Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Blueberry каза:

1. Всеки щат има различни избирателни права и разбира се, не съм запозната с тях в детайли. Някои щати все още не са започнали да преброяват гласовете от пощата, защото според правилата им, всички бюлетини, получени 7-10-14 дни след гласуването и с клеймо от избирателния ден, са валидни и трябва да се изчака получаването им. Затова изглежда, че щати като Аляска са зациклили - те всъщност не са почнали да броят дистанционните бюлетини. Там обаче право на глас по пощата имаха само граждани над 65-годишна възраст.

Невада е отделен случай - там 100% от гласоподавателите имат правото да гласуват дистанционно. Макар и в Невада да се брои, все още не са получени всички гласове - крайният срок е 10 ноември. Мисля, че те просто не подават актуални данни, затова изглежда, че са зациклили.

2. Пак се връщаме до различните избирателни права: някои щати имаха предварително гласуване, а в няколко дори можеха гласовете да се преброяват предварително. В други щати пък почти нямаше дистанционно гласуване, съответно нямаше забавяне в гласовете. Забавянето в пощенските гласове не се дължи само на проблеми с получаването им - тези бюлетини всъщност преминават през сериозна проверка, а ако дадена бюлетина е обявена за невалидна, има срок да бъде оспорено... и се проточва още по-дълго.

3. Тук отговорът се крие най-вече в това, което каза Fast: електоратът на Тръмп беше призован да гласува на място, съответно гласовете бяха преброени бързо и изглеждаше, че има преднина. Байдън пък призова за дистанционно гласуване, което отнема по-дълго и изглежда все едно резултатът е обърнат.

Благодаря за отговора.

Значи все пак съм я схванал горе-долу системата за гласуване, само не съм запознат с отделните правила във всеки щат. Чудя се и американците как въобще го разбират това wtf. Много объркана работа и предразполагаща към манипулации, ама то и Тръмп навярно така спечели през 2016.

Връщам се към чалгата. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Благодаря за отговора.

Значи все пак съм я схванал горе-долу системата за гласуване, само не съм запознат с отделните правила във всеки щат. Чудя се и американците как въобще го разбират това wtf. Много объркана работа и предразполагаща към манипулации, ама то и Тръмп навярно така спечели през 2016.

Връщам се към чалгата. :D

Голяма част не ги разбират, затова вярват на Тръмп, че има манипулации ;) 

Тръмп през 2016 спечели поради две причини: 1. редовната ротация на републиканци с демократи, напълно нормално беше да спечели републиканец след два сини мандата 2. слаб и омаскарен конкурент в лицето на Хилари

Между другото по съвсем идентични причини тук спечели Радев. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Връщам се към чалгата. :D

Най-правилното ти решение някога.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, а на какво мнение сте относно изказването на Емануела по отношение на Байдън и Тръмп - за чипирането, ваксинирането, зануляването на населението?

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Голяма част не ги разбират, затова вярват на Тръмп, че има манипулации ;) 

Тръмп през 2016 спечели поради две причини: 1. редовната ротация на републиканци с демократи, напълно нормално беше да спечели републиканец след два сини мандата 2. слаб и омаскарен конкурент в лицето на Хилари

Между другото по съвсем идентични причини тук спечели Радев. 

Е то при такива объркани правила и неинформирани хора като мен винаги може да се промъкнат манипулации, не е нужно Тръмп да го казва. Особено в Америка, където борбата за власт е най-ожесточена от години. За мен лично си остава под въпрос цялата работа с настоящите избори. Както беше под въпрос и през 2016, но тогава не следях резултатите, защото не си бях и помислял, че е възможно да не спечели Хилари. Затова не съм и толкова запознат с детайлите, които тази година явно са направени дори още по-сложни.

Като за живот обаче е страхотна страна- лично проверено. Ако успееш без бригада- не му мисли.

Абе като за край на такъв разговор викам направо да си кажем сигурната истина и да не го мислим толкова.

123918278_3352741531504678_4364415482084507045_o.jpg.b4553210f318019868fad741e57aef99.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Stela каза:

Добре, а на какво мнение сте относно изказването на Емануела по отношение на Байдън и Тръмп - за чипирането, ваксинирането, зануляването на населението?

Не ме интересува, но щом Емануела го е казала я подкрепям, каквото и решение да вземе!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stela каза:

Добре, а на какво мнение сте относно изказването на Емануела по отношение на Байдън и Тръмп - за чипирането, ваксинирането, зануляването на населението?

Сензационистки врели некипели, чиято цел е да привличат наивни или уязвими хора към евангелистки фундаментализъм. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Ясно е защо пощата се брои по-бавно, но в такъв случай как въобще в първите няколко часа е можело да се говори за победители в толкова много щати, не е ли било нужно пощенските да ги забавят и тях?

Най-елементарно - в различни щати правилата са различни. В повече, които се мотаят с резултатите, местната управа с републикански уклон е разпоредила да не се броят предварително бюлетините по пощата. Така че на места е тряяло да чакат буквално да свърши изборния ден на 3ти, за да почнат да броят, докато другаде са почнали по-рано. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Е то при такива объркани правила и неинформирани хора като мен винаги може да се промъкнат манипулации, не е нужно Тръмп да го казва. Особено в Америка, където борбата за власт е най-ожесточена от години. За мен лично си остава под въпрос цялата работа с настоящите избори. Както беше под въпрос и през 2016, но тогава не следях резултатите, защото не си бях и помислял, че е възможно да не спечели Хилари. Затова не съм и толкова запознат с детайлите, които тази година явно са направени дори още по-сложни.

Като за живот обаче е страхотна страна- лично проверено. Ако успееш без бригада- не му мисли.

Абе като за край на такъв разговор викам направо да си кажем сигурната истина и да не го мислим толкова.

123918278_3352741531504678_4364415482084507045_o.jpg.b4553210f318019868fad741e57aef99.jpg

123665410_3544645122280061_5073814601086115593_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wIaRc48Iy1cAX-xd-FJ&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=74c86986b0ce9f137aeca020f9ee763a&oe=5FCA8640

  • Haha 5
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:
 

Гласовете са почти преброени, и само Байдън набира преднина в ключовите щати. Почти е взел Пенсилвания и Джорджия. Seethe.

Лонг лив дъ педофайл, викаш начи. 

преди 2 часа , SG каза:

Е то при такива объркани правила и неинформирани хора като мен винаги може да се промъкнат манипулации, не е нужно Тръмп да го казва. Особено в Америка, където борбата за власт е най-ожесточена от години. За мен лично си остава под въпрос цялата работа с настоящите избори. Както беше под въпрос и през 2016, но тогава не следях резултатите, защото не си бях и помислял, че е възможно да не спечели Хилари. Затова не съм и толкова запознат с детайлите, които тази година явно са направени дори още по-сложни.

Като за живот обаче е страхотна страна- лично проверено. Ако успееш без бригада- не му мисли.

Абе като за край на такъв разговор викам направо да си кажем сигурната истина и да не го мислим толкова.

123918278_3352741531504678_4364415482084507045_o.jpg.b4553210f318019868fad741e57aef99.jpg

Аз лично съм изненадан че не спечели Единна Русия, а Китайската комунистическа партия :)) 

преди 2 часа , Stela каза:

Добре, а на какво мнение сте относно изказването на Емануела по отношение на Байдън и Тръмп - за чипирането, ваксинирането, зануляването на населението?

Лично аз май си казах - искам бившия и да си вземи детето, а тъпата потка доскоро известна като Емануелция да я чипират, да я скопят да не се размножава и изобщо да я занулят от всякъде. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Fast каза:



Три причини за празнуване.
 

Разбрах и причината: Когато Тръмп бил по млад, посетил България и по - специално Бургас. Там той, като любител на източно европейките търсел млада изкусителка, която побърквала мъжете. Знае се само, че жената била с инициали Т.У. Та слуховете говорят, че Тръмп намерил и паднал в капана на Т.У. Имало бурна вечер, но поради скромният му пакет бил отхвърлен от нашенката. В този ред на мисли, той напуснал съкрушен, но пожелал на Т.У. ако попадне на мъж с голям пакет да е от отсрещния бряг, иначе само такива с по - малки от неговите...

Интересно коя ще да е? Предпшоложения???

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, WindWalkerMonk каза:

Разбрах и причината: Когато Тръмп бил по млад, посетил България и по - специално Бургас. Там той, като любител на източно европейките търсел млада изкусителка, която побърквала мъжете. Знае се само, че жената била с инициали Т.У. Та слуховете говорят, че Тръмп намерил и паднал в капана на Т.У. Имало бурна вечер, но поради скромният му пакет бил отхвърлен от нашенката. В този ред на мисли, той напуснал съкрушен, но пожелал на Т.У. ако попадне на мъж с голям пакет да е от отсрещния бряг, иначе само такива с по - малки от неговите...

Интересно коя ще да е? Предпшоложения???

В община Хаджидимово дойдох :3fdb8960598fa63e:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавото нещо от този резултат е Камала (надявам се). Само като я види човек каква е симпатяга и му става кеф. Трябваше тя да е основния кандидат. Дано да е ума и разума на това управление.

https://www.facebook.com/watch/?v=356513905415703

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики за новия президент Джо Байдън:
Г-н новоизбрания президент @joebiden. Благодаря ви за вашата почтеност и обединителен дух. Като пуерториканец, за мен е чест да работя с вас по тази трудна кампания. Успях да усетя вашата страст от първа ръка, вдъхновяваща и заразна.
 
Преди Рики Мартин работеше с Обама. Рики не понася Тръмп и никога не е работил с него, но сега с новия президент Байдън, Рики ще работи.

РИКИ С НОВИЯТ ПРЕЗИДЕНТ БАЙДЪН- 8.11.2020-2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Най-хубавото нещо от този резултат е Камала (надявам се). Само като я види човек каква е симпатяга и му става кеф. Трябваше тя да е основния кандидат. Дано да е ума и разума на това управление.

https://www.facebook.com/watch/?v=356513905415703

Че тя искаше да е основния кандидат, но това и желание не беше подкрепено от широката демократична публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Не е изключено в следващите 20 години да стане. 8 години (максимум) за Байдън, 8 макс за републиканец - и ето първата жена президент, че и цветнокожа.

Или деди се гътва, или по друг повод си прави самоотвод - и ето първата жена, че и цветнокожа азиатка при това, президент. 

Но стига с тоя педофил, нека се порадваме за Мелания. Далеч по-интересно ми е дали вече е подала молбата за развод или има предбрачна клауза и ще трябва още да потърпи преди да си бие камшика? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Или деди се гътва, или по друг повод си прави самоотвод - и ето първата жена, че и цветнокожа азиатка при това, президент. 

Но стига с тоя педофил, нека се порадваме за Мелания. Далеч по-интересно ми е дали вече е подала молбата за развод или има предбрачна клауза и ще трябва още да потърпи преди да си бие камшика? 

Да, и аз така мисля. Но знаеш, че за мен Мелания е номер 2 след ВЕЛИКАТА ИВАНА ТРЪМП! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...