Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 часа , Fast каза:

Моля да отделете 5-10 мин. и гласувайте. Не ми се ще да удължавам срока за втори път.
 

 

Самия ти не си гласувал, а призоваваш другите да го правят... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

Ще гласувам по-късно и аз, онзи ден пробвах, но ми е трудно.😂

3 дни до 10.12 ❤️

 

Eдна от трите й най - яки песни на тази гъска. Дано новата е подобна ❤️ 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Eдна от трите й най - яки песни на тази гъска. Дано новата е подобна ❤️ 

Не знам дали е подобна, слушах я на пияна глава и не помня, но заглавието щеше да е почти като “Да те бях ранила”.🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, mitak_94 каза:

Ще гласувам по-късно и аз, онзи ден пробвах, но ми е трудно.😂

3 дни до 10.12 ❤️

 

Мерси. Нужни са повечко гласове на номинациите, за да са максимално точни. Нека всеки, който може се отчете до края на вечерта. Същинските награди ще бъдат с много по-лесно гласуване, чрез анкети и тн. Приготвил съм и награди за победителите в големите категории (потребител, потребителка, най-полезен). Надявам се всичко да мине гладко.
 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Мерси. Нужни са повечко гласове на номинациите, за да са максимално точни. Нека всеки, който може се отчете до края на вечерта. Същинските награди ще бъдат с много по-лесно гласуване, чрез анкети и тн. Приготвил съм и награди за победителите в големите категории (потребител, потребителка, най-полезен). Надявам се всичко да мине гладко.
 

 

Ще ти давам 80% от хонорара си ако връчиш статуетката на мен! 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Мерси. Нужни са повечко гласове на номинациите, за да са максимално точни. Нека всеки, който може се отчете до края на вечерта. Същинското награди ще бъдат с много по-лесно гласуване, чрез анкети и тн. Приготвил съм и награди за победителите в големите категории (потребител, потребителка, най-полезен). Надявам се всичко да мине гладко.
 

 

Имам предвид, че ми е трудно да избера сред потребителите. Има категории, в които гледам като теле и не знам какво да напиша.🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

@mitak_94 дано е кавър и нещо модерно като:😍

В последно време съм доста ЗА кавърите, виждайки колко еднакви станаха всички композитори.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

@mitak_94 дано е кавър и нещо модерно като:😍

В последно време съм доста ЗА кавърите, виждайки колко еднакви станаха всички композитори.

 

Не е кавър. 😜 Но тя Джен не работи с Ганев и Пашев, така че няма вероятност да пусне нещо, което сме слушали.🤣 Така де, работи с Пашев, просто новата не е негова.

 

Абе тая къдравата в клипа на Деси само на мен ли ми прилича на Елена Паришева? 😂😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Не е кавър. 😜 Но тя Джен не работи с Ганев и Пашев, така че няма вероятност да пусне нещо, което сме слушали.🤣 Така де, работи с Пашев, просто новата не е негова.

По каква причина избягва Ганев?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

Заради втория дует с Илиян. Имало е разни неразбирателства.😂

Минали са поне 10 години от този дует. Не предполагах, че е толкова злопаметна. 

Относно номинациите, не е задължително да гласуваш за абсолютно всички категории. И аз не съм гласувал за някои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Минали са поне 10 години от този дует. Не предполагах, че е толкова злопаметна. 

Относно номинациите, не е задължително да гласуваш за абсолютно всички категории. И аз не съм гласувал за някои.

Говорим за (д)жена която не иска да поглежда половината членове от радословното си дърво докато е жива!

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Минали са поне 10 години от този дует. Не предполагах, че е толкова злопаметна. 

Относно номинациите, не е задължително да гласуваш за абсолютно всички категории. И аз не съм гласувал за някои.

Какво да ти кажа, истинска кралица! Паднеш ли и в очите - отиде коня в реката! 
Дали за добро, дали за лошо, поне не прави еднакви песни. 😂

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , dan!el каза:

Купувам си албуми или песни онлайн, когато харесвам някого! Времето на mp3-ките е безвъзвратно изтекло и вече никой не си ги тегли, така че примера ти е неуместен. Още повече, че след това не печеля пари на гърба на тази mp3-ка, върху която нямам никакви права.

Аз, виждайки тоя коментар 
5C74A43B-5018-4E45-B08D-32C53B0D0823.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , dan!el каза:

Не съм теглил mp3-ка никога. Така че и клишето ти за крадеца отново е неуместно!

Аз 3 минути по-късно като стигнах до този коментар 

5C74A43B-5018-4E45-B08D-32C53B0D0823.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Kitty каза:

Не ти преча, бе! Ти си тая, дето души около мен. Ти си за психодиспансер! Да не си дружка на лудото Дани?

Форумът не е твой, че да ме гониш!

Ходи да пиеш кафенце с лудата.

Имам нов и единствен фаворит за коментат на годината. @Fast Моля да бъде отразено в номинациите, че ме мързи да копирам чак там

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...