Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Lelqtian каза:

Мойте съболезнования. Обърни ги наобратно :) IkhcisVETERMUad  примерно,  да видим дали шта рипортнат. 

Иначе освен ако не ми дойде музата, новите ми герои вече са Lel(classname). 

Смених ги на Kurvana, Razprana и Nedoebana.

Сега с хънтър играя. Да видим как е.

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

ЗА квооооо?

Той си има проблеми отдавна и все отлагаше да влиза пак в болница. Настанен е , където лежах и аз.

За бъбреците го приеха и за високото кръвно. Преди това е лежал в София, Утре ще отида да го видя преди работа. Сложили му система и му били инжекция и то някаква стажантка. Викам му да не заглеждаш много стажантките, 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Той си има проблеми отдавна и все отлагаше да влиза пак в болница. Настанен е , където лежах и аз.

За бъбреците го приеха и за високото кръвно. Преди това е лежал в София, Утре ще отида да го видя преди работа. Сложили му система и му били инжекция и то някаква стажантка. Викам му да не заглеждаш много стажантките, 

Ти пък ся. Била си в болница, ти не заглеждали стажантите? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отварят заведенията на 50 % и по 6 човека на маса, иначе до 23:00 часа се работи. Повтаряме годината като миналата. Нищо не се е променило, все същото си е и нищо не е нормално. Клубовете сигурно и те на 50 %. Тъпаци. 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Отварят заведенията на 50 % и по 6 човека на маса, иначе до 23:00 часа се работи. Повтаряме годината като миналата. Нищо не се е променило, все същото си е и нищо не е нормално. Клубовете сигурно и те на 50 %. Тъпаци. 

Kлубовете не ТРЯБВА да работят. КАЗАХ!

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Отварят заведенията на 50 % и по 6 човека на маса, иначе до 23:00 часа се работи. Повтаряме годината като миналата. Нищо не се е променило, все същото си е и нищо не е нормално. Клубовете сигурно и те на 50 %. Тъпаци. 

Дали на 50% или 25%, пак оборотът ще ви е по- голям отколкото само доставки. Пак е нещо.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Дали на 50% или 25%, пак оборотът ще ви е по- голям отколкото само доставки. Пак е нещо.

Ето новият ни премиер. Ти си супер рационален, мен ще ме направиш министърка на културата и спорта. Спортистите лично ще ги изпитвам. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ето новият ни премиер. Ти си супер рационален, мен ще ме направиш министърка на културата и спорта. Спортистите лично ще ги изпитвам. 

Готово! А Таня - Министърка на културата, за да доведе най-накрая Рики в България.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Готово! А Таня - Министърка на културата, за да доведе най-накрая Рики в България.

Тяна ще е вице премиерка за да препитва младите лъвчета които искат с музика да се занимават. Първо пеят на нея, после на нас. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Kлубовете не ТРЯБВА да работят. КАЗАХ!

6 човека на маса са си малко. Особено за клуб ;) 

Да отварят там сичко на 100%, да градят стаден имунитет, те тия дето чакат кръчмите да се юрнат натам и без тва са си стадо. Време дарвиново. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zai4eto82 каза:

Отварят заведенията на 50 % и по 6 човека на маса, иначе до 23:00 часа се работи. Повтаряме годината като миналата. Нищо не се е променило, все същото си е и нищо не е нормално. Клубовете сигурно и те на 50 %. Тъпаци. 

Радвай се и на това, драгичке!

Аз пък искам да съм министър на външните работи и здравеопазването и социалната политика едновременно. Може и на земеделието!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Радвай се и на това, драгичке!

Аз пък искам да съм министър на външните работи и здравеопазването и социалната политика едновременно. Може и на земеделието!

 

Ако има и хора да работят обаче. Аз искам да работя нормално, а сигурно няма да работя така, защото нищо не е сигурно. Ще се работи повече ама ненормално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Ако има и хора да работят обаче. 

Еми, като не им се работи, да си седят вкъщи и да продължат да мрънкат! 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Еми, като не им се работи, да си седят вкъщи и да продължат да мрънкат! 

За да има хора да работят, трябва да се наемат. Кое дава гаранция,че като се вземат хора и утре няма да затворят и после тоя персонал къде отива- не може ей така, когато си искаш да ходиш и на борсата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

За да има хора да работят, трябва да се наемат. Кое дава гаранция,че като се вземат хора и утре няма да затворят и после тоя персонал къде отива- не може ей така, когато си искаш да ходиш и на борсата. 

Да, най-сигурно е да си стоиш вкъщи, разбрахме. То каквото и да се реши, ти винаги ще мрънкаш. При това на пълен тумбак - не си спирала да работиш, а много ти знае устата. 

Извод и препоръка - не отваряйте заведенията, защото така и така няма да намерите персонал. Нека целият сектор дружно благодаря на Т.У. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Да, най-сигурно е да си стоиш вкъщи, разбрахме. То каквото и да се реши, ти винаги ще мрънкаш. При това на пълен тумбак - не си спирала да работиш, а много ти знае устата. 

Извод и препоръка - не отваряйте заведенията, защото така и така няма да намерите персонал. Нека целият сектор дружно благодаря на Т.У. 

To едно отваряне за чудо и приказ- на 50 %. и с маски се работи. Като не знаеш как работя , недей приказва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

To едно отваряне за чудо и приказ- на 50 %. и с маски се работи. Като не знаеш как работя , недей приказва. 

Нали каза как работиш. Ще приказвам. Омрънка света цяла година, а заплатата ти си тече. Кво искаш повече. И със сигурност не ти пука за другите. 

И на 30% работливите и хора, нуждаещи се от доходи, ще се радват. Не кат теб. Ходи питай Коце дали е пикал и срал днес. 

 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , zai4eto82 каза:

Двойката гларуси при нас пак ще имат малки. Всяка година имат. Толкова години мъжкият не се отделя от женската, а тя куца. Е това е любов. ❤️

Не е като твоя Ники.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

To едно отваряне за чудо и приказ- на 50 %. и с маски се работи. Като не знаеш как работя , недей приказва. 

Това е и за твоя защита. Не те ли е страх да не се разболееш?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да благодаря ли на кмета, че така се "грижи" за нашите болници. Отвън ремонт лъснато, боядисано, а вътре все едно не лежат хора, а животни, Как е възможно на болните да им дават по една малка филийка хляб с едно парченже сирене- все едно си в затвора. Това само при нас може да го има. Каква файда отвън болницата лъсната, че и модерна врата на болницата ще правят, а вътре е толкова зле. Кмета да се замисли.

Добре,че съм аз,че да отида да му занеса ядене, няма какво да яде. Утре пак ще ходя да го видя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...