичките псевдо инфлуенцърки които пускат по 100 дък фейс селфита на ден мечтаят за такива оферти, а ти без усилия ги имаш! Ето ти възможност да изкараш някой лев докато ви отварят само наполовина заведението.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Всичките псевдо инфлуенцърки които пускат по 100 дък фейс селфита на ден мечтаят за такива оферти, а ти без усилия ги имаш! Ето ти възможност да изкараш някой лев докато ви отварят само наполовина заведението.

Да бе. Много го знам какъв е. Няма шанс. 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, zai4eto82 каза:

Едно време ми предлагаха за клип на Фанданго да участвам. Трябваше им момиче със светли очи, но отказах. 

Аз знам че си готова за ТВ водеща, само ми скромничиш!!!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова снимка на Шакира от вчера.

Тя няма добра фризьорка като моята. Косата й е ужасна и цвета не е направен като хората. Уж звезда, а няма един хубав фризьор.

Пратих я и на фризьорката ми и съм сигурна,че ще каже,че косата й е в ужасно състояние. Вече покрай нея знам кой цвят коса какъв е и че не е добре. 

И аз съм се боядисвала в лилаво, червено ама така не ми е изглеждала ужасно косата с тези цветове. То ще кажеш, че я правил някой от улицата все едно. 

 

154762105_10159539574034560_2363559070401592075_n.jpg

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фризьорката ми сега за Шакира;: Въх, тя е ужасна. Първо, не и отива и второ като проскубана е неподдържана.

И аз й викам: Мислим еднакво.

А тя: Знаеш ти. ;)

Знам от кой да се уча. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Шакира не използва професионални бои, професионален шампоан, професионална маска и професионални кристали. Откакто я помня никога косата й не е била поддържана и това е много било коментирано от феновете й. Срамота. 

То попфолк певиците изглеждат по-добре от нея. 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Явно Шакира не използва професионални бои, професионален шампоан, професионална маска и професионални кристали. Откакто я помня никога косата й не е била поддържана и това е много било коментирано от феновете й. Срамота. 

То попфолк певиците изглеждат по-добре от нея. 

Ква е па таа Шскирестата, не може ти се намаже на малкия пръст.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, zai4eto82 каза:

На Бургаския плаж

 

155570320_882350089285315_5271449687702469707_o.jpg

Красота! ❤️ 

❤️❤️❤️  Бебееееееееееее..... ❤️❤️❤️ 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

И това са го правили пак една двойка англичани също като за 14 февруари. 

Досетих се, че е така... Само влюбен човек би направил нещо такова, най-вече двама човека които се обичат! Красиво е! Ще я изпратя и аз на моето голямо Бебе да я види! :D❤️ Разтопих се! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпоследен работен ден и последен с ненормално работно време. От утре всичко се връща по старому.

И във вторник фризьорският салон отваря в 9:00 часа специално заради мен. :P

 

 

155839666_3805405412844652_3576112207604508145_o.jpg

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...