Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 9 часа , HIStory каза:

Тотал щета е песента с Карла, звучи като БГ песен за Евровизия. Виж, това обаче е класа, супер любимо:

 

Още като излезе новият албум на Рики дуета с Карла най се харесва, умират за тази песен феновете, А Рики обожава Карла. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Още като излезе новият албум на Рики дуета с Карла най се харесва, умират за тази песен феновете, А Рики обожава Карла. 

Което не оборва написаното от мен :) Пусни си песента с Мария като поздрав от мен и ще усетиш разликата в емоцията на двете песни, или по-скоро в липсата на такава в тази с Карла.

Като цяло изпълнението с Мария е едно от най-добрите му евър - голяма заслуга има и тя, родена е да пее точно в този стил, а тук е топ. 

Иначе Рики кой обожава хич не ме грее, интересува ме крайния резултат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, HIStory каза:

Което не оборва написаното от мен :) Пусни си песента с Мария като поздрав от мен и ще усетиш разликата в емоцията на двете песни, или по-скоро в липсата на такава в тази с Карла.

Като цяло изпълнението с Мария е едно от най-добрите му евър - голяма заслуга има и тя, родена е да пее точно в този стил, а тук е топ. 

Иначе Рики кой обожава хич не ме грее, интересува ме крайния резултат. 

Знам я Tu recuerdo. И до ден днешен я изпълнява и албумът на Рики-MTV Unplugged , в който е песента спечели и Латино Грами- супер як лайв албум на Рики, с който едва само няколко латино изпълнителя имат MTV Unplugged албум и Рики е от тях.  Само Шакира, Диего Торес, Алехандро Санз Мана и Рики имат MTV Unplugged албум от латино изпълнителите. 

Рики изпълнява една от песните към новия Коледен Филм на Нетфликс- Jingle Jangle- A Christmas Journey. Oткога не бях чувала Рики да пее на англйски. може би от 4 години:

https://open.spotify.com/album/3zFlBt4RbyvuVvlhFT9mDv

 

Какъв интерес има само към новия Коледен Филм на Нетфликс- Jingle Jangle- A Christmas Journey с Рики Мартин. Вече е в торентите в HD. Ще се гледааааа. Не го очаквах толкова бързо в нета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата Мис България е ужасна. Как е възможно. Днес в COOLT.

На днешния ден преди 20 години беше издаден шестият албум на Рики Мартин, но втори на английски Sound Loaded. Песните от него "She Bangs" и "Nobody wants to be lonely", Рики продължава да ги пее на концертите си и до днес.

 

71YHBCuEuSL._SL1500_.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Новата Мис България е ужасна. Как е възможно. Днес в COOLT.

На днешния ден преди 20 години беше издаден шестият албум на Рики Мартин, но втори на английски Sound Loaded. Песните от него "She Bangs" и "Nobody wants to be lonely", Рики продължава да ги пее на концертите си и до днес.

 

71YHBCuEuSL._SL1500_.jpg

Еми ти като не искаш да се явиш, се налага да избират някви крокодили, ко да прайм. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

И? Това по-малко боклук ли го прави? Има цигански клипове с десетки милиони.

Нека има. Това не ги прави масово известни. То и само негативни хора като теб има десетки милиони, това не ги прави щастливи понеже са много.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Нека има. Това не ги прави масово известни. То и само негативни хора като теб има десетки милиони, това не ги прави щастливи понеже са много.

Много неща има по света. Има и такива, които от безсилие и липса на аргументи, отправят лични нападки. Но това не прави тяхната позиция по-силна. Напротив, изглеждат жалки. Като шефка без подчинени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

Много неща има по света. Има и такива, които от безсилие и липса на аргументи, отправят лични нападки. Но това не прави тяхната позиция по-силна. Напротив, изглеждат жалки. Като шефка без подчинени.

Няма лични нападки. Ти нямаш един позтивен коментар. Само жлъч и сарказъм с критарски тон. Прочети си коментарите. Ние това го виждаме с очите си всеки ден. Идва някой с добро настроение и веднага се включваш да му го развалиш.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

Няма лични нападки. Ти нямаш един позтивен коментар. Само жлъч и сарказъм с критарски тон. Прочети си коментарите. Ние това го виждаме с очите си всеки ден. Идва някой с добро настроение и веднага се включваш да му го развалиш.

Щом някой непознат може да ти развали настроението в накакъв си форум, значи не си наред. И точно ти да критикуваш, когато не си спряла да създаваш дразги, е върхът на безочието. НИЕ пък помним и що за калпава модераторка, банваща всеки, с коготто не си съгласна, беше и поради недоволството на потребителите беше освободена. Така че на някой друг с тези тиради.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Щом някой непознат може да ти развали настроението в накакъв си форум, значи не си наред. И точно ти да критикуваш, когато не си спряла да създаваш дразги, е върхът на безочието. НИЕ пък помним и що за калпава модераторка, банваща всеки, с коготто не си съгласна, беше и поради недоволството на потребителите беше освободена. Така че на някой друг с тези тиради.

Одеве ме обвиняваш в лични нападки при положение, че ти също боравиш с тях, сега пък непознат човек не можело да ти развали настроението. За мен си излишен и само разваляш атмосферата, не желая да ме занимаваш повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително е това, най-голямото възможно падение и дъно. Жалко, че не мгоа да се добера до тия да ги смеля от бой, с радост бих го направил. Дано да си получат заслуженото, да ги понахакат из затворите, да видят...

Другото, което се надявам силно да не стане, е много хора да се откажат да даряват като цяло, защото аз съм помагал и участвал в различни инициативи преди, които не биха били възможни без подкрепата на масата хора.

И друг въпрос, който ми се иска да ви задам. Кой от вас живее в чужбина и къде? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Одеве ме обвиняваш в лични нападки при положение, че ти също боравиш с тях, сега пък непознат човек не можело да ти развали настроението. За мен си излишен и само разваляш атмосферата, не желая да ме занимаваш повече.

Не ме интересуват желанията ти. Много като знаеш, ще получаваш отговор винаги. Много ти здраве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В седмицата на латино Грами сме. Рики е мега готин снощи на репетициите на Латино Грами, направо се е подмладил и на руси кичури. Казва, че баща му и семейството му са добре:

ensayos 2.jpg

ensayos.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, RumyanaFen каза:

@meleto  Защо когато постнем линк от фейсбук или инстаграм не излиза директно със снимката или видеото както беше преди?

Нищо не е променяно. Когато имам време ще видя. Мерси за сигнала.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , zai4eto82 каза:

Парис Джаксън- дъщярята на Майкъл колко е хубава.

Сега й слушам дебютния й албум, който излезе в петък. 

125763645_210578520433767_5782781958501343793_n.jpg

Как си мило иначе ???? Бачкаш ли яко ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес са давали Мария Бакалова- момичето от Бургас, което вече и завладя Холивуд и лично я познавам. Евала за напредъка:

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/koja-e-marija-bakalova-i-kak-specheli-rolja-v-borat.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Венелин Петков  е овършвал всичките жени в btv- и Гена Трайкова, и Поли Гергушева и сега ще има дете от Николета Маданска, на която е шеф и все с красиви жени ходи. То красив мъж, лепят му се на Венелин Петков. И на е 48 години и все така готин днес в btv новините правят 20 години. Все така готин си е. Винаги съм го харесвала още като постъпи в btv- новините ги гледах заради него. А сега вече е и директор на новините и спорта:

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/venelin-petkov-svobodata-na-slovoto-e-funkcija-na-medijnata-sobstvenost.html

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Тоя Венелин Петков  е овършвал всичките жени в btv- и Гена Трайкова, и Поли Гергушева и сега ще има дете от Николета Маданска, на която е шеф и все с красиви жени ходи. То красив мъж, лепят му се на Венелин Петков. И на е 48 години и все така готин днес в btv новините правят 20 години. Все така готин си е. Винаги съм го харесвала още като постъпи в btv- новините ги гледах заради него. А сега вече е и директор на новините и спорта:

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/venelin-petkov-svobodata-na-slovoto-e-funkcija-na-medijnata-sobstvenost.html

 

 

Но е пропуснал гранд дамата Таня Узунова! Какво чака?!?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...