Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Senhor каза:

А Пайнер защо изобщо позволиха това разводняване, не разбирам. Това са толкова изгубени пари, по принцин не си позволяват такива неща. Да не говорим, че още стоят някои странични клипчета с милиони. Целите канали трябва да затрият. Няма да се пролени факта обаче, че някои песни изгубиха по 3-4 милиона заради простотията им.

Аз пък не съм сигурен, че ако ги нямаше тези фен клипове, гледанията от тях щяха да се натрупат на оригиналните видеа. Може би само дуетите на Ема и Денис загубиха, защото там масово хората търсеха песните без досадните диалози. Иначе сега ще следя дали гледанията на Така ни се пада ще се качат след като изтриха фен клипивете, които правеха над 25-30ка дневно общо. Попнейбъла се е бъгнал нещо и не мога да проверя все още. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Не мисля,че е останала в затъмнение заради Криско и Саня. Дуетите на Счетоводителката я затапиха и поради някаква причина дори не влезе в Трендинг,иначе досега да има 2-3 милиона отгоре.

Виж чата.

Разбира се, че се отрази. Шефе, шефе небсе пускаше по радиата, както Дарби или Да или не. Не се натрапваше от всякъде. Ако имаше ротация, щеше да е с двоен успех. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Разбира се, че се отрази. Шефе, шефе небсе пускаше по радиата, както Дарби или Да или не. Не се натрапваше от всякъде. Ако имаше ротация, щеше да е с двоен успех. 

През лятото а и сега постоянно има песни,които се натрапват по радиото в колата. Вече забравих кои налагаха през лятото,но едната беше Сагапао,тя да не стана голям хит?😁 Просто вълната на Гери Никол,Криско и Тита явно отминава и ще е най-добре да сменят звученето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Разбира се, че се отрази. Шефе, шефе небсе пускаше по радиата, както Дарби или Да или не. Не се натрапваше от всякъде. Ако имаше ротация, щеше да е с двоен успех. 

Тази песен нямаше и как да се пуска по радиата, грам не пасва на звученето, което те налагат. Този чалга-Карди Би тюрлю гювеч не върви в никакъв микс, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

През лятото а и сега постоянно има песни,които се натрапват по радиото в колата. Вече забравих кои налагаха през лятото,но едната беше Сагапао,тя да не стана голям хит?😁 Просто вълната на Гери Никол,Криско и Тита явно отминава и ще е най-добре да сменят звученето.

Гери Никол смени звученето с Шефе, шефе. Нещо доста различно, а същевременно комерсиално. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Тази песен нямаше и как да се пуска по радиата, грам не пасва на звученето, което те налагат. Този чалга-Карди Би тюрлю гювеч не върви в никакъв микс, де.

Това не попречи да пръскат от въртене дуетите на Криско и Слави, които са си откровени чалги. На Гери Никол и Устни не и въртяха, която е повече от подходяща за радио ефира. Очевидно е, че умишлено и се пречи като самопродуциращ се изпълнител. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и предполагах. Разликата между вчерашните и днешните гледания на Така ни се пада са около 2ка гледания, тоест фен клиповете не влияят на официалните. Само плюс е това някой фен клип да стане оборотен и да почне да трупа гледания, защото системата започва да го върти автоматично след утвърдени хитове. Затова всякскви смятания на дневни гледания от 2 и повече клипове от една страна са нелепи. Да, за престиж е хубаво да се броят, но това, пе някоя песен трупа от 2-3клипа и гледанията от тях се равняват например с гледанията на някой хит само от официалния, това далеч не значи, че двете песни са близки като успех. Пример за това, което говоря са Пиян и Паника. Паника от 2та клипа прави близки до гледанията на Пиян от официалния, но двете песни са с много различен статут като хитове и Паника има късмета да има още един клип, който да трупа гледания като автоматично последвал след друг, а не че някой е написал Паника в търсачката и умишлено си е пуснал втория клип. 

Screenshot_20191206_122320_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191206_122339_com.android.chrome.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Гери Никол смени звученето с Шефе, шефе. Нещо доста различно, а същевременно комерсиално. 

По принцип всяка нейна песен е с различно звучене. Само веднъж се опита да повтори успеха на някой нейн хит

Иначе за Гери може да е било ново звученето,но за БНР не е. Най-големите им хитове са такива чалгии.😁 Като цяло забелязвам,че такива безсмислени текстове вече не се оценяват нито в чалгата,нито в попа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Както и предполагах. Разликата между вчерашните и днешните гледания на Така ни се пада са около 2ка гледания, тоест фен клиповете не влияят на официалните. Само плюс е това някой фен клип да стане оборотен и да почне да трупа гледания, защото системата започва да го върти автоматично след утвърдени хитове. Затова всякскви смятания на дневни гледания от 2 и повече клипове от една страна са нелепи. Да, за престиж е хубаво да се броят, но това, пе някоя песен трупа от 2-3клипа и гледанията от тях се равняват например с гледанията на някой хит само от официалния, това далеч не значи, че двете песни са близки като успех. Пример за това, което говоря са Пиян и Паника. Паника от 2та клипа прави близки до гледанията на Пиян от официалния, но двете песни са с много различен статут като хитове и Паника има късмета да има още един клип, който да трупа гледания като автоматично последвал след друг, а не че някой е написал Паника в търсачката и умишлено си е пуснал втория клип. 

Screenshot_20191206_122320_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191206_122339_com.android.chrome.jpg

Официалното клипче няма да качи гледанията ако изтрият страничното клипче което вече се е наложило да се показва, но няма и да падне примерно в момента в който страничното набере скорост. Примерно "Ангелът" на Цура. Двете най-гледани фен клипчета бяха започнали да правят общо повече гледания от официалното и то падна на 40к. Сега си е доста прецакана и не знам дали ще качи отново.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

По принцип всяка нейна песен е с различно звучене. Само веднъж се опита да повтори успеха на някой нейн хит

Иначе за Гери може да е било ново звученето,но за БНР не е. Най-големите им хитове са такива чалгии.😁 Като цяло забелязвам,че такива безсмислени текстове вече не се оценяват нито в чалгата,нито в попа.

Не бих ги нарекъл безсмислени, а по скоро айляк и неангажиращи😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Официалното клипче няма да качи гледанията ако изтрият страничното клипче което вече се е наложило да се показва, но няма и да падне примерно в момента в който страничното набере скорост. Примерно "Ангелът" на Цура. Двете най-гледани фен клипчета бяха започнали да правят общо повече гледания от официалното и то падна на 40к. Сега си е доста прецакана и не знам дали ще качи отново.

Но не сме сигурни, че е Ангелът е паднала заради това. Догадки...

Виждаме,че всички гледания рязко падат. Очевидно е, че новия ютуб алгоритъм има вина за това. 

Фен клиповете са нож с 2 остриета. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е странно да се вузмущават някои хора, че чак сега са изтрили фен клиповете, като точно техни са каналите, в които са качени. 

Не мога да си обясня този феномен. Има официален клип, някой изтеглил и качил песента в неговия, при това без да има никакви права. Защо се прави при положение, че ъс сигурност не получават пари от гледания тези канали?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dan!el каза:

Малко е странно да се вузмущават някои хора, че чак сега са изтрили фен клиповете, като точно техни са каналите, в които са качени. 

Не мога да си обясня този феномен. Има официален клип, някой изтеглил и качил песента в неговия, при това без да има никакви права. Защо се прави при положение, че ъс сигурност не получават пари от гледания тези канали?

При дуетите на Ема и Денис се правеше заради диалозите. При останалите и аз не знам. Иначе от форума, @Kriminal & @Danger. са сред потребителите, които качват в каналите си фен клипове. Да кажат взимат ли поне някой лев от това:laughing:

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

При дуетите на Ема и Денис се правеше заради диалозите. При останалите и аз не знам. 

Ами те са си качени без диалозите в официалния канал на Даймънд, които държат и правата. Другите кво точно държат, че си позволяват да качват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тея па Пайнер са бетер мангасарки, само гледат да отвърнат. Ще речеш че не са музикална компания, а селска тетка. И тая Ема и другите дето сега ще се сетят, че са мижитурки и не могат без Пайнер ще поянат да пригласят. Правим се на силни и независими, после осъзнаваме, че сме само независими, щото от нас нищо не зависи. Така и с Емилия, Галин - Педала, и т.н. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Тея па Пайнер са бетер мангасарки, само гледат да отвърнат. Ще речеш че не са музикална компания, а селска тетка. И тая Ема и другите дето сега ще се сетят, че са мижитурки и не могат без Пайнер ще поянат да пригласят. Правим се на силни и независими, после осъзнаваме, че сме само независими, щото от нас нищо не зависи. Така и с Емилия, Галин - Педала, и т.н. 

Тъпи мазохистки. Ще се сетят да напуснат, когато съвсем залязат! 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Willy каза:

Не съм запознат с творчеството на Дачева, но тази песен е просто перфектна. Музика, текст с послание, изпяване...има всичко за мегахит и ми е интересно дали е била хит? @Cally-Pressyfan'?

 

Невероятна песен, но за съжаление не беше хит. Друг е въпроса, че като за нивото на Тони се забеляза доста.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Невероятна песен, но за съжаление не беше хит. Друг е въпроса, че като за нивото на Тони се забеляза доста.

Не съм съгласен. Според мен беше нещо като малък хит. Дори получи награда за тази песен от наградите на Планета.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена видя, че изкара поредния флоп и бърза да замаже положението. Да не вземе да флопне за трети пореден път. :D 

п.с. Днес е двоен празник в семейството на Преси - празнуват Кольо Тончев (шофьор на Трабант) и Николай Николов (пожарникар).

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достойно е да си фен на Джен! Ще се завърне с достоен хит. Край с достойните песни само за достойните й фенове, време е за достойно комерсиален парцал, достигащ и до най-недостойните! 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Джена видя, че изкара поредния флоп и бърза да замаже положението. Да не вземе да флопне за трети пореден път. :D 

п.с. Днес е двоен празник в семейството на Преси - празнуват Кольо Тончев (шофьор на Трабант) и Николай Николов (пожарникар).

Джени го плануваше така още от преди да пусне "Вижте го, жени". 😂 Двата клипа ги снима в една седмица.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

 

@xroflx9😎

 

ДЖЕН разкри мръсната ни тайна.😥 Нямам съмнения,че отново ще разтресе Рамания с достоен хит,но дано този път рекламата е по-добра.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...