Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 1 час, zai4eto82 каза:

На моя Ники малко по-малко му се връща вкуса ми каза днес. 

И като се прибирах сега и във входа правят задната врата и работници имаше и чакам асансьора и слиза едно младо момче отгоре по стълбите и ми вика здрасти, а пък аз не го познавам хич, че и готин беше. И казах на Ники,аз тогава говорих по телефона и вика какъв е тоя само се заглеждаш по други, прибирай се. И аз му викам какво да направя момчето ме видя и ме поздравява.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

На моя Ники малко по-малко му се връща вкуса ми каза днес. 

И като се прибирах сега и във входа правят задната врата и работници имаше и чакам асансьора и слиза едно младо момче отгоре по стълбите и ми вика здрасти, а пък аз не го познавам хич, че и готин беше. И казах на Ники,аз тогава говорих по телефона и вика какъв е тоя само се заглеждаш по други, прибирай се. И аз му викам какво да направя момчето ме видя и ме поздравява.

Той няма проблем да стои при жена си, а ти не можеш да поздравяваш разни мъже. Обичам логиката във вашите отношения.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен касиерката в супера ми каза "Здрасти", средно готина беше. Последвалото студено "Искате ли торбичка?" обаче ме накара да се съмнявам в бъдещето на нашите отношения. Не съм казал на мойта, за да не ревнува.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

@чушка. сега изглеждаш идеално. Не качвай повече, не че ми е работа, но все пак не искам да станеш ужасен като мутираш в мускули. Сега си топ пиче, всичко е пропорционално. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

@чушка. сега изглеждаш идеално. Не качвай повече, не че ми е работа, но все пак не искам да станеш ужасен като мутираш в мускули. Сега си топ пиче, всичко е пропорционално. 

Не се мазни! Не е гей. Опасен си ей! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Не се мазни! Не е гей. Опасен си ей! 

Аз си имам приятел мило, а и това, че не е гей е само + :D 

Иначе днес се занимавах с двама с телк. Не стига, че са хахавели, ми се намерили някак във фирма с 1000 човека, па се й залюбили. Както може да се сетите сега гърнетата се разпърдели, и женското подало оплакване. И сутринта комисията по дискриминация ме чакаше. Не само това, но квото е станало, станало нали. Сега тя има маниакален страх от мъжко присъствие до нея. Господи, защо са ги наели. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

@чушка. сега изглеждаш идеално. Не качвай повече, не че ми е работа, но все пак не искам да станеш ужасен като мутираш в мускули. Сега си топ пиче, всичко е пропорционално. 

Хм, мило аз не знам ти кой си, а ти знаеш за мен. Наистина Рамания си е един змиярник. Сссссссссс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, чушка. каза:

Хм, мило аз не знам ти кой си, а ти знаеш за мен. Наистина Рамания си е един змиярник. Сссссссссс.

Това е Мара Шулевна! Почетна гражданка на Рамания. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да му мислят хората, които са били на борсата и са прекъснали, защото са започнали работа, И сега отново остават без работа и не мгоат да отидат на борсата и държавата какво прави за тях- нищо. 

А колко стока ще замине и пак хора ще се уволняват това нашите управляващи мислят ли го изобщо. Не всяко заведение работи с доставка по домовете. За пореден път поредните безумни мерки. 
Аз имам късмет,че оставам на работа ,но това е отново разделение и незачитане на хората и иначе загрижени за животите на хората. Пълни лъжи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Да му мислят хората, които са били на борсата и са прекъснали, защото са започнали работа, И сега отново остават без работа и не мгоат да отидат на борсата и държавата какво прави за тях- нищо. 

А колко стока ще замине и пак хора ще се уволняват това нашите управляващи мислят ли го изобщо. Не всяко заведение работи с доставка по домовете. За пореден път поредните безумни мерки. 
Аз имам късмет,че оставам на работа ,но това е отново разделение и незачитане на хората и иначе загрижени за животите на хората. Пълни лъжи. 

И тия дето са лапали на черно. Е бармана се изнася отсреща. Нема вече 5 бона на черно от бакшиши. И таа, гаджето му сервитьорката. И таа зимала 3 бона от PMли квото е там. Ма кви са тия пари за тия работи бе, тва да си барман и сервитьорка значи да си дъно, там подмятал 1 чаша и бакшиш на черно.

Продаде й бмв то. Повече от 400 лева на месец за такива работи НЕ, КАЗАХ! И сега в гарсониера у Люлин, и те в Симеоново ми дошли да живеят. И помощ тере от държавата, ма като капа на черно хиляди левове ни рева. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

И тия дето са лапали на черно. Е бармана се изнася отсреща. Нема вече 5 бона на черно от бакшиши. И таа, гаджето му сервитьорката. И таа зимала 3 бона от PMли квото е там. Ма кви са тия пари за тия работи бе, тва да си барман и сервитьорка значи да си дъно, там подмятал 1 чаша и бакшиш на черно.

Продаде й бмв то. Повече от 400 лева на месец за такива работи НЕ, КАЗАХ! И сега в гарсониера у Люлин, и те в Симеоново ми дошли да живеят. И помощ тере от държавата, ма като капа на черно хиляди левове ни рева. 

Ох, не се обиждай, но никога не бих живял в Симеоново, освен на вилната зона над Ринг мол, където съм бил, но не се брои, защото беше затворен комплекс.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, чушка. каза:

Ох, не се обиждай, но никога не бих живял в Симеоново, освен на вилната зона над Ринг мол, където съм бил, но не се брои, защото беше затворен комплекс.

Няма за какво, сега е въпрос на вкус. Идеята беше, че той продаваше дрога на черно и зимаше %. Сега тва го нема и е gg. А протестират активно човек. Искат държавата да им помагала, 4 години не е спестил почти нищо, въпреки че е бачкал на черно. Живееше като крал, сега протестира срещу затварянето, лекарите, мерките...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма за какво, сега е въпрос на вкус. Идеята беше, че той продаваше дрога на черно и зимаше %. Сега тва го нема и е gg. А протестират активно човек. Искат държавата да им помагала, 4 години не е спестил почти нищо, въпреки че е бачкал на черно. Живееше като крал, сега протестира срещу затварянето, лекарите, мерките...

Аз отдавна съм спрял да съдя хората. Не е правилно това, което прави със сигурност, но това е навсякъде по клубовете. Имат си хора, които си продават нартокитици (техни) и не допускат други, освен тях. Ако случайно се навъди някой, го разкарват или в най-лошия случай бият. 

Това със заведенията е тъмна материя, въртят се схеми, които на човек не би му дошъл на ума, но когато човек изкарва пари, без значение по какъв начин, трябва да има и акъл, а не да мисли само за деня, както правят почти всички.

И те така.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, чушка. каза:

Аз отдавна съм спрял да съдя хората. Не е правилно това, което прави със сигурност, но това е навсякъде по клубовете. Имат си хора, които си продават нартокитици (техни) и не допускат други, освен тях. Ако случайно се навъди някой, го разкарват или в най-лошия случай бият. 

Това със заведенията е тъмна материя, въртят се схеми, които на човек не би му дошъл на ума, но когато човек изкарва пари, без значение по какъв начин, трябва да има и акъл, а не да мисли само за деня, както правят почти всички.

И те така.

Аз не мога да съм като теб, ще ми се да имам твоето търпение и балансираност. Аз си съдя хората и си злобея като се насерат, а още по злобея като ми серат на мен в устата :D 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради свръхдозата, Деми Ловато получила инфаркт, 3 инсулта и някои нейни органи са увредени. Звездата ще разкаже повече за сексуалния тормоз в документалния филм "Dancing with the Devil", който излиза в YouTube на 23 март.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.03.2021 г. от 16:55, WindWalkerMonk каза:

Аз си имам приятел мило, а и това, че не е гей е само + :D 

Иначе днес се занимавах с двама с телк. Не стига, че са хахавели, ми се намерили някак във фирма с 1000 човека, па се й залюбили. Както може да се сетите сега гърнетата се разпърдели, и женското подало оплакване. И сутринта комисията по дискриминация ме чакаше. Не само това, но квото е станало, станало нали. Сега тя има маниакален страх от мъжко присъствие до нея. Господи, защо са ги наели. 

Сега хората с увреждания ли са ти на мушка? Колко по-ниско можеш да паднеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Сега хората с увреждания ли са ти на мушка? Колко по-ниско можеш да паднеш?

Ти не си нормален. Ходи работи с тях да видиш за какво става въпрос. Единият отказва да работи, имам поне 30 лидера, които НЕ го искат. Да го пратя у вас ? Той просто отказва да работи ? Като нямаш акъл и какъвто и да е опит не се обаждай. 

И понеже не мога да го уволня, сега го пратих на тест отделите. Какво стана обаче, лидера там му крещи из целия коридор и направо ще го набие. Та днес ще имам разговор и с него. Няма вече къде да го пратя. Момичето поне работа върши и няма особени проблеми. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...