Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Ама колко добре ми започна деня малко преди да тръгна за работа. В 7:41 Кома, в 8:01 сега Проблем. :P

Комичен проблем, бих казАл! 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Или косата е изтощена или фризьорката е некадърна! 

Или фризьорката нарочно я прави краткотрайна, че да цоца от Танчето по-често. И тя като продавачката от подлеза. 

Половината Бургас живее благодарение на наша Таня.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Или фризьорката нарочно я прави краткотрайна, че да цоца от Танчето по-често. И тя като продавачката от подлеза. 

Половината Бургас живее благодарение на наша Таня.

Стига глупости. Косата си ми е много добре. И нормално е да се изправи, аз ходя и вързана все пак на работа. Плюс това от рождения ми ден не бях я правила. А косата ми е много поддържана с професионален шампоан, професионална маска и професионални кристсли. Не ползвам какво да е. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Стига глупости. Косата си ми е много добре. И нормално е да се изправи, аз ходя и вързана все пак на работа. Плюс това от рождения ми ден не бях я правила. А косата ми е много поддържана с професионален шампоан, професионална маска и професионални кристсли. Не ползвам какво да е. 

 

 

Botanical от 2.30?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Стига глупости. Косата си ми е много добре. И нормално е да се изправи, аз ходя и вързана все пак на работа. Плюс това от рождения ми ден не бях я правила. А косата ми е много поддържана с професионален шампоан, професионална маска и професионални кристсли. Не ползвам какво да е. 

 

 

То не всеки може да ползва кристсли. Че и професионални даже. Ще ти организираме един тур до салон Клеопатра да те направи професионалистка другия път, да видиш и ти къдрици един път! Яша бейби, качвай са! 

 

 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

То не всеки може да ползва кристсли. Че и професионални даже. Ще ти организираме един тур до салон Клеопатра да те направи професионалистка другия път, да видиш и ти къдрици един път! Яша бейби, качвай са! 

 

 

 

Стига си лансирал това недоразумение. Ей заради такива като тая обиждат попфолка и попфолк певиците. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, zai4eto82 каза:

Стига си лансирал това недоразумение. Ей заради такива като тая обиждат попфолка и попфолк певиците. 

Като спреш ти да пишеш по 3 на всеки 4 поста за твоя наркоман, и аз ще спра. 

Догава се почерпи с близалка за моя сметка на път за работа! 

 

  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Искам да се оплача, че по The Voice TV през 5 минути въртят тая грозна женица и ще сънувам кошмари :crying_anim02:

 

Друго си е ❤️ 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Lelqtian каза:

Бях изпуснал как са развалили и таз песен ... 

То е друга песен, само лалала-то е семплирано. В момента 70% от песните по радио и тв са семплирани, 29% не са, но приличат на песни от 80-те и 1% са Ариана и Хари Стайлс.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Blueberry каза:

То е друга песен, само лалала-то е семплирано. В момента 70% от песните по радио и тв са семплирани, 29% не са, но приличат на песни от 80-те и 1% са Ариана и Хари Стайлс.

Достатъчно е семплирано ;) Проблема не е да се семплира, а как точно се прави. 

Явно ще съм на такава вълна днес 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

То има ли хитове в тоя албум ? Иначе кво правиш ? Кога ше пием кафе ?

Изморена съм. Вчера цял ден работихме, към 23:00 се прибрах. Днес почиваме и никъде не мърдам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Изморена съм. Вчера цял ден работихме, към 23:00 се прибрах. Днес почиваме и никъде не мърдам. 

И аз така. Другата седмица пак в Габрово, при Ваня Великова да ми прави косата. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 23 години на днешния ден през 1998 година беше издаден хита на Рики Мартин- La Copa De La Vida- песента за Световното във Франция'98. Песента попада в класациите в повече от 60 страни , достига номер 1 в 25 страни и е класирана като най-добрия химн на Световната купа за всички времена от много източници. Песента е най-продаваната на Рики Мартин и най- популярния му хит в Китай. Изпълнението му на песента на Грами го нарежда като най-великото изпълнение на Грами за всички времена от латино изпълнител според Билборд

 

EwDATl1XcAAWo8C.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Преди 23 години на днешния ден през 1998 година беше издаден хита на Рики Мартин- La Copa De La Vida- песента за Световното във Франция'98. Песента попада в класациите в повече от 60 страни , достига номер 1 в 25 страни и е класирана като най-добрия химн на Световната купа за всички времена от много източници. Песента е най-продаваната на Рики Мартин и най- популярния му хит в Китай. Изпълнението му на песента на Грами го нарежда като най-великото изпълнение на Грами за всички времена от латино изпълнител според Билборд

 

EwDATl1XcAAWo8C.jpg

 

 

Ти изобщо нямаш време да спамиш, понеже си пребита от работа, ама никак даже. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Ти изобщо нямаш време да спамиш, понеже си пребита от работа, ама никак даже. 

Мани, ударничка на годината. Сал тя бачка в нашата китна родина. Орден да й връчим одма! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...