Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Willy каза:

Омръзна ми вече песента на Лидия. Така е като всяка песен звучи с еднакви отсвири и "лали ла лей" вокали. Пък и 700к за 5 дни никак не е впечатляваща бройка. Пак ще си забие на 3-4М

+++++++++++а толкова много плаках като малко дете песента и на мен ми омръзна.. и върви много зле с гледанията

Ариа над всички !

 

  • Love 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

И Тигрова е фенка на "Ламбото". :D

 

Винаги се е отличавала с вкус - преди се кълчеше на този турбо хит

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Зима е кво искаш. Баба Меца трябва да яде. 

Очаквам Луна Президент да го захапе, че не изглежда като на клиповете, разбира се, след като го попита кой е и после ги изгледа. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разни хора дето се смеят на Галена, че не можела да пее, а сега да се превъзнасят по Ариа е малко смешно. Даже не малко. Чак и дислайкове раздават. :1000(15): 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

https://glasat.btv.bg/video/videos/sezonat-na-golemite-glasove-zapochva-tazi-nedelja-ot-20-chasa-po-btv.html

Една от участничките е пяла "Не идвай" с различен аранжимент.

 

Камелия: Това песен на Майкъл Джексън ли е?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Stela каза:

Разни хора дето се смеят на Галена, че не можела да пее, а сега да се превъзнасят по Ариа е малко смешно. Даже не малко. Чак и дислайкове раздават. :1000(15): 

Моля да не ме слагаш във "Разни хора", когато съм единственият ти дислайк на този пост и визираш само и единствено мен. Ариа поне се труди да не звучи като гарга на участия, макар и със лайв записи, влага във себе си, не е одъртяла и сбръчкана. 

Galena walked so Aria could run. Извинявай, че вече не си доволна от любимката си, кажи й да си върне тактиката от 2015-та — да започне пак да купува гледания, но някак по-субтилно, за да не се коментира във форума, че да не почнеш да се усещаш зле пак. Там, където Галена беше през 2013, е Ариа сега.

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kriminal каза:

Моля да не ме слагаш във "Разни хора", когато съм единственият ти дислайк на този пост и визираш само и единствено мен. Ариа поне се труди да не звучи като гарга на участия, макар и със лайв записи, влага във себе си, не е одъртяла и сбръчкана. 

Galena walked so Aria could run. Извинявай, че вече не си доволна от любимката си, кажи й да си върне тактиката от 2015-та — да започне пак да купува гледания, но някак по-субтилно, за да не се коментира във форума, че да не почнеш да се усещаш зле пак. Там, където Галена беше през 2013, е Ариа сега.

Къде казах, че говоря за моя пост при положение, че си раздал дислайкове на всеки негативен, а не само на моя. Много ти се иска вниманието да е изцяло към теб, но няма как. Къде се припознаваш ти не е мой проблем.

Тя Ариа на клипа звучи като гарга, ти за лайф записи ми говориш. Факта, че оправдаваш това е достатъчно смешен. Преслава вече дори и за записи не се старае, тя директно си бичи плейбека. Онзи ден беше качила стори, на което само си отваря устата, като риба на частите на Галин от дуета. Пълен смях. 

За какви гледания ми говориш? Мисли тези на Арка, че едва минава 2 милиона. Добре, че беше Алисия. 

Зле от глупостите ти няма как да се почувствам. По-скоро ми е смешно как вадиш от 10 дола вода, така че не ми отговаряй пак. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Младата и несбръчкана сестра близначка на Майкъл Джексън ви поздравява.. 😘

received_423981591842327.jpeg.104cfcba10918363ec9a5df646231a0d.jpeg

received_528217411363158.jpeg.dc28d3e40e984f8e929aaae010cbc216.jpeg

received_534302240755255.jpeg.3f8adf12beb580dd077c4de32673f0ce.jpeg

Буквално е хубава. Нещо, с което Г*лена не може да се похвали. Само с тонове фотошоп и професионални фотосесии става вече  

За предишния ти пост — смехотворен е. Нито съм сравнявал гледанията на Ариа на тези с Галена нито половината от нещата които си "оповергала". Лека нощ 😘 

  • Haha 2
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Kriminal каза:

Буквално е хубава. Нещо, с което Г*лена не може да се похвали. Само с тонове фотошоп и професионални фотосесии става вече  

За предишния ти пост — смехотворен е. Нито съм сравнявал гледанията на Ариа на тези с Галена нито половината от нещата които си "оповергала". Лека нощ 😘 

Пепа Джексъна на актуални снимки, без обработка, изглежда като разтечен експонат, който е бил разкаран от Мадам Тюсо. Така че не се обаждай много много коя е хубава и коя не е. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...