Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 час , Fast каза:

 

Как се присламчи към победителите??? Аз оставам фенка на Ивана и Доналд Тръмп. ВЕЛИКАТА стара и дебела Ивана Тръмп ще му помогне и ще спечели! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, WindWalkerMonk каза:

Как се присламчи към победителите??? Аз оставам фенка на Ивана и Доналд Тръмп. ВЕЛИКАТА стара и дебела Ивана Тръмп ще му помогне и ще спечели! 

И двамата не стават като хора, но поне Байдън няма да се изява като диктатор и прокарва религиозни тъпизми, плюс това демократичната платформа е много по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

И двамата не стават като хора, но поне Байдън няма да се изява като диктатор и прокарва религиозни тъпизми, плюс това демократичната платформа е много по-добра.

Байдън (и по-скоро екипът му) също се показва като диктатор още в момента на избирането си. Няма толкова очевидно подправяне на резултати.

Случаят на американците е от трън та на глог. Да опрат до там да избират някого само защото не е Тръмп е същинско безумие. Дано поне Камала да е добра, то и без друго я виждам повече тя да командва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Байдън (и по-скоро екипът му) също се показва като диктатор още в момента на избирането си. Няма толкова очевидно подправяне на резултати.

Случаят на американците е от трън та на глог. Да опрат до там да избират някого само защото не е Тръмп е същинско безумие. Дано поне Камала да е добра, то и без друго я виждам повече тя да командва. 

Нищо не подправят. Просто повече хора са гласували по пощата заради пандемията, съответно преброяването отнема повече време. Друг голям фактор е, че не са гласували толкова много хора от 1900.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Нищо не подправят. Просто повече хора са гласували по пощата заради пандемията, съответно преброяването отнема повече време. Друг голям фактор е, че не са гласували толкова много хора от 1900.

Не знам, за мен е повече от съмнителна цялата ситуация, но масата това не го вижда, защото целта е да се изгони Тръмп и е удобно той да се води злодея пак. Ама и сам си е виновен, че се докара дотук, де.

Абе ужасно е това положение, в което се вкараха американците, а покрай себе си и света. Обама им беше последният силен избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

"Демократ" и "расист". Игнорирайте туитовете, постнах го заради клипа

 

Тогава Тръмп е бил регистриран демократ. Менкали са си платформите. Не е необичайно за САЩ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Тогава Тръмп е бил регистриран демократ. Менкали са си платформите. Не е необичайно за САЩ.

Единия пак ми е бомбардирал държавата, не мисля, че такъв манталитет се променя

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Байдън поведе в Джорджия. 😎

Не виждам кво си тръгнал да го фалиш, при условие че единственото му предимство е как не е Тръмп. За хамериканците разлика нулева, още повече си вкараха кандидатката във Върховния им съд. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...