Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 2 минути, pechenko каза:

Давай, направи го да видим ;)

Хайде, чакам те и чакам с нетърпение псувните

Точно тук бъркаш! За разлика от теб аз общувам с повечето активни и вече неактивни потребители и извън форума и познай какво? Изненада! Не мислят като теб, имат ми доверие и знаят какъв човек съм и определено не е това, което ти описваш!

Аз мога да покажа всичко без скрито покрито, но когато истината излезне ти какво ще направиш? Интересно ми е на теб кой ще ти има доверие, след като лъжеш пред всички тук? След като разберат за лъжата ти и опита да отървеш кожата и лъжите, които каза срещу мен?!? 

Глупости, лъжи и измишльотини. Мога да заснема чата ни, както можеш и ти и да покажеш какво всъщност има там. Но не чата ни е проблемът ти, а факта че аз съм модератор, а ти от дълги години не си и се опитваш безуспешно. Завиждаш ми. За неактивните от 2015та година профили не ми пука какво мислят за мен :)

поздраФче и повече няма да отговарям на евтините ти провокации. 

  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

@pechenko скрих поста ми с песента на Ажда Пеккан, който толкова те засяга. Дано сега спреш да ме очерняваш или не постът ми е проблемът а лично и само аз!

Край на дискусията ми с теб, сега ако искаш разправяй се сам със себе си, грам не ми пука. 

  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Глупости, лъжи и измишльотини. Мога да заснема чата ни, както можеш и ти и да покажеш какво всъщност има там. Но не чата ни е проблемът ти, а факта че аз съм модератор, а ти от дълги години не си и се опитваш безуспешно. Завиждаш ми. За неактивните от 2015та година профили не ми пука какво мислят за мен :)

поздраФче и повече няма да отговарям на евтините ти провокации. 

Ми давай, действай, заснемай, прави фейк чатове... какво само ми казваш "Мога, мога". Направи го!

Аз съм показал пред всички какво има в чата и какво добави днес и след това го премахна и в момента отричат това, което написа и ме наричаш лъжец и че съм подправил чата. Снимай си чата, аз съм снимал моя и пращаме на мелето или тук и той ще прецени всичко.

Проблема идва, че ти местиш коментари, които нарушават правилата, местиш и коментари, които са по темата поп фолк и пишеш "Да не се повтаря". На другия ден цяла вечер Таня оспами скандалите с ДЖ ДАМЯН, а той си има тема и ти никакви мерки не вземаш. На следващия ден публикуваш турска песен с текст "поздраФче", което е нарушение на правилата, а преди един ден си преместил коментари, които нарушават правилата и в същия момент ти нарушават правилата. Аз пускам рапорт и ти си видял рапорта и почваш да ми пращаш скрийншот, че си го видял и почваш да ме обиждаш... и пак никакви мерки не вземаш да си махнеш коментара, които нарушава правилата. Както местиха коментари с гръцки песни, сръбски, поп и т.н така и ти ще си преместиш коментара! Ти не си нищо повече от останалите още повече да нарушаваш правилата и да ми се присмиваш в очите и да ме псуваш. Какъв пример като модератор ще дадеш? С тъпите смешки в "Мемендреа" ли? И спри да  носиш от 10 кладенеца вода... първо казваше, че снимките са фотошопирани, което е пълна лъжа и като модератор не ти дава чест да лъжеш пред всички, след това засягаш темата, че ти си модератор, а аз не?!? Ти сериозно ли? Твоето е евтини провокации и знаеш ли защо? Защото виждаш, че се изложи и най-долно и най-нагло лъжеш пред всички и ме обвиняваш в лъжа за нещо,което реално си писал и си премахнал след това.

Нагази в кълта и се оплете в лъжи... да знаеш, че няма да изкараш далеч.

Може да не ме харесвате, но няма да си позволя да лъжа за нещо толкова сериозно! Още по-малко да правя фалшиви чатове... за разлика от теб, АЗ НЕ СЪМ ЛЪЖЕЦ и времето ще покаже!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

@pechenko скрих поста ми с песента на Ажда Пеккан, който толкова те засяга. Дано сега спреш да ме очерняваш или не постът ми е проблемът а лично и само аз!

Край на дискусията ми с теб, сега ако искаш разправяй се сам със себе си, грам не ми пука. 

Защо чак след два дни и врява до небесата се сети да си скриеш коментара и то все едно с насила го правиш?

Защо правиш номерата на Фаст и очакваш да ти се размине?

Ти кое не разбра, че коментара ти нарушава правилата, а ти си модератор, който до преди няколко дни мести коментари, които нарушават правилата на въпросната тема. Кое не разбираш?

Защо не си скри коментара, след като пуснах рапорта като човек? Не, ти не го скри, а започна да ме обиждаш и пращаш снимки на рапорта...

Това нормално действие на модератор ли е?

Пич, аз не те очерням! Аз пускам снимки на това, което ти си ми писал! Ти сам се очерняш, защото действията ти не са адекватни! Действия недостойни за модератор! Да не говорим за лъжите, които избълва... бил съм си измислил последните обиди дето ми писа и премахна? Ти сам се закопа и не търси вината в мен, ти сам се очерни и сам се закопа. Ще си носиш последствията!

  • Wow 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко интересна драма. Ако втория скрийншот он инстаграм чата е фалшив, а първия не е, тогава защо изобщо първия скрийншот съществува? Смисъл ... защо изобщо е почнат някакъв чат на тема докладване?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

Паола Рей и Хуан Алфонсо Батиста в момента в съвместен лайв чат в инстаграм.

Все едно ти и твой познат сте в лайв чат в инстанграм. ХИЧ не ме е*е 😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Четеш, драма, врява, скандал, обиди, омраза, клетви, конспирации, ВОЙНА и докато скролваш да проследиш цялата напечена дискусия, meanwhile измежду постовете... 

5EF635AF-B957-490C-B430-1E2C62250154.jpeg

Това не е оплакване, а напротив! Кралица! 

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Olay каза:

Колко интересна драма. Ако втория скрийншот он инстаграм чата е фалшив, а първия не е, тогава защо изобщо първия скрийншот съществува? Смисъл ... защо изобщо е почнат някакъв чат на тема докладване?

Мисля, че говореше за този "Великденскиподарък", че е фалшив...

Въпросният човек ми писа това за жената и децата и след няма и минута го махна, но аз не съм тъп и веднага снимах какво е писал и след това как го е махнал, но човека твърди, че съм фотошопирал всичко ( нали е премахнал съобщението ) и ме обвинява в лъжа и че искам да го очерня...

1. Той достатъчно е затънал с първия скрийншот и знаеш много добре това.

2.Пише ми обидите и ги премахва веднага, защото се усеша, че ще кача и ще разберат какъв човек е да кълне мен, жена ми и децата ми.

3.Потвърди, че първите са верни, но отрича за клетвите, които написа и се опитва да ме изкара мен лъжец, измамник, защото едва ли не му завиждам  за дето е модератор и се опитвам да го очерня. Само говори лъжи и се опитва да се прави на жертва.

Аз имам доказателства, които са истински и нямат никакъв фотошоп ( мога да го докажа )

Той няма нищо освен лъжи, измислици и опити да отърве кожата.

Като цяло вторият скрийншот с клетвите нищо не може да му направи на правата, а вторият показва какъв човек е и опитите му да ме изкарва лъжец са супер смешни и жалки. Опитва се да си прикрие истинското лице, но неуспешно.

Колкото до чата..

Бях пуснал рапорт и той ми пише как се вижда на скрийншота Ей, скрита лимонке и ми праща рапорта. и т.н знаете историята.

Аз не съм му отговарял изобщо или започвал някаква дискусия с него. Не знам защо изобщо ми писа... но е попаднал на грешния човек.

Пак се олях с километричен пост :D

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

При всички обстоятелства, Криминал е нарушил правилата като е постнал турската песен в поп фолк скандалите... Считам, че това не е нарушение, заради което да свалям права, още повече, че няколко месеца по-рано аз също по подобен начин наруших правилата. Понякога просто се случва. Причината, поради която репортът седеше е, защото Криминал искаше някой друг модератор да го обработи, заради възможен конфликт.

Разбира се, в случая смятам, че @pechenko има право да се възмущава. Но пак казвам - чатовете в Инстаграм нямат стойност във форума. Хубаво е, че този път поне няма имена и лица. Личните ви отношения не са моя работа.

Аз казах на модераторите да се вземат в ръце още при предните драми. Който е разбрал намека, разбрал. 

Изборите за модератори ще се проведат след около 2 седмици, а там ще си проличи кой как се е справил в последната половин година. Всъщност, замислям се, какво ли щеше да бъде ако мандатите бяха едногодишни :D 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

При всички обстоятелства, Криминал е нарушил правилата като е постнал турската песен в поп фолк скандалите... Считам, че това не е нарушение, заради което да свалям права, още повече, че няколко месеца по-рано аз също по подобен начин наруших правилата. Понякога просто се случва. Причината, поради която репортът седеше е, защото Криминал искаше някой друг модератор да го обработи, заради възможен конфликт.

Разбира се, в случая смятам, че @pechenko има право да се възмущава. Но пак казвам - чатовете в Инстаграм нямат стойност във форума. Хубаво е, че този път поне няма имена и лица. Личните ви отношения не са моя работа.

Аз казах на модераторите да се вземат в ръце още при предните драми. Който е разбрал намека, разбрал. 

Изборите за модератори ще се проведат след около 2 седмици, а там ще си проличи кой как се е справил в последната половин година. Всъщност, замислям се, какво ли щеше да бъде ако мандатите бяха едногодишни :D 

 

Цял ден се чудихте как да му се размине и измислихте супер елементарна причина

Защо друг модератор да го обработва? След като сам вижда, че е нарушил правилото е редно да си махне коментара или да го премести? Нали? Защо трябва да чака колегите му, след като той е нарушил правилото и е знаел, че коментара му не е там. И не знам какъв конфликт може да има след като си скрие коментара... Да не е без ръце? Някой ще му се скара, че е скрил собствения коментар, който очевидно нарушава правилата? Фаст дори си ги редактира, а той чака някой друг да се заеме?! Логика - нулева.

Причината това нещо да има толкова гласност е бездействието на модератора. 

Силно се надявах да има някакво действие този път, но явно няма да има.

Разбира се знам, че виждаш, че модератор Рибатрон2 какви ги върши и просто нямаш топки да тропнеш на масата и да кажеш сгреши и ще си понесеш наказанието.

Разбира се модератора е нарушил съзнателно правилото и още по съзнателно ми се подиграва в инстаграм като ми праща, че е видял всичко и няма да направи нищо.

Направи номера на Фаст като стана напечено и усети, че ще изгори и си скри коментара, а нали чакаше някой друг от модераторите да го направи ( заради възможен конфликт ) да, ама трънки.  Защо не го скри още в началото като е видял рапорта? Не е чакал никого! Кого лъжете? Кого се опитвате да заблудите? Смешно е да ми хвърляте прах в очите с някви смешни обяснения, че е чакал друг заради възможен конфликт, но имаше време да ми пише обиди и след това да ги маха и да ме нарича лъжец? Нямаше време да пита колегите си какво да направи? Отне почти ден и нещо..

Скъпи потребители, няма смисъл да се хабите в писане на романи и оплаквания към модератори! Файда никаква! Пример за това могат да бъдат Фаст и Рибатрон2.

Ето това ще плаши бъдещите потребители, а не другите глупости.

Могат да те банват за "Марш в Сърбия" и другите ( не ги помня вече ), но когато висшите модераторски чиновници бездействат и нарушават правилата = НИЩО!

Рибатрон2 тепърва ще копае дъното. Клетвите и обидите към мен и моето семейство са само началото.

 

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...