Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 17 минути, djmuri каза:

Не знам какво правите,ама вместо да се забавлявате във форума се хапите като кучета.Не е добре работата.

На мен ми беше забавно. Поне в началото :) 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Ти пък. 

А на тази

 

 

152382481_3781493348569192_6281549527823378150_o.jpg

На нормални живи хора кво може да им стане бе Танче, та питаш ... Я качи още някоя с по-малко якета и тогава пак питай. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Моят Ники като ме видя с лилавата нощничка и халат в нас и ме започна от вратата. :P

Хубаво момиче си.На който не му харесва много му здраве.Гледай себе си.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

 

969к гледания, трупайте, противния Тото вече мина милиона :furious:

Тва песента дето не са дали креди на Дион ли беше? Ако имаме право на избор, не може ли на нея него да трупнем някое гледане, аман вече от нагли крадци в тая чалга. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , meleto каза:

Показва последната активност в темите. В началото бях сложил само теми публикувани в последните 30 дни, обаче ЧАТ МАНИЯ и други са създадени отпреди.

Ще допълня някои нови наблюдения
Показва да, обаче се обновява като гледам на 24 часа. Или поне така изглежда на тоя етап. 

За сметка на което сайд панелчето "популярно в момента" изобщо е спряло да се обновява. Или изкаш да го разкараш, щото дублира функционалност? Айде не, ако си хареса тема от него, директно ми я праща откъде съм бил в нея последно (много удобно за скандалите и чат манията специално, и особено ако не влезеш 2-3 дни), докато ако е от новата секция засега ме праща на първа или която страница си избера (нещо което ще е много неудобно за скандалите и чат манията). 

Бих предложил и да съкратиш таз новата секция до 10на теми, ако е технически възможно. Дори да има повече активни теми от колкото са в момента, кво става ако закачим някоя километрична анкета? Скролираме 20 минути на компа докато стигнем до съществената част, а от телефон ще е още по-зле. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Тва песента дето не са дали креди на Дион ли беше? Ако имаме право на избор, не може ли на нея него да трупнем някое гледане, аман вече от нагли крадци в тая чалга. 

Е даден й е кредит - за текста.

Преди малко ги слушах по Дъ войс, опитаха се да го изкарат, че едва ли не заради раздялата с нея е пусната тая песен. Все повече ми мирише на опит за publicity stunt, обаче май им се получи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На днешния ден преди 3 години Рики Мартин пусна Fiebre. 🔥 Песента стигна топ 10 в 9 страни и стана номер 1 в Билборд за най-въртяни латино песни, номер 1 в Испания и получи платинен сертификат в САЩ и златен в Испания. Има общо над 215 милиона стриймвания
3 години #Fiebre 🔥🔥🔥 #RickyMartin
 
Тази песен ми донесе много късмет , защото точно 3 дена след като тя като тя излезе и аз започнах работа в Grand Italia. 
 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.02.2021 г. от 6:21, zai4eto82 каза:

Моят Ники като ме видя с лилавата нощничка и халат в нас и ме започна от вратата. :P

Ама той у вас ли идва? Вашите не се ли противят да водиш женени мъже у дома?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Ама той у вас ли идва? Вашите не се ли противят да водиш женени мъже у дома?

Вкарва го, след като заспят! 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛНО! БЛИЗАРД МИ НАРУШИХА ПРАВАТА, @Fast, @Lelqtian!!!

Имах хънтър герой на име DaUMRETEVSichki, с два пета: DaViUmratDecata, и DaViUmratRoditelite. Някоя сган, някоя втора ръка човек, някой изрод от БиДжи ме е рипортнал и сега са ми сменили и трите имена. ТОВА Е КОЩУНСТВО.  Били смъртни заплаха, WTF??? 

  • Sad 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

СКАНДАЛНО! БЛИЗАРД МИ НАРУШИХА ПРАВАТА, @Fast, @Lelqtian!!!

Имах хънтър герой на име DaUMRETEVSichki, с два пета: DaViUmratDecata, и DaViUmratRoditelite. Някоя сган, някоя втора ръка човек, някой изрод от БиДжи ме е рипортнал и сега са ми сменили и трите имена. ТОВА Е КОЩУНСТВО.  Били смъртни заплаха, WTF??? 

Мойте съболезнования. Обърни ги наобратно :) IkhcisVETERMUad  примерно,  да видим дали шта рипортнат. 

Иначе освен ако не ми дойде музата, новите ми герои вече са Lel(classname). 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...