Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Arwity каза:

Аз се надявах да е някаква временна криза и да се върне другия сезон, ама явно йок. И при него наистина си имаше най-голямо развитие. От плейбойчето и гадняра, до къде стигна. Жалко. Като излезе ще видим.

А с тоя другия сериал за пожарната, какво взеха да ги смесват. Така и не разбрах какво стана с тея от бара, то продължението било в другия сериал. Днес пък като гледах Джаксън и оная се карали, пак в другия сериал, а се сдобряват в Анатомията. Мармалад.

Аз дори не знаех, че има друг сериал, с който са свързани.. Тоя сезон наистина е много зле, а държаха нивото толкова много години...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Аз дори не знаех, че има друг сериал, с който са свързани.. Тоя сезон наистина е много зле, а държаха нивото толкова много години...

Еееее... как да не знаеш. Мъжа на Бейли, даже го забравих как се казва. Дето беше анестезиолог, ама реши да става хирург и при пожара в болницата му светна лампичката, че роден за пожарникар и направиха другия сериал с него. Тази новата на Джаксън и тя от там. Заглеждала съм го чат-пат по тв, като са го давали, ама не ме грабна. Обаче много ме изкефи 9-1-1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Arwity каза:

Еееее... как да не знаеш. Мъжа на Бейли, даже го забравих как се казва. Дето беше анестезиолог, ама реши да става хирург и при пожара в болницата му светна лампичката, че роден за пожарникар и направиха другия сериал с него. Тази новата на Джаксън и тя от там. Заглеждала съм го чат-пат по тв, като са го давали, ама не ме грабна. Обаче много ме изкефи 9-1-1.

О, изобщо не знаех, че имало спин-офф за мъжа на Бейли и другите пожарникари.. ще му хвърля едно око. Иначе за сезона - много грешно развитие, аборта на Бейли, това, че бебето може да е от Оуен, разделят Мередит и Делука, че навсичкото отгоре и луд го извадиха. Сега и Алекс... абе думи нямам.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно е, че от Виня Дел Мар не са качили тази година концертите в канала си както винаги са правили досега, а хората ги търсят. Добре, че има хора, които са ги записали и качили. 

В момента се сваля концерта на Рики от Виня Дел Мар от 23 февруари 2020 в HD- 8 ГБ е концерта. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какъв риск е бил подложен фестивала Виня Дел Мар, че и Рики е бил застрашен заради протестите в Чили. Заради протестиращите на 23 февруари, когато започна фестивала е бил отменено откриването на Червения килим за фестивала. В първия ден на откриването на фестивала докато Рики е пеел отвън пред вхида е имало протестиращи с камъни в ръце, пръчки. Слава Богу, полицията е блокирала входа на парка. Полицаите са използвали хеликоптер и балон с камери за наблюдение и са откарали протестиращите с водно оръдие и съзлзотворен газ. Вандали и престъпници се опитвали да нанесат щети само на четири пресечки от входа на фестивала.Протестиращите след като не са успяли да влязат на фестивала са нападнали магазините наблизо и iисторическия хотел O'Higgins и принудиха организаторите на фестивала да отменят частта от състезанието за вечерта, тъй като някои от състезателите бяха отседнали там. Имало и сълзотворен гази и гостите на хотела се принудили да напуснат. Протестиращите са изгорили най-малко седем превозни средства. Мъже с качулки хвърляли камъни и разбили огромните прозорци в предната част на сградата, хвърляли Молотов бомби и сълзотворен газ от полицията във фоайето и изгорили най-малко седем превозни средства.
Инцидентът предизвика паника сред пътниците, персонала на хотела и някои прес-екипи, покриващи фестивала, които бяха евакуирани от газов дим. Някъде бях чела, че протестиращите са счупили и прозорец от камион на Рики като е пристигал.
 
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики на Виня дел Мар: Бъди свободен, бъди себе си. С музиката аз празнувам живота.

 

Утре турнето на Рики- Movimiento продължава в Уругвай:

 

2020RMAntelArena1600x540-UY2-3-3e77f10285.jpg

89195122_1519468001541457_8838058250009051136_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина реклама с Рики за oсвещаваща напитка в Колумбия

Acqua Postobón“, леко газифицирана, освежаваща напитка, която е нула калории и е подсладена със стевия, също не съдържа добавена захар. Той достига до пазара с презентации от 500 милилитра и литър и половина. За крайбрежието на Карибите той също ще бъде във версията от 250 милилитра. Освен това се предлага в два вкуса: червени плодове и зелени плодове. У нас естествено няма да я има. 2 години са я разработвали тази напитка

И за първи път Рики снима реклама в Колумбия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път ще имаме пролетен албум от Рики, тъй като ще излезе през април. Последният му албум беше зимен на 9 февруари 2015. След 5 години дълго чакане, най-накрая нов албум. Новият албум Movimiento излиза приз април и ще съдържа 12 песни. На 27 март излиза баладата му със Себастиян Ятра. Очаква се идните седмици Рики да съобщи дата на излизане на албума, списък с песните и да представи обложката на албума. Ще бъде интересно през следващите седмици. Рики се завръща в новото десетилетие с дългочакан нов албум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Очевидно имах в предвид потребители с ниска активност..
Стига си търсил изкуствени проблеми.

Хич не е очевидно. Като не можеш да си мериш приказките, си носи последствията.

И разбира се, нищо че го цитираш, ми изтри коментара. Що ли не съм изненадан?

Аре да направим както @meleto препоръча последния път -  след като не съм бил гласувал за теб, и съм нямал право да ти държа сметка какво, как и защо модерираш, просто да не ме модерираш. Има още цифра модератори за тая работа. 

Стискаме ли си ръцете? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Хич не е очевидно. Като не можеш да си мериш приказките, си носи последствията.

И разбира се, нищо че го цитираш, ми изтри коментара. Що ли не съм изненадан?

Аре да направим както @meleto препоръча последния път -  след като не съм бил гласувал за теб, и съм нямал право да ти държа сметка какво, как и защо модерираш, просто да не ме модерираш. Има още цифра модератори за тая работа. 

Стискаме ли си ръцете? 

 

 

Аз ти го скрих, не Фаст, защото е срещу правилата. Ако искаш, мрънкай в тази тема, докато спазваш правилата, защото Поп фолк скандали не е правилната тема за това. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pechenko каза:

То и ти не си за Български форум, но си тук?

#маршусърбия

Кротни се. Нали ми каза в инстаграм на лс, че няма да ме споменаваш първи и ще чакаш аз да те спомена? Споменах ли те? Не.

  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Аз ти го скрих, не Фаст, защото е срещу правилата. Ако искаш, мрънкай в тази тема, докато спазваш правилата, защото Поп фолк скандали не е правилната тема за това. 

То не е по правилата и да се обсъждат Капките с Скандалите , но понеже са админа и форумния фюрер гледам нещо не ти пречи. Както гледам и не ти пречи един от колегите ти да обижда форумците на нередовни, но гледам никой не се трогва от фактите и явно ще си остане така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Милички, ад-блокър говори ли ви нещо? Айде, понеже е 3-ти март, рекламо-блокирач да го наречем. Инсталирайте си и край на лука, гъбичките и глистите!

Недей така, че съвсем ша пресъхнат и бездруго най-вероятно мижавите постъпления и шефчето ша лопне кепенците на форумо. Ама ако въпросния продължава да не взима отношение по качеството на тия реклами, може и да си сложа. 

В тоя ред на мисли препоръчай ми такъв за хром, за предпочитане с опция за определени сайтове, ако не е стандартед фийчър. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Крайното при Фики бе, че се получи апроприация. Пародия с женските извивки и движения. Това не е правилно, и трябва да се избягва от мъжете, на които им се падат женски образи, с риск имитацията им да не се получи на 100%. Можеха да наблегнат на гримът и изпълнението, но нали циркът е по-важен, и както винаги победи.

Продължаваш да показваш невежество само и само щото изпълнител, който не понасяш, изкарва повече позитиви от предаване, за което явно и идея си нямаш какво и защо се случва в него, спрямо любимката ти Пепа Изпадналата. 

После аз съм бил хейтъра. 

@meleto тъй като останалите модератори явно отказват да вземат отношение по казуса, ти как ще коментираш факта, че четирибуквения диктатор определя потребители с обидното "нередовни"? Както и че наказания са се раздавали за употреба на много по-леко обидни определения? 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Продължаваш да показваш невежество само и само щото изпълнител, който не понасяш, изкарва повече позитиви от предаване, за което явно и идея си нямаш какво и защо се случва в него, спрямо любимката ти Пепа Изпадналата. 

После аз съм бил хейтъра. 

@meleto тъй като останалите модератори явно отказват да вземат отношение по казуса, ти как ще коментираш факта, че четирибуквения диктатор определя потребители с обидното "нередовни"? Както и че наказания са се раздавали за употреба на много по-леко обидни определения

Къде е използвал "нередовни" и в какъв контекст?

Наказания отдавна не се раздават за "много по-леки определения".  Ако не си забелязал наказания се слагат при системни нарушения.

@Fast 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Къде е използвал "нередовни" и в какъв контекст?

 

Нередовни в смисъл че не са активни потребители. В последствие го промених на неактивни. Няма драма.

За този пост става дума.

преди 3 часа , Fast каза:

Преслава не заслужи да бъде критикувана, докато Фики напълно. И в двата случая, по-малкия процент коментиращите са прави. А коментарите за Фики не са непременно с античалгарски мотив, каквито бяха при Преслава. Дислайковете са от потребители, които ми опонират по принцип и няколко неактивни.

 

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

Къде е използвал "нередовни" и в какъв контекст?

Наказания отдавна не се раздават за "много по-леки определения".  Ако не си забелязал наказания се слагат при системни нарушения.

@Fast 

Да, забелязал съм. И това означава, че модератор има право да обижда потребители реагирали отрицателно на негов пост като нередовни, след което да си редактира поста понеже се опрадава с контекста? 

И междудругото прегрешенията на негово фюрерско четирибуквие са системни, също като твоите подминавания на въпросните, ама карай. 

Докога ще я караме така, междудругото? 3/4 от редовно влизащите ти дигаме гюрултия поне веднъж седмично, а 90% от гласувалите за диктатора влизат веднъж на 6 месеца именно да пуснат въпросния вот, и после ни вест, ни кост? Докога ще намираш въпросната ситуация за нормална? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...