Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Stela каза:

20200118_190633.jpg.890c6f8ecdbbee9f0bfd1b94d555e39d.jpg

Коя ли е тази певица? Имам усещането, че с Преслава са записали нещо. 

Сто про е Преса. От година поне очакваме да изцвъкат нещо заедно. Софка рядко има слаби песни, само с Гринго се изложи 

  • Like 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Сто про е Преса. От година поне очакваме да изцвъкат нещо заедно. Софка рядко има слаби песни, само с Гринго се изложи 

То правопис ли е да го опишеш, то чудо ли е. Циганска работа. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Пффф ето защо ми харесвала песента на Десита и Даниела....не е същата, но е правена по същия тертип.

 

Между другото любимата ти Глория си е чопнала цял мотив тук в кулминацията на пилотната й песен "Влюбена в живота", което прави песента й още по - готина. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Десита сама да привлича интерес? Не мисля.

Между другото за мен тази песен е писана за самостоятелна на Десита, не звучи като "удобна" за Даниела.

Даже да развия конспирация: Десита си е написала текста заради Денис Теофиков, даже и в клипа са включили Еляса, който доста прилича на Денис. :D 

Ами самостоятелната песен на Десита е някакво мини сезонно хитче с почти 4 милиона в малък канал (може и някакви странични да е имала, не съм гледал). А тази новата се съмнявам и 3 да направи, а е в най-големия български канал и в дует с друго обещаващо ново име. Но ще видим.

Според мен Галин трябва да започне да вади изпълнителките си от типичното чалга звучене. Не е зле да градят имената си с повече експерименти.

Конспирацията ти ме кефи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Beat. каза:

Роксана сигурно

И Кристиана също с нова песен

 

Изобщо кой се вълнува от Кристиана? Все едно ранен вълк ми се дере в ухото. Да си пуска каквото ще. :D

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Сто про е Преса. От година поне очакваме да изцвъкат нещо заедно. Софка рядко има слаби песни, само с Гринго се изложи 

Преслава й е време да пусне нещо ново. Дуета с Галин е паднал с гледанията под фен клипчето на "Ламборгини". Нека пусне нещо, пък било то изцепка или песен. 😁

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, omline каза:

Абсолютно не вярвам, че тази весела и жива мелодия няма да се котира в дискотеките. Аз също смятам, че е фреш за слуха.

И да не й се получи в дискотеките, сред по-малките я виждам като доста популярна. Реално е точно типа песничка, с който и старите имена биха грабнали този таргет в началото на кариерите си.

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Аз цял месец мрънкам за тази песен ама никой не ме отразява. :1000(29):

Как никой, всички Десови сме луди по нея. :D Пак успя нашата Мецана да направи нещо поне малко успешно, направо да й се чуди човек как го постига.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, omline каза:

Пффф ето защо ми харесвала песента на Десита и Даниела....не е същата, но е правена по същия тертип.

 

И аз за тая песен се сетих. 

преди 6 минути, Амброжка. каза:

Аз цял месец мрънкам за тази песен ама никой не ме отразява. :1000(29):

Хубава е! 

преди 4 минути, Stela каза:

Преслава й е време да пусне нещо ново. Дуета с Галин е паднал с гледанията под фен клипчето на "Ламборгини". Нека пусне нещо, пък било то изцепка или песен. 😁

 

На Преса ще й пасне нещо със Софка. Тамън ще излезе от блатото. Софка - Спасителка на кариери 2020!

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

На Преса ще й пасне нещо със Софка. Тамън ще излезе от блатото. Софка - Спасителка на кариери 2020!

Тъкмо и тя да има цигански дует. Да видим какво ще кажат тия дето мрънкат, че Галя пее с циганите. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Тъкмо и тя да има цигански дует. Да видим какво ще кажат тия дето мрънкат, че Галя пее с циганите. 

Да направят нещо като Черните очи. Софка и Галена виеха беквокали, много яко беше ;D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Тъкмо и тя да има цигански дует. Да видим какво ще кажат тия дето мрънкат, че Галя пее с циганите. 

Преслава съм я заплюла за Меди! Софка ме съмнява да пише за Преслава без суперлативи, Роксана е сигурно.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам прилики между Рокса и Софка, ма па и Рокса обяви, че ще пуска баладичен дует скоро. Тя преди време каза, че готви с Меди, но явно са се изпокарали по мангалски.

Дано да е Преса, на нея й отива циганското. С Галин беше боза

 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Преслава съм я заплюла за Меди! Софка ме съмнява да пише за Преслава без суперлативи, Роксана е сигурно.

Ако е с цената на хит, то Преслава би направила дует и с теб. :D

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, asylum каза:

Сто про е Преса. От година поне очакваме да изцвъкат нещо заедно. Софка рядко има слаби песни, само с Гринго се изложи 

Роксана е! Загатна го в интервю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...