Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Рики Мартин с Кристина Агилера- Nobody wants to be lonely по радио 1 преди малко. Как го уселвам все случайно.

Междудругото, Рики като се ваксинира, той опитно зай4е ли ще е, или просто луд? 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, дайте съвет. Имам една приятелка, дето последната година откачи. Иска ми нон стоп пари на заем, отделно и на мои познати дето не са й приятели им иска. Те я изгониха от работа щото просеше пари и от колегите й. кво й стана на таа Мона не знам.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Хора, дайте съвет. Имам една приятелка, дето последната година откачи. Иска ми нон стоп пари на заем, отделно и на мои познати дето не са й приятели им иска. Те я изгониха от работа щото просеше пари и от колегите й. кво й стана на таа Мона не знам.

Да не пудри нослето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Но без малко да подпали война в собствената си държава.

кво ми пука, аз съм в Сърбия, не в Америка

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само нека демократитските спасители на света да разпространяват демокрацията си с бомби и оръжие по страните на 3-ия свят, лишавайки ги най-добронамерено от ненужния нефт/руди.

  • Like 5
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Рачков пак няма да води "Като две капки вода". Какво се случва с него изобщо?

Някъде четох, че ще има собствено шоу, с което ще конкурира Цитиридис от 22.30! Шоуто било продуцирано от Маги Х. На друго място четох, че Маги го изгонил заради новата му, че не можел да е трае и бил солидарен с Игнатова, тъй като били близки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Рачков пак няма да води "Като две капки вода". Какво се случва с него изобщо?

Време беше. Вече е досаден, а дори не го гледам особено редовно. 

Пък ако изгонят и малко сценаристи ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Време беше. Вече е досаден, а дори не го гледам особено редовно. 

Пък ако изгонят и малко сценаристи ... 

Изобщо не е досаден. Най-якия комик е и е от моя град. Без него няма да е същото. Хората са на същото мнение във фейса на Като две капки вода и че няма да гледат. Дано Коце да участва, че ще бъде All Stars тази година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Изобщо не е досаден. Най-якия комик е и е от моя град. Без него няма да е същото. Хората са на същото мнение във фейса на Като две капки вода и че няма да гледат. Дано Коце да участва, че ще бъде All Stars тази година. 

Т.е е добър комик само щото е от твойто село. Чуден критерии. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че Рики Мартин не си е харесвал албума Sound Loaded, даже не е искал да го пуска, но бил принуден от компанията Сони Мюзик да го пусне след мегауспешния му англоезичен албум Ricky Matrtin'99. A Sound Loaded е толкова хубав албум.

По Балканика дават Тоше Проески.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 27 януари ще има протест от Българската асоциация на заведенията и Сдружение на заведенията в България. Крайно време е:

https://eurocom.bg/new/alibegov-otvaryame-restorantite-protestno-na-1-fevruari-shche-ni-zastrelyat-li?fbclid=IwAR2-blEQCT1YT9a-y20wbUVCc-jXdchjim0OUatIwP392ysUTABeLts6vgM

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Ами не, много пъти съм го гледала. Страхотен е. 

Но пък си го гледала много пъти, само щото сте си от едно село. 

като комик нека е забавен, като водещ е изчерпан. Правилно са му били шута. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

На 27 януари ще има протест от Българската асоциация на заведенията и Сдружение на заведенията в България. Крайно време е:

https://eurocom.bg/new/alibegov-otvaryame-restorantite-protestno-na-1-fevruari-shche-ni-zastrelyat-li?fbclid=IwAR2-blEQCT1YT9a-y20wbUVCc-jXdchjim0OUatIwP392ysUTABeLts6vgM

 

 

 

А после ша постваш ли за всеки пипнал вируса тука че да ни е тъжно, или понеже няма да всички красиви семейства, по-скоро не? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

А после ша постваш ли за всеки пипнал вируса тука че да ни е тъжно, или понеже няма да всички красиви семейства, по-скоро не? 

Ти като не си в този бранш едва ли можеш да разбереш. И колко ограничено мислят тези за заведенията, ресторантите, нощните клубове, че трябва да бъдат затворени. Ами не, не трябва да бъдат затворени. Всички, които работим в заведения имаме  разходи, сметки и т.н и не само. Толкова ли е трудно да се разбере и мисли. По-скоро от глад ще умреш отколкото от вируса. Онези горе лапат, що не им спрат заплатите, а, ами вземат и лъжат само народа.

Ако можех и аз щях да отида на този протест. 

И не ми казвайте ,че здравето е по-важно. Като се разболееш и нямаш пари кой да те погледне, пак ли е по-важно,а. Който иска да си седи затворен като мишка вкъщи и да спи зимен сън завинаги. 

Като брат ми дето е нахъсан толкова да се ваксинира с нещо, което изобщо не знаеш какво е. Нито аз, нито нашите сме за ваксинирането. По-напред ще те уморят отколкото да те предпазят. Аз няма да се ваксинирам, няма да се унищожавам зорлян. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Ти като не си в този бранш едва ли можеш да разбереш. И колко ограничено мислят тези за заведенията, ресторантите, нощните клубове, че трябва да бъдат затворение. Ами не, не трябва да бъдат затворени. Всички, които работим в заведения имаме  разходи, сметики и т.н и не само. Толкова ли е трудно да се разбере и мисли. По-скоро от глад ще умреш отколкото от вируса. Онези горе лапат, що не им спрат заплатите, а, ами вземат и лъжат само народа. 

Никой не ви е виновен на бранша че ви осигуровят по договор на 4 часа на минимална и останалото е под масата и на черно. Бил съм в бранша и знам за кво става на върпос. 

И явно много искаш да докараш корона на някой твой познат. Или на ваште. Бащата ти ако тряя да лежи 3 седмици в болницата на вентилатор - ако изобщо има места да го приемат нали, а не се е наврял някой красив човек като Глория или Коцьо вътре щото не са спазвали мерките - пак ли така ша обясняваш как ти се работело и от глад си щяла да умреш повече отколкото от вирус? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Никой не ви е виновен на бранша че ви осигуровят по договор на 4 часа на минимална и останалото е под масата и на черно. Бил съм в бранша и знам за кво става на върпос. 

И явно много искаш да докараш корона на някой твой познат. Или на ваште. Бащата ти ако тряя да лежи 3 седмици в болницата на вентилатор - ако изобщо има места да го приемат нали, а не се е наврял някой красив човек като Глория или Коцьо вътре щото не са спазвали мерките - пак ли така ша обясняваш как ти се работело и от глад си щяла да умреш повече отколкото от вирус? 

Ясно е,че не можеш да схванеш нещата. Няма смисъл да се обяснявам. Стой си у вас. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...