Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Аз утре сАм при Ники готвача в Инканто. Ще му кажа, че нашата богиня вече го е заменила, няма пиле вече, има Коце. Тути не се занимава с готвачи и разни бачкатори. !!!

Да ти имам проблемите. Затварят държавата, тя за какво си мисли. Инканто отдавна не е това, което беше. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , RumyanaFen каза:

https://woman.bg/novini/dobre---shte-ni-zatvoryat-a-kakvo-shte-se-yade.70423.html

Обмислят да ни затварят чак до края на март!

Кофти, но вече сме свикнали и с това..... поне аз и близките ми... има и такива които много ги е яд. Честно казано за последно бях на заведение преди около 2 седмици и сега ми е малко кофти, но трябва да се спазват правилата. 

  • Like 2
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Кофти, но вече сме свикнали и с това..... поне аз и близките ми... има и такива които много ги е яд. Честно казано за последно бях на заведение преди около 2 седмици и сега ми е малко кофти, но трябва да се спазват правилата. 

Честно казано и да ни затворят все ми е тая. Нито ходя на дискотеки нито на ресторанти, механи и тн.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Честно казано и да ни затворят все ми е тая. Нито ходя на дискотеки нито на ресторанти, механи и тн.

И аз не ходя често напоследък, така се получи. Имах някакви планове за тези дни, но ще видим... до петък има време. То по механи и аз не съм стъпвал от години, с нашите по-скоро съм бил на такива места. Предимно кафета, барчета или подобни. Забелязвам обаче колко е опустяло всичко.... има и доста хора, които забелязвам , че не се пазят, не стоят на разстояние от теб... абе хич не им пука.... обаче ние си се пазим вкъщи например. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

Да ти имам проблемите. Затварят държавата, тя за какво си мисли. Инканто отдавна не е това, което беше. 

Ето точно за такива КАТО ТЕБ ни затварят! Няма какво да добава, ти си знаеш!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ви е лесно на вас. Поставете се на мястото на персонала поне един път и помислете за хората, които работят в тези заведения. Аман от глупости само. Здравният министър е пълен простак- той взема заплата 5- цифрена, че и повече. Какво му пука за хората, ако останат без пари и доходи. Който иска да си седи затврен до живот, ако иска да се обеси. Аз искам да живея и да работя!!!!!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Много ви е лесно на вас. Поставете се на мястото на персонала поне един път и помислете за хората, които работят в тези заведения. Аман от глупости само. Здравният министър е пълен простак- той взема заплата 5- цифрена, че и повече. Какво му пука за хората, ако останат без пари и доходи. Който иска да си седи затврен до живот, ако иска да се обеси. Аз искам да живея и да работя!!!!!

Не, определено на никого не му е лесно в случая, защото това не се отнася само за заведенията. А виж и нехранителни магазини и вериги... и не само! Разбирам те, че си ядосана и от това зависи работата и доходите ти. Напълно нормално е! Но това пък, което го казваш, който иска да се обеси.... доста грубо прозвуча. Много е крайно. Нали трябва да се спазват и някакви правила? Никой не ти защитава здравния министър, но и не мисля, че това е добре, по начинът по който се изрази. Разбира се, че трябва да се намери решение и за хората, които се занимавате с това и сте персонал в заведение, не ви е лесно.... но все пак един човек не може да вземе решение, а и всеки има различно мнение по въпроса. Аз, например съм против с тези "коридори" или така нареченото време за пазаруване, защото всеки разполага с различно такова и не само, адски неудобно е. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Пълен кретен е здравния ни министър. 

Мхм, за да може да си вееш палавата грива, дай да измре още народ, нали, че досега са малко починалите от тоя вирус. Друга песен ша запееш, ако някой твой близък се разболее, или недайсибоже, почине. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ще обявят номинациите за Грами. Дали Рики ще бъде и тук номиниран. Предпоследния му албум през 2016 взе Грами тогава, загуби за Латино Грами. Сега новият му албум спечели преди дни Латино Грами, дано и днес го номинират. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Кристиян Кирилов харесва Рики Мартин и като малък се правил на него. Има вкус.

Ми нормално все пак и той се ч..л за пари с мъже в чужбина

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Свалям си всички Дисни филмчета по-интересните и то с перфектно качество. Дисни филмчетата съществуват от 1934 година. Аз не съм била родена.

От замунда ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ги обожавам филмчетата на Дисни. Красавицата и звяра ми е любимото. Мога да го гледам непрекъснато, без да ми омръзне. Най-любимото ми нещо, няма ужаси, няма комедии, това ми е най! ❤️ Жестоко е! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, RumyanaFen каза:

Има един сайт за гледане на филми онлайн.

https://filmisub.com/

Аз от тука гледам!

Аз обичам да си ги гледам като хората филмите с перфектно качество, а не онлайн. Онлайн филми гледам, ако ги няма другаде качени. 

 

Лейди и скитника как са го развалили Дисни в игралната му версия през 2019.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

Аз обичам да си ги гледам като хората филмите с перфектно качество, а не онлайн. Онлайн филми гледам, ако ги няма другаде качени. 

 

Лейди и скитника как са го развалили Дисни в игралната му версия през 2019.

Аз предпочитам анимациите, повече ми харесват, а и това е любимия ми жанр и до днес. Гледах и филмчетата, но това са неща от детството ми, които ценя. Специално Красавицата и звяра я имам на видео-касети в хиляди варианти, но от Дисни по-добър няма! Всъщност на Дисни може би имам всички видео-касети и в първоначалните варианти със смешния дублаж, до този с озвучаването на български. До 2003-2004 почти всеки ден си купувах видео-касети. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите анимации бяха топ спомням си когато бях малък си пусках картон нетлорк да гледам Том и Джери, Скуби Ду класика, Сегашните анимации за нищо не стават!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, RumyanaFen каза:

Старите анимации бяха топ спомням си когато бях малък си пусках картон нетлорк да гледам Том и Джери, Скуби Ду класика, Сегашните анимации за нищо не стават!

Абсолютно вярно! Не знам дали си спомняш, но на времето тази програма, филмчетата бяха на английски, докато сега например са преведени и ако не се лъжа е денонощна. Преди някъде до 22 мисля, че ги даваха. Аз пък като малък си навивах часовникът всяка събота и неделя още в 7 да гледам детски. Вкъщи полудяваха от мен. А сега дай ми да спя до късно, до обяд направо! :D Спомням си, че и от понеделник до петък по БТВ имаше детски всяка сутрин. Даже съм си взимал болнични от личната лекарка като малък за по седмица-две, бяхме приятели..... :D Вкъщи само това правех. От сутрин до вечер, детски. :D Бяха наистина много добри. Имахме хубаво детство. Нито са ме интересували компютри, нито повечето неща които ги има сега. Имах всякакви играчки, които всъщност още пазя и през свободното време много сме си играли пред блока с моите връстници, на гоненица, народна топка и каквото се сетиш. Сега, когато изляза забелязвам колко е пусто и почти деца няма..... Нещата са много по-различни, от тогава до сега. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, току-що Рики получи номинация и за Американските Грами за най-добър латино поп албум. Сега обявяват на стрийм във фейса на Грами, а той през 2016 за миналия си албум го взе Грамито.

РИКИ ПОЛУЧИ НОМИНАЦИЯ ЗА ГРАМИ ЗА НАЙ-ДОБЪР ЛАТИНО ПОП АЛБУМ-24.11.2020.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , zai4eto82 каза:

Много ви е лесно на вас. Поставете се на мястото на персонала поне един път и помислете за хората, които работят в тези заведения. Аман от глупости само. Здравният министър е пълен простак- той взема заплата 5- цифрена, че и повече. Какво му пука за хората, ако останат без пари и доходи. Който иска да си седи затврен до живот, ако иска да се обеси. Аз искам да живея и да работя!!!!!

Драга, здравната ни система е в тотален колапс! Иди в някоя болница и ще видиш какво е - коридорите се пръскат от пациенти (не с ковид) и няма кой да ги прегледа, защото спецчиалистите са заразени с ковид! Легла също няма. Държавата ни е на първите места по брой загинали на 1 млн, ти тука ревеш, че един месец няма да работиш... безочие!

И да, здравният министър защо да не взима голяма заплата, като е учил години наред и се е доказал, за да може да се издигне до позицията здравен министър. Сигурно някой таксиметров шофьор, келнер или камериер разбира повече от работата му, нали...

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...