Jump to content



Емилия и Aristos Constantinou - В София дойде / Asteri Mou Esi


Препоръчани коментари

Прекрасна песен. И аз съм съгласен с мнението, че гръцката част е излишна. Не разбраха ли, че на българите не ни се слушат гръцмулкси пелтечения в българска песен?

Емилия е глупава, песента трябваше да е самостоятелна и само на български.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо...като не е напуснала Пайнер какъв до гържи в собствен канал, като Пайнерския си е Пайнерски? И Милица да си ще направиш 200К в тоя канал...така нещо не ми се връзва...37К а е на 3 дни песента...

ЗАЩО БЕ, ЗАЩО си затапвате сами кариерите, два ЖЕСТОКИ ХИТА с Теофиков, и накрая песен, която ми мяза на нова версия на "Нокаут" със звучене от не знам си коя година...и то в неизвестния си канал...и то с тоя постен клип след двете кино ленти...

НИКОЙ не им е виновен, че се закопават сами. Трябваше нова самостоятелна от Пашев или поне не тоя бъвлоч. Щеше да се слуша ако бяхме 2012.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Обожават дуети с разни неизвестници само и само да са чужденци. Пълни комплекарки.

Аристос си живее тук и го знаят, можеше на български просто да пее. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , alisali1234 каза:

Първо...като не е напуснала Пайнер какъв до гържи в собствен канал, като Пайнерския си е Пайнерски? И Милица да си ще направиш 200К в тоя канал...така нещо не ми се връзва...37К а е на 3 дни песента...

ЗАЩО БЕ, ЗАЩО си затапвате сами кариерите, два ЖЕСТОКИ ХИТА с Теофиков, и накрая песен, която ми мяза на нова версия на "Нокаут" със звучене от не знам си коя година...и то в неизвестния си канал...и то с тоя постен клип след двете кино ленти...

НИКОЙ не им е виновен, че се закопават сами. Трябваше нова самостоятелна от Пашев или поне не тоя бъвлоч. Щеше да се слуша ако бяхме 2012.

Бе тва не е баш така. Милкан прави 200 хиляди за една седмица, Глория ги прави за месец, а Нина Екстрата е на 60 след месец. Милица ако пусне сега песен няма да направи и 50. А от собствен канал значително си увеличава шансовете да влезе в трендинг. Пример- триото никому неизвестни пачи със Зоопарк 4 даже бяха окупирали първото място за известно време.
 

Изобщо, Счетоводителката много похвално и правилно се е ориентирала за все по затихващата полза от канала на кокошарника, и от тая гледна точка е избрала перфектна песен - нищо особено сама по себе си, но достатъчно интересна да се чуе как има собствен канал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми изпяването на Емилия, песента е хубава, поне нейните части. Наистина е излишен тоя, трябваше да си я пее сама. Дори да не беше промотирана в канала й, пак не мисля, че щеше да има успех обаче. По Планета я излъчват.

Визиите са потрес... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заглавието не ме грабна и дори не си пуснах веднага.Песента обаче е страхотна! ❤️

Много ми харесва тази част-''Само казваш и сърцето ми ще спре! Ще се влача, ще пия, ще плача само за теб''! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kremito каза:

Заглавието не ме грабна и дори не си пуснах веднага.Песента обаче е страхотна! ❤️

Много ми харесва тази част-''Само казваш и сърцето ми ще спре! Ще се влача, ще пия, ще плача само за теб''! ❤️

Да, уникална е песента, прекрасно изпяване. И звучи топ шлагерно и пак модерно.

Пълен потрес е, че е записана в дует. Това отблъсква хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , FolkEmpire каза:

1:1 само, че тази е по-бърза

Да ти кажа на мен пък ми напомня на песента на Сиана - "Възползвай се" от 2011. Там където пее "Само ме притискай, СИЛНО, СИЛНО" 1 към 1 и не съм изненадан, Ганев! Обаче ни връща 8 години назад и това сега пак ли ще е актуално? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.12.2019 г. от 13:08, DevilWish каза:

Да ти кажа на мен пък ми напомня на песента на Сиана - "Възползвай се" от 2011. Там където пее "Само ме притискай, СИЛНО, СИЛНО" 1 към 1 и не съм изненадан, Ганев! Обаче ни връща 8 години назад и това сега пак ли ще е актуално? :D 

Ето защо ми харесва :D И на "Помощ", и на "Възползвай се", и на "Мръсно и полека" прилича, не изключвам възможността Емчето да я е поръчала още 2011 и просто сега да е решила да я пусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема изглежда потресаващо. Тази карикатура я готвехте за Евровизия 😂

 

Той пък ми изглежда на селянин. Пак е по-добре от гърците от Илиянци Кукос и Андреас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...