Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пайнер са махнали повечето странични клипове, включително и този с 2М на "Добре ли си". Да ги бяха страйкнали когато набираха скорост, а не сега само ги осакатиха. Пишеш "Акула" в търсачката и ти излиза само официалното с 7/8М. Много са зле.

  • Thanks 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Яката дупара нареди един куп флопове и май не и занимава много много с нови проекти. Трябва скоро да се отчете с нова песен.

Е,"Шефе,шефе" си стана хит макар че беше яко затапена от дуетите на Счетоводителката и Сцепената вежда.:1000(34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Е,"Шефе,шефе" си стана хит макар че беше яко затапена от дуетите на Счетоводителката и Сцепената вежда.:1000(34):

Там БНР са ми излишни, затова и не съм я слушал повече от 2 пъти. Счетоводителката Гърбушко ли трябва да е? 😮

  • Haha 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не само страничните на Пайнер са махнати, ами и някои други. Не виждам например клиповете с повече гледания на Алфа триото, а наскоро като ги засичах имаха сумарно към 200k и повече за краткото време от излизането си до сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Там БНР са ми излишни, затова и не съм я слушал повече от 2 пъти. Счетоводителката Гърбушко ли трябва да е? 😮

Да,това й е новия стар прякор.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последен :offtopic:

Гери Никол поне има "Шефе,шефе",а клетата Тити дори забравих кога за последно имаше хит.😥😥Въобще много са зле в конкурентния жанр. Тази година я имат 5 хита,я не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, petya1 каза:

Жестоко са възродили тази песен ❤️

Един след друг ги слушам в колата и не омръзват. Вторият е доста по-популярен, но първият ме кефи повече. 

Преди малко бях надул втория. Наистина е много як,но вече започва да ми омръзва в подобни ремикси да включват само "Чичовите конье"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Събудете се тази сутрин с една от най-хубавите балади на Галена!

След нея си пуснете и хита на НЕФИ

 

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.12.2019 г. от 23:23, Beat. каза:

По-скоро ми липсва Рени да се заяде с Андреа ако е пяла първа в някоя от същите дискотеки или места. 

Трябваше Рени да напомни, че Пайнер ходи по нейните стъпки - тя първа пя в Арена Армеец, в Колодрума, че и в НДК направи концерт преди Пайнер да се осмели. Тя изкара фолка от кръчмите! 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Амброжка. каза:

Яката дупара нареди един куп флопове и май не и занимава много много с нови проекти. Трябва скоро да се отчете с нова песен.

Освен Устни, за друг флоп не можем да говорим. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Пайнер са махнали повечето странични клипове, включително и този с 2М на "Добре ли си". Да ги бяха страйкнали когато набираха скорост, а не сега само ги осакатиха. Пишеш "Акула" в търсачката и ти излиза само официалното с 7/8М. Много са зле.

Май само на новите песни са трили страничните. На Акула са си там. 

На Паника си стои другия клип, на Вторник беше този с 900ка е там, но е изтрит този с 400ка 

Screenshot_20191206_114835_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Освен Устни, за друг флоп не можем да говорим. 

Шефе, шефе също е флоп. Самият факт, че беше хит само по махалите и никой нормален човек не слуша тази песен е показателен. Гера не е имала хит от много време вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Шефе, шефе също е флоп. Самият факт, че беше хит само по махалите и никой нормален човек не слуша тази песен е показателен. Гера не е имала хит от много време вече.

Шефе шефе има клипове с прием от концерти на Гери и се знае наизуст. Беше хит, но получи умишлено затъмнение от вирджиня, криско и разни радиа. А и 9 милиона за самопродуциращ са си повече от добре, над 10ка коментари, почти 80ка лайка. Че то фолк хитовете не могат да се похвалят с такива цифри. 

Но да, голям мегахит няма от песента и с Килата, която между другото още се пуска. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Пайнер защо изобщо позволиха това разводняване, не разбирам. Това са толкова изгубени пари, по принцин не си позволяват такива неща. Да не говорим, че още стоят някои странични клипчета с милиони. Целите канали трябва да затрият. Няма да се пролени факта обаче, че някои песни изгубиха по 3-4 милиона заради простотията им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Шефе шефе има клипове с прием от концерти на Гери и се знае наизуст. Беше хит, но получи умишлено затъмнение от вирджиня, криско и разни радиа. А и 9 милиона за самопродуциращ са си повече от добре, над 10ка коментари, почти 80ка лайка. Че то фолк хитовете не могат да се похвалят с такива цифри. 

Но да, голям мегахит няма от песента и с Килата, която между другото още се пуска. 

Не мисля,че е останала в затъмнение заради Криско и Саня. Дуетите на Счетоводителката я затапиха и поради някаква причина дори не влезе в Трендинг,иначе досега да има 2-3 милиона отгоре.

Виж чата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...