Jump to content



Емилия и Aristos Constantinou - В София дойде / Asteri Mou Esi


Препоръчани коментари

текст | Анастасия Мавродиева и Aristos Constantinou
музика | Даниел Ганев
аранжимент | Даниел Ганев
режисьор | Николай Скерлев и Ссветослав Кюркчийски
сценарист | Светослав Кюркчийски
оператор | Николай Скерлев
фотограф | Николай Петров

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изключим песента - нищо особено, интересни ми бяха следните неща 

1 - няма плочка 

2 - никъде не се споменава Кокошарник ООД

3 - телефона за участие е някъф, който не е на Женя 

Абе накрая верно ще се окаже как Счетоводителката им е видяла сметката на инженеро и си е обрала крушите от Димитровград. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

BOOKING & PR | 0893 720 159 | www.emiliaonline.bg
BOOKING & PR | 087 9000006 | www.payner.bg

Има за Пайнер.

Странно ми е да пусне това след проекти като "Тръгвай си" и "Акула" и голямата пауза. А с евентуално напускане на фирмата съвсем ще се закопае. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много познато ми звучи, но с този глас на Емилия..... настръхнах! Много хубава изненада - песен, видео, дует. :) Разпознава се, че песента е на Ганев. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Beat. каза:

Има за Пайнер.

Странно ми е да пусне това след проекти като "Тръгвай си" и "Акула" и голямата пауза. А с евентуално напускане на фирмата съвсем ще се закопае. 

Сложила го е следварително. Като беше на 56 гледания и 5 коментара, Кокошарник ООД с телефона на Женя ги нямаше. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година ще ме побърка от емоции тази жена... Какви песни прави! Брутален припев, брутален и какво изпяване, балада ли е, какво ли е. Много ми харесва, уникална е. Изобщо не очаквах да изкара това. И колко е красива самоооо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какъв е интереса, това е нов канал, а песента е на 2 часа, може би ще я качат и в канала на Планета. В крайна сметка песента е страхотна и това е важното, балада е, не е тръгнала да прави мегахит от нея, а в същото време е супер идея за нейн си канал. Събрала е всички свои мегахитове, много добре е направен и заслужава да бъде открит с нова хубава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класичка, друго ниво е миличката ми Счети! Дует с грък като Джена 2011, визия - Галена 2012, песен - Преслава 2013, претенциите на Анелия 2014, но е по-добра от всички тях по отделно и взети заедно!

Не е лоша песента, но не може да изпратиш такава година по тоя начин, Емче... :))) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахме я в латекс, сега явно в тюл ще я гледаме. Не знам кой и е стилист, ама хапчетата му са доста силни. А песента е колкото да отчете края на годината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Счети нещо май много си повярва, мислейки, че ако стартира самостоятелен канал ще има някакъв успех. И то с такава безлична песен за старт, която не би се забелязала и в канала на кокошарника.. знаехме, че е тъпа, но чак толкова ли?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ако беше самостоятелна щеше да е топ. Гръцката част дърпа доста назад проекта. Иначе самата песен не е толкова банална като за Ганев. Поздравления, че най-сетне почнаха всички да използват самостоятелни канали. В цял свят са така.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен имат някакъв птроблем с този канал още. Никога не ми излизат в търсачката клиповете от него. Освен това обложката е много слаба за това видео и не е според нормите, които биха помогнали на алгоритъма.

Относно самия проект... със смесени чувства съм. Има нещо много добро, има и нещо, което ми е блудкаво и скалъпено отгоре-отгоре... За сега все още не знам кое от двете преобладава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека развива собствен канал - супер добра инициатива и няма нужда да и качват проектите повторно в канала на Планета да се размиват гледанията само както при Глория. Дано и повечето от Пайнер го направят. Въпреки че, само максимум 10 певици, които имат пари и добър екип биха имали успех да развият собствен канал. Мнозинството, които не получават никаква подкрепа от компанията абсурд да се решат на нещо подобно.

Иначе за проекта: силни куплети, текст и послание, но ако беше само на български, щеше да е много по-добре. Супер клиширан припев и музика - последните и два проекта имаха такъв чудовищен успех, защото бяха нещо различно и непредлагано до този момент, а и участието на Теофиков си каза думата. Не мислете, че ако тази песен беше качена в канала на Планета щеше да има кой знае какъв успех. В този пренаситен бизнес се изисква уникалност, за да те забележат, а не мелодии от преди 10 години. 

Трябваше Ема да заложи на супер силното парче, с което да опровергае мен и още доста народ, за които успешните и 3-4 песни от последните години се дължат на дуетните и партньори. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Банално Ганевско звучене от преди 10 години, песента звучи като баладична версия на "Мръсно и полека". Това, че половината от парчето е на гръцки и няма как да се запее, още повече смъква нивото. Сериозно си мисля, че е заложила повече на шарените парцали отколкото на музиката за този проект. Клипът и той е чуден - гледаме я как се въргаля върху маса, пременена в марков кич. Наистина ли трябваше да пусне това след силните 2 дуета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...