Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И както масово са наборки, раждани в началото и средата на 80-те години, сигурно ще си отидат вкупом за 4-5 години. :cry2:

Обмисляме ли варианта да погребат Прес и Галче една до друга?

Не го обмисляме, а държим да се случи така! А на надгробните им плочи да пише “Живей”. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не,не,изобщо не искам да си представям,че този ден ще дойде!!! Ще се самоубия преди този трагичен ден.

Няма да ти се наложи. Джен е като Слънцето - умира тя, умират всички. Екосистемата няма да може да продължи да действа както досега, приливите и отливите ще са неконтролируеми.. мисля, че схвана мисълта ти и повече примери не са нужни!

  • Haha 5
  • Love 2
  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Няма да ти се наложи. Джен е като Слънцето - умира тя, умират всички. Екосистемата няма да може да продължи да действа както досега, приливите и отливите ще са неконтролируеми.. мисля, че схвана мисълта ти и повече примери не са нужни!

Да!! Джен ще е новата Лили Иванова..ще ни надживее всички.

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И както масово са наборки, раждани в началото и средата на 80-те години, сигурно ще си отидат вкупом за 4-5 години. :cry2:

Обмисляме ли варианта да погребат Прес и Галче една до друга?

Галош ще я закопаят в смядовското гробище.

  • Haha 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Kriminal каза:

Моите канали ги изтриха всичките дето качвах клиповете в тях, получих 100 евро за да си оправя дисплея на телефона миналата година😂 Тия фен клиповете дето са само с картинка и същия звук ме дразнят.

И смяташ ли, че е правилно да качваш нещо, върху което нямаш права и да печелиш от него (макра и за да си оправил дисплея)? И после всички се възмущаваме, че еди кой си бил крадец, друг бил мошеник, третия не знам си кво и т.н. Докато не започнете да осъзнавате, че вие сте същите като тях, но си затваряте очите, защото "печелившите" сте вие, все ще сме на тоя хал...

П.С. А повечето постове от последната страница са изключително грозна проява на много лош вкус! Само казвам :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

Няма да ти се наложи. Джен е като Слънцето - умира тя, умират всички. Екосистемата няма да може да продължи да действа както досега, приливите и отливите ще са неконтролируеми.. мисля, че схвана мисълта ти и повече примери не са нужни!

!!! ДЖЕНА ИЛИ СМЪРТ !!!

  • Like 2
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, dan!el каза:

И смяташ ли, че е правилно да качваш нещо, върху което нямаш права и да печелиш от него (макра и за да си оправил дисплея)? И после всички се възмущаваме, че еди кой си бил крадец, друг бил мошеник, третия не знам си кво и т.н. Докато не започнете да осъзнавате, че вие сте същите като тях, но си затваряте очите, защото "печелившите" сте вие, все ще сме на тоя хал...

П.С. А повечето постове от последната страница са изключително грозна проява на много лош вкус! Само казвам :)

Никога ли не си теглил мп3-ка? 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Никога ли не си теглил мп3-ка? 

Купувам си албуми или песни онлайн, когато харесвам някого! Времето на mp3-ките е безвъзвратно изтекло и вече никой не си ги тегли, така че примера ти е неуместен. Още повече, че след това не печеля пари на гърба на тази mp3-ка, върху която нямам никакви права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен: *обявява нов сингъл*
 

"Вижте го, жени":

 

Screenshot_20191204-125011_Chrome.jpg.daa2f36a8990a6c6bb1d94b61ea01142.jpg

  • Like 1
  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beat. каза:

http://planeta.tv/news/view/Payner-otgovarya

Изявление от Пайнер за Андреа :roll1:

Ще стане интересно. До час ще е изкокоригала и шоуто ще е на макс в сторитата й, даже отивам да я последвам, за да не й търся постоянно профила! 
Слагам пуканките в микровълновата! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Beat. каза:

http://planeta.tv/news/view/Payner-otgovarya

Изявление от Пайнер за Андреа :roll1:

хахаха браво на тях , :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Beat. каза:

http://planeta.tv/news/view/Payner-otgovarya

Изявление от Пайнер за Андреа :roll1:

"Място за теб в “Пайнер” няма." - Дъртият смаза, толкова остър и категоричен публично не помня да е бил. Андри вече е доказано психо - пише СМС-и с молби и извинения, после хули. Жал ми стана за нея.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Beat. каза:

http://planeta.tv/news/view/Payner-otgovarya

Писмо от Пайнер до Андреа :roll1:

Можеха да я поставят на мястото й по-много по интелигентно написан начин. Това писмо е твърде махленско с много малки изключения.

А ако това, че се е молила да я върнат, е истина, то вече  реакциите й след това са си направо за смях. Обаче от някъде ако ми мирише на ПР и не знам от къде точно е замислен 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...